Kategorie

Kartony PudełkaPolecane produkty - Kartony PudełkaKartony, pudełka i opakowania kartonowe.

 

Hurtownia opakowań NEOPAK oferuje Państwu obszerny asortyment wszelkiego rodzaju opakowań kartonowych. W sprzedaży posiadamy pudełka tekturowe w różnych rozmiarach i różnych rodzajach. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

 

Zastosowanie opakowań kartonowych (przykłady):

 

 • Pakowanie i zabezpieczanie towarów na czas transportu
 • Zabezpieczanie ładunków
 • Prace porządkowe
 • Archiwizacja dokumentów
 • Przechowywanie wszelkiego rodzaju przedmiotów
 • Sprzedaż wysyłkowa
 • Przeprowadzki

 

Charakterystyka pudełek kartonowych:

 

 • Wykonane z wysokogatunkowej tektury
 • Tektura lita lub falista, wielowarstwowa - ( więcej informacji o tekturze falistej )
 • Różne kolory
 • Szeroki zestaw wymiarów
 • Różne wersje (na przykład: klapowe, fasonowe, owijki do książek)
 • Różne przeznaczenie (na przykład: wysyłkowe, przeprowadzkowy, paletowe)

Kartony dostępne w naszym sklepie wykonane są z najlepszej tektury – zarówno litej, jak i falistej. Wykorzystujemy wyłącznie materiał od sprawdzonych, czołowych producentów, dzięki czemu gwarantujemy Państwu doskonałą jakość produktów. Wytrzymałe, trwałe i estetyczne opakowania tekturowe to nasza specjalność.

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi kartony klapowe, pudełka wykrojnikowe, kartony do przeprowadzek czy pudełka ozdobne. Te pierwsze zajmują szczególne miejsce w całej gamie opakowań. Pudła klapowe są bowiem zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem kartonowych opakowań.

Konstrukcja kartonu klapowego sprawia, że jest on wyjątkowo uniwersalny. Prostopadłościenne pudło z solidnej tektury falistej – zwykle 3- lub 5-warstwowej – wyposażone jest w specjalne klapki, które razem tworzą pokrywę zamykającą paczkę. To rozwiązanie jest praktyczne i wygodne w użytku, zaś sam kształt kartonu sprawia, że znajduje on mnóstwo różnorodnych zastosowań. Kartony klapowe produkowane są w wyjątkowo szerokim zestawie rozmiarów, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić takie kartony na wymiar.

Wspomniane wcześniej kartony wykrojnikowe również należą do popularniejszych rozwiązań. Ich podstawową zaletą jest fakt, że mogą być dość ściśle dopasowane do kształtu i rozmiaru artykułów, które mają być w nie pakowane. Pudełka wykrojnikowe to na przykład kartony na pizzę, kartony na butelki czy opakowania na komputery.

Z racji błyskawicznego rozwoju handlu internetowego triumfy święcą natomiast wszelkiego rodzaju pudełka wysyłkowe. Kartony wysyłkowe to po prostu wytrzymałe opakowania – zarówno wykrojnikowe, jak i klapowe – których kształt i rozmiar pozwala na wygodne i szybkie przygotowanie przedmiotów do wysyłki oraz które odpowiadają standardom pocztowym i stosowanym przez firmy kurierskie.

Nie sposób również pominąć w tym miejscu pudełka ozdobne. W okresach świątecznych ich popularność ogromnie rośnie, ale estetyczne kartony kaszerowane i ozdobne bywają przydatne także w wielu innych okolicznościach. Prócz pakowania prezentów, można je bowiem wykorzystać na przykład do wręczania podarunków i gadżetów firmowych albo materiałów promocyjno-reklamowych podczas rozmaitych konferencji i szkoleń!

Istotny element naszej oferty stanowią natomiast kartony przeprowadzkowe. Są to duże pudła wykonane z trój- lub pięciowarstwowej tektury falistej, często wzmocnione dodatkowym arkuszem tektury (tzw. podwójne dno) oraz wyposażone w ergonomiczne uchwyty ułatwiające przenoszenie. Kartony do przeprowadzek to niezwykle praktyczny i ekonomiczny produkt, dzięki któremu zmiana miejsca zamieszkania będzie znacznie łatwiejsza.

Posiadamy również mocne kartony, które zostały wykonane z tektury o podwyższonej gramaturze, co przekłada się bezpośrednio na ich wytrzymałość.

Jako renomowany producent opakowań z tektury, jesteśmy również w stanie wykonać dla Państwa dowolne inne kartony na specjalne zamówienie – produkujemy kartony na wymiar, według specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Produkcja kartonów w naszej firmie odbywa się z wykorzystaniem najnowszej technologii oraz wysokiej jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Bardzo duże znaczenie ma dla nas także ekologia. Gwarantujemy Państwu, że decydując się na zamówienie kartonów w firmie NEOPAK otrzymają Państwo nie tylko najwyższą jakość za atrakcyjną cenę, ale także dostaną produkt całkowicie ekologiczny.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą zamieszczoną w niniejszym serwisie internetowym. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z nami lub o przesłanie nam wiadomości  za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów