Skontaktuj się z nami

Reklamacje i zwroty
Dane firmyNeopak Szymon Zdziarskiul. Leonidasa 5102-239 Warszawa
email: neopak@neopak.pltel: +48 22 853 16 89, tel: +48 22 353 33 88tel: +48 22 331 18 44, fax: + 48 22 266 87 84
Numery kont bankowych:

95 1910 1048 2788 0118 9842 0001
Santander Consumer Bank SA

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:00.
W soboty 8:00 - 13:00

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego – odbiory osobiste zamówień:
NEOPAK Szymon Zdziarski,
ul. Leonidasa 51,
02-239 Warszawa.
W sklepie stacjonarnym możliwa płatność gotówką oraz kartą płatniczą.
Zamówienia z odbiorem osobistym są kompletowane w momencie pojawienia się Klienta po odbiór.
NIP: 5212154265Regon: 016175365

Dział sprzedaży

Tomasz Święcicki
Tomasz Święcickitomek@neopak.pl
Artur  Decyk
Artur Decykartur@neopak.pl
Paweł  Kobyliński
Paweł Kobylińskipawel@neopak.pl
Robert Zdziarski
Robert Zdziarskirobert@neopak.pl
Sławomir  Baszyński
Sławomir Baszyńskislawek@neopak.pl
Piotr  Suszczyński
Piotr Suszczyńskipiotr@neopak.pl
Arkadiusz  Filipek
Arkadiusz Filipekarkadiusz.filipek@neopak.pl

Dział obsługi klienta

Piotr  Brzozowski
Piotr Brzozowskipiotr.brzozowski@neopak.pl
Andrzej  Chabera
Andrzej Chaberaandrzej@neopak.pl
Mateusz  Waluś
Mateusz Waluśmateusz@neopak.pl
Tomasz  Robak
Tomasz Robaktomasz.robak@neopak.pl

Reklamacje i zwroty

Piotr  Brzozowski
Piotr Brzozowskipiotr.brzozowski@neopak.pl
Andrzej  Chabera
Andrzej Chaberaandrzej@neopak.pl
Mateusz  Waluś
Mateusz Waluśmateusz@neopak.pl

Dystrybucja i logistyka

Andrzej  Chabera
Andrzej Chaberaandrzej@neopak.pl
Daniel Gontarek
Daniel Gontarekdaniel.gontarek@neopak.pl

Dział zakupów

Marek Kędzior
Marek Kędziormarek.kedzior@neopak.pl

Magazyn

Daniel Gontarek
Daniel Gontarekdaniel.gontarek@neopak.pl
Robert Kamiński
Robert Kamińskirobert.kaminski@neopak.pl
Maciej Karczewski
Maciej Karczewskimaciek@neopak.pl

Księgowość

Mariola Dębowska
Mariola Dębowskaksiegowosc@neopak.pl
mariola@neopak.pl
Weronika Traczyk
Weronika Traczykksiegowosc@neopak.pl
weronika@neopak.pl
Milena Wieczorek
Milena Wieczorekksiegowosc@neopak.pl
milena@neopak.pl

Dział handlowy

Arkadiusz  Filipek
Arkadiusz Filipekarkadiusz.filipek@neopak.pl
Mapa dojazdu
Dojazd samochodem
Od ul. Łopuszańskiej - skręt na światłach w ul. Orzechową, prosto 750m, miejsce docelowe po prawej stronie.
Od Al. Krakowskiej - skręt w prawo w ul. Krakowiaków, prosto 650m, na skrzyżowaniu równorzędnym skręt w lewo w ul. Leonidasa, prosto 250m i po prawej stronie jest nasz żółty budynek.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie