Koperty

Koperty to produkt, który towarzyszy nam w codziennym życiu od bardzo dawna i ułatwia je w wielu sytuacjach. Służą one nie tylko do wysyłki listów, ale także delikatnych przedmiotów oraz ważnych dokumentów takich jak faktury za prąd, wodę, telefon czy za internet. Szerokie grono osób nadal opłaca swoje comiesięczne abonamenty drogą pocztową i nie wyobraża sobie korzystania z innego rozwiązania. Stosują je nie tylko osoby prywatne, ale także różne przedsiębiorstwa, które używają koperty do przechowywania dokumentów zawierających poufne informacje, a także do archiwizacji. Na kopercie można umieścić dowolną informację, która później pomoże odnaleźć odpowiedni dokument i ułatwić ich segregację. Tego typu zastosowanie można zaobserwować głównie w szpitalach i przychodniach medycznych, które przechowują ważne dane pacjenta w kopertach umieszczonych przy każdej z liter alfabetu. To produkt tak niezwykle popularny, że mało kto używając go zastanawia się nad tym jak wiele różnych rodzajów kopert dostępnych jest na rynku, a co za tym idzie, jak bardzo można sobie ułatwić codzienność wybierając odpowiedni rodzaj.

Rozwój nowoczesnych technologii zwiększył zapotrzebowanie na nowe rozwiązania, ale także umożliwił ich produkcję. Nasze koperty są wytrzymałe, estetycznie wykonane i przydatne w wielu różnych sytuacjach. W naszej ofercie dostępne są koperty z papieru o różnym rozmiarze, z różnego materiału, o różnym kolorze i grubości w zależności od potrzeb. Niektóre z nich posiadają ułatwienia do zaklejania i foliowe okienka, co może być niezwykle pomocne w przypadku wysyłania dużej ilości kopert do różnych odbiorców. Ten pozornie prosty proces wysyłki może trwać bardzo długo, jeśli za każdym razem adres pisany jest ręcznie, a koperta nie posiada samoprzylepnego zamknięcia. Aby uniknąć niepotrzebnej straty czasu, warto użyć okienka foliowego i w odpowiedni sposób złożyć dokument, który znajduje się w środku, tak aby dane adresata były widoczne.

W naszej gamie produktów znajdują również koperty foliowe, które można zamknąć w szczelny sposób dzięki czemu są one odporne na czynniki atmosferyczne. W przypadku wysyłki produktów przez sklepy kurierskie i internetowe, najczęściej spotykanymi kopertami są natomiast koperty bąbelkowe i kartonowe, a w przypadku wysyłki delikatnych przedmiotów, koperty piankowe które zapewniają ich odpowiednie zabezpieczenie. Warto również wziąć pod uwagę rozmiar produktu, aby nie kupować niepotrzebnie zbyt wielkiej, lub zbyt małej koperty, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj