Worki

Worki to obok toreb jeden z najczęściej wybieranych i kupowanych przez klientów produktów, używanych przez nich wszystkich w codziennym życiu. Znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przechowywaniu żywności, segregacji i wyrzucaniu odpadów. W związku z ich przeznaczeniem bardzo istotne jest zatem, żeby były wytrzymałe.
 

Wśród oferowanych przez nas worków znajdują się między innymi:

  • worki na śmieci – w zależności od potrzeb, mogą mieć one różną pojemność do nawet 240 l (w naszym sklepie są więc dostępne worki trudno dostępne w zwykłych marketach), a także grubość i kolor. Służą nie tylko do przechowywania odpadów z codziennego życia (opakowań żywności, fusów z kawy czy butelek po wodzie), ale także np. do wywozu gruzu,
  • worki strunowe - najlepiej sprawdzają się w przechowywaniu przedmiotów o niewielkich rozmiarach oraz towarów sypkich, dzięki odporności na czynniki zewnętrzne oraz odpowiedniej grubości nie ma przy nich ryzyka rozerwania czy zamoczenia zawartości. Sprawdzają się również do przechowywania lub mrożenia żywności, a niektóre modele umożliwiają podpisanie zawartości w celu lepszej organizacji,
  • worki bąbelkowe - zapewniające ochronę delikatnych przedmiotów i ich bezpieczny transport, dodatkowo zapakowanie ich w ten sposób jest niezwykle łatwe i szybkie. Ułatwiają transport np. ceramiki, biżuterii czy szkła bez obaw o uszkodzenie zawartości,
  • worki foliowe - dzielą się na worki z taśmą lub bez, dostępne są w wielu różnych rozmiarach, są odporne na wilgoć, powietrze i kurz,
  • worki materiałowe - wykonane z różnych tkanin, np. bawełny, juty czy polipropylenu, są często wyborem bardziej ekologicznym i przyjaznym środowisku, a także w zależności od przechowywanych towarów umożliwiają wielokrotne użycie. Możemy spotkać je np. w sklepach sprzedających piasek czy w gospodarstwach do przechowywania paszy na zwierząt. Są więc przystosowane do dużych ilości i wytrzymałe na duże obciążenie. W naszym sklepie znajdziecie worki typu bigbag o różnej objętości i maksymalnym obciążeniu.

Sprzedawane przez nas produkty mogą być zakupione pojedynczo, proponujemy także worki w opakowaniach zbiorczych, w przypadku których cena za sztukę jest korzystniejsza. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wachlarz różnych worków do wszechstronnego zastosowania, w wielu rozmiarach i wykonanych z różnych tworzyw (zarówno sztucznych jak i naturalnych). Bardzo istotnym kryterium jest dla nas jakoś wykonania, zapewnienie dużego wyboru i przystępnej ceny, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów.


Polecamy ciekawe artykuły na naszym blogu


W sklepie Neopak dbamy o to, aby każdy klient znalazł produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb - dotyczy to oczywiście także worków. Ponieważ wybór towarów w tej kategorii jest bardzo szeroki, zapraszamy Państwa do zapoznania się z kilkoma artykułami poświęconymi różnym rodzajom worków i woreczków na naszym blogu:

Worki do zadań specjalnych


W ofercie sklepu Neopak dostępne są między innymi worki przeznaczone do zadań, można by powiedzieć, specjalnych - do zastosowań mniej oczywistych i na specjalne okazje.
 

Kontenerowe worki BIGBAG


Przy pracach budowlanych i remontowych najlepszym rozwiązaniem na zebranie i przygotowanie do wywiezienia gruzu i powstających w trakcie robót innych odpadów, jest podstawienie kontenera na gruz. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość - na przykład w sytuacji braku miejsca przed budynkiem. Pomocne mogą być worki BIGBAG, zwane inaczej workami kontenerowymi. Doskonale nadają się one do przechowywania i przewożenia dużych ładunków, takich jak śmieci, gruz, kamienie, złom, piach, materiały budowlane i rozbiórkowe, paliwa stałe. Worki BIGBAG mogą się przydać również w gospodarstwach rolnych do transportu zboża i innych produkty rolnych. Przenoszenie ciężkich towarów jest możliwe dzięki olbrzymiej wytrzymałości worków, osiągniętej poprzez wykonanie z polipropylenu i pokrycie specjalną tkaniną. Dostępne są worki, które przekraczają pojemność 1 m3 oraz o wytrzymałości 1 tony. Wyposażone są w cztery uchwyty, co ułatwia ich transport. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

worek, worki, kontenerowy, kontenerowe, na gruz, big bag, bigbag, polipropylen

 

Worki zbożowe


Do przechowywania ziaren zbóż oraz pasz stworzono również osobny rodzaj produktu w postaci worków zbożowych. Wykonane są one z wytrzymałego polipropylenu. Ponieważ materiał jest przewiewny nie ma ryzyka, że przechowywana zawartość zgnije. Dlatego w workach zbożowych można przechowywać również warzywa i owoce. Worki w rozmiarze 65x105 centymetrów mają maksymalny udźwig 50 kilogramów.
 

Woreczki ozdobne


Kategoria worki w sklepie Neopak to nie tylko szeroki wybór opakowań do zastosowań praktycznych. Oferujemy również woreczki ozdobne nadające się na opakowania prezentowe. W ofercie posiadamy woreczki w które zapakować można zarówno artykuły przemysłowe jak i spożywcze. Nadają się również na opakowania promocyjne. Możne je wykorzystywać wielokrotnie.
 

Woreczki metalizowane


Pewną oddzielną kategorią woreczków ozdobnych są woreczki metalizowane. Wykonane są z szeleszczącej folii polipropylenowej imitującej celofan. Dlatego wykorzystywane są między innymi w handlu detalicznym w branży jubilerskiej i odzieżowej. Przydadzą się również do pakowania upominków na wszelkie prywatne i biznesowe okazje. Dostępne są w wielu kolorach, między innymi różowym, czarnym, fioletowym, zielonym, czerwonym, niebieskim.
 

Worki Doypack


Jednam z najważniejszych zastosowań worków różnego rodzaju jest ich wykorzystanie jako opakowań w handlu - zarówno hurtowym jak i detalicznym. Drugim ważnym zastosowaniem worków jest przechowywanie. Do przechowywania specyficznej grupy towarów, jakimi są sypkie produkty spożywcze, godne polecenia są worki Doypack. Doskonale nadadzą się one do sprzedaży detalicznej oraz przechowywania herbaty, przypraw, soli, kawy, ryżu oraz wielu różnych produktów. Worki Doypack dostępne są w wersjach z papieru - z okienkiem lub bez oraz w wersjach z tworzywa sztucznego. Woreczki Doypack wyposażone są w zamknięcie strunowe umożliwiające wielokrotne zamykani i otwieranie.

worek, worki, na śmieci, niebieski, niebieskie, mocne
 

Akcesoria do korzystania z worków


Worki to bardzo szeroka kategoria produktów. Wykorzystywane są do różnych celów i dostępne są w różnych rozmiarach. W pewnych zastosowaniach, pomocne w korzystaniu z worków zgodnie z przeznaczeniem będą różnego rodzaju akcesoria.
 

Stelaże na worki


Trudno jest trzymać worek przeznaczony na zbieranie odpadów zwinięty w kącie i za każdym razem musieć go podnosić i rozwijać aby wyrzucić śmieci. Oczywiście w domach wyposażeni jesteśmy w kosze na śmieci, a worek sam w sobie jest materiałem eksploatacyjnym pomagającym nam w wygodny sposób z nich korzystać. Zewnętrzny kosz na śmieci lub pojemnik do zbierania surowców wtórnych w przedsiębiorstwie zastąpić możemy stelażem na worki.

Stelaż na worki, po odpowiednim i trwałym ustawieniu na podłożu i prawidłowym zamontowaniu plastikowego worka stanie się prostym rozwiązaniem umożliwiającym utrzymywanie porządku w otoczeniu. Zwolni nas też z konieczności czyszczenia koszy na śmieci. Oferowane przez nas stelaże pozwolą na korzystanie z worków o pojemności nawet 240 litrów.
 

Zgrzewarki do folii


Zgrzewarki do folii umożliwiają zamykanie poprzez zgrzewanie każdego rodzaju worka z folii, w tym z folii bąbelkowej, bez użycia taśmy klejącej. Pozwala to zaoszczędzić koszty i czas. Zgrzewarki do woreczków są nieocenione w przedsiębiorstwach produkcyjnych i w sprzedaży - hurtowej i detalicznej. Przydadzą się jednak również w domu w razie potrzeby szybkiego i szczelnego zamknięcia opakowania. Polecamy Państwu produkty w kategorii Dyspensery do zaklejania woreczków.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie