Marlena KopaczMarlena Kopaczwtorek, 31 maja 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 1297
Ilość komentarzy: 0

Dyspensery do folii stretch

Dyspensery do folii stretch powinny znaleźć się w każdym magazynie, bo w znacznym stopniu ułatwiają codzienną pracę. Pozwalają między innymi na ograniczenie ilości zużywanej folii strech i skracają czas pakowania paczek. Dodatkowo, pozwalają polepszyć jakość pakowanych przesyłek. Usprawniają i znacznie ułatwiają cały proces pakowania. To jednak nie jest jeszcze wszystko, bo dyspensery mają Ci do zaoferowania jeszcze o wiele więcej. Napiszę o tym, czym w ogóle są odwijacze do folii stretch, zaprezentuje najciekawsze modele i pokażę Ci, w jaki sposób możesz je wykorzystać. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zaczynam!

Dyspenser

Co to jest dyspenser do folii stretch?

Dyspenser do folii stretch to inaczej odwijacz do folii stretch.  Ma uniwersalną konstrukcję. Sprawia ona, że bez problemu możesz dopasować odwijać do różnych szerokości oraz  grubości nawojów folii. W zależności od modelu odwijacze do folii stretch mogą mieć gumowe, ergonomiczne rękojeści. Na pewno wykonywanie codziennych czynności przy użyciu dyspensera staje się łatwe i przyjemne.

Dyspenser do folii

Czy dyspenser jest potrzebny do folii stretch?

Stosowanie folii stretch jest związane z wieloma różnorodnymi wymaganiami. Mam tutaj na myśli między innymi to, że musisz prawidłowo i skutecznie zapakować przesyłki. Pomogą Ci w tym właśnie odpowiednie dyspensery lub rozwijacze do folii stretch.
Tego rodzaju akcesoria w dużym stopniu ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności. Przyspieszają również cały proces pakowania. Dyspensery do folii stretch są ergonomiczne, poręczne i dają możliwość bardziej komfortowego pakowania różnego rodzaju przedmiotów.

Odwijacz


Muszę tutaj również wspomnieć o tym, że odpowiedź na pytanie, czy dyspenser jest wymagany do folii stretch, odpowiem twierdząco. Wynika to stąd, że chociaż nie jest to przedmiot niezbędny, to pozwoli Ci on szybciej i łatwiej zapakować różnego rodzaju przesyłki. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że dzięki niemu pracownicy magazynowi staną się bardziej wydajni. Może to mieć dla Ciebie bardzo duże znaczenie, jeżeli jesteś właścicielem tego przedsiębiorstwa.


Dyspensery do folii stretch bez problemu znajdziesz w sklepie internetowym. Jednym z nich jest Neopak. Skoro już to Ci wyjaśniłam, to teraz przejdę do kolejnej, równie istotnej kwestii. 
Dyspensery i Odwijacze

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Dyspensery i Odwijacze

Dlaczego warto kupić podajnik do folii stretch?

Podajnik do folii stretch jest stabilnym i wytrzymałym produktem. Najlepiej sprawdzi się w sklepach z żywnością, w hurtowniach wielobrażowych oraz w sklepach internetowych. Dyspenser daje Ci gwarancję szczelnego i bezproblemowego opakowania każdego produktu. Dobrej jakości dyspenser do folii stretch powinien być zrobiony z metalu lub z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Musi również posiadać ergonomiczny uchwyt. Tylko wtedy będzie mógł efektywnie regulować naciąg folii stretch. To sprawi, że nie będzie się ona niepotrzebnie sklejała. Nie będziesz też zmuszony do zużywania ogromnych ilości folii, tylko po to, żeby zapakować kilka paczek. Zyskają na tym zarówno Twoje nerwy, jak i firmowy budżet.

Podajnik do folii stretch

Muszę tutaj również wspomnieć o tym, że dyspenser do folii stretch ma banalnie prostą konstrukcję. Powoduje ona, że gwarantuje on jak największy komfort pracy. Jednocześnie sprawia, że wykonywanie codziennych czynności staje się efektywniejsze.

Jakie są najważniejsze zalety dyspensera do folii stretch?

Wszystko zależy od tego, na jaki dyspenser się ostatecznie zdecydujesz. Mam tutaj na myśli to, że przykładowo dyspenser metalowy jest wyposażony w komfortową rączkę, która pozwala swobodnie regulować naciąg folii stretch. Posiada ona również wyprofilowany docisk. Dzięki niemu możesz używać folię naciągniętą na tuleje o bardzo różnych średnicach. Standardowo są to następujące średnice: 36, 50 i 76 mm. Dzięki temu, że docisk nie jest bezpośrednio połączony z folią stretch, to w razie potrzeby możesz szybko wymieniać rolki.

dyspenser do folii stretch

Dyspenser metalowy do folii rozciągliwej - uchwyt do naciągania folii stretch

Dyspenser z metalu do folii stretch jest szybkim i prostym w użytkowaniu urządzeniem ręcznym. Jego zaletą jest między innymi to, że ochrania ręce pracownika w czasie jego pracy. Dzięki temu, każdy, kto korzysta z dyspensera może czuć się bezpiecznie. Odwijacz może zapobiegać otarciom i pęcherzom na rękach. W czasie odwijania folii stretch pojawia się tarcie. Gdy pracownik musi to robić ręcznie, to jest narażony na otarcia skóry na dłoniach.

Dzięki odwijaczom do folii stretch cały proces pakowania przesyłek staje się o wiele prostszy, a co jeszcze ważniejszy szybciej. W ten sposób możesz obsłużyć więcej klientów w tym samym czasie, a Twoje zyski z działalności zaczynają stopniowo rosnąć. Właśnie na tym polega prawidłowy i zrównoważony rozwój firmy. Co jeszcze mogą Ci dać odwijacze do folii stretch? Na pewno przebijają inne dostępne na rynku urządzenia pod względem uniwersalności.

Dyspensery są odpowiednie dla różnych rodzajów/średnic/ typowo używanych tulei. Chciałabym tutaj również podkreślić, że dostępne w naszym sklepie internetowym dyspensery do folii stretch są niezwykle wytrzymałe. To sprawia, że bez większych awarii posłużą Ci przez wiele kolejnych lat. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że są bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się też niezawodnością eksploatacyjną i nie wymagają żadnej konserwacji. Na pewno bardzo ważną zaletą odwijaczy do folii stretch jest ciekawe wykonanie techniczne i design. 

Dyspenser, Odwijacz, Podajnik do folii stretch z możliwością przymocowania do ściany

Folia stretch to inna nazwa wielowarstwowej, dość rozciągliwej folii polietylenowej. Wytwarza się ją metodą wylewu szczelinowego. To jeden z bardziej popularnych materiałów na świecie. Wynika to przede wszystkim stąd, że chyba nie ma bardziej uniwersalnego tworzywa niż właśnie ta folia. Wykorzystuje się ją między innymi w handlu, w logistyce oraz w rolnictwie. W tej ostatniej branży zapotrzebowanie na folię stretch jest naprawdę gigantyczne.

Wynika to przede wszystkim stąd, że folia tego rodzaju ma naprawdę bardzo wiele pozytywnych cech. Wystarczy tutaj chociaż wspomnieć na przykład o wytrzymałości i ponadprzeciętnej elastyczności. Gdy połączę ze sobą te dwie cechy, to szybko dojdę do wniosku, że już to wystarczyłoby, żeby folia stretch znalazła się na szczycie popularności.

Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że doskonale spełnia ona swoje podstawowe zadanie, jakim jest ochrona przesyłki przed zabrudzeniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie mam żadnych wątpliwości, co do tego, że wykonywanie codziennych czynności przy wykorzystaniu tego rodzaju folii staje się o wiele przyjemniejsze, łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Muszę tutaj również wspomnieć o tym, że dyspenser do folii stretch jest urządzeniem, które pomoże Ci w przyjemniejszym wykonywaniu różnych czynności. Jedną z nich może być na przykład owinięcie kartonu folią stretch.

Dyspensery do folii stretch są idealne do każdego magazynu

Jeżeli kiedykolwiek w życiu, miałeś już do czynienia z dyspenserami do folii stretch, to pewnie doskonale wiesz, w jak ogromnym stopniu ułatwiają one codzienną pracę. Gdy później jesteś zmuszony do ręcznego nawijania i odwijania folii, to ta zwykła czynność staje się dla Ciebie prawdziwym koszmarem. Dlatego dobrym pomysłem jest poproszenie przełożonego o dokupienie tego rodzaju urządzeń magazynowych. Mogę Cię zapewnić, że w skali różnych miesięcznych wydatków firmy, nie będzie to duża kwota. Możesz spróbować przekonać szefa tym, że dzięki dyspenserom do folii stretch znacznie zwiększy się Twoja wydajność.


Muszę tutaj również podkreślić, że praktyczny odwijacz do folii stretch powinien być wyposażony w uchwyt przystosowany do stabilnego zamontowania. Dzięki temu, bez problemu będziesz mógł go zainstalować zarówno przy ścianie, jak i przy blacie roboczym. Dobrej jakości dyspensery charakteryzują się dużą stabilnością oraz wybitną wytrzymałością. Muszą tutaj też dodać, że dyspenser powinien mieć jak najprostszą konstrukcję. To właśnie ona jest odpowiedzialna za szybkie pobieranie folii stretch oraz bezproblemową wymianę role. Zastosowanie dyspensera umożliwia równomierne naciągniecie folii. To sprawi, że szybko zapakujesz każdy przedmiot, niezależnie od jego wielkości i kształtu.

Odwijacz do folii stretch Premium SF-2781E

Zaklejarka do folii stretch ma bardzo wiele różnorodnych zastosowań w branży opakowaniowej. Dyspenser folii stretch premium jest ergonomiczny. Właśnie dlatego paletyzacja, owijanie i pakowanie przedmiotów o niewielkich gabarytach staje się o wiele prostsze i szybsze. Nowoczesny podajnik do folii stretch w bardzo dużym stopniu podnosi komfort pracy. Opakowanie paczki przy wykorzystaniu tego rodzaju podajnika do folii stretch może pójść Ci nawet dwa razy szybciej.

Odwijacz do folii stretch jest niesamowicie lekki i prosty w użytkowaniu. To praktyczne i wytrzymałe urządzenie ręczne, które powinno się znaleźć w naprawdę każdym magazynie. Jest na tyle solidne, że na pewno bez większym problemów będzie Ci służyło przez długie lata. Muszę tutaj również wspomnieć o tym, że dostępna w naszym sklepie zaklejarka do folii stretch jest wyjątkowo bezawaryjnym urządzenie. Na pewno wykorzystasz ją, niezależnie od tego, w jakiej branży działać. Może Ci się przydać nawet wtedy, gdy pracujesz zdalnie.

Jakie jeszcze zalety ma odwijacz do folii stretch Premium SF-2781E?

Nie mam żadnych wątpliwości, co do tego, że odwijacz do folii stretch Premium SF-2781E jest wytrzymały i stabilny. To solidne urządzenie, które na pewno Cię nie zawiedzie. Możesz go wykorzystać na przykład wtedy, gdy prowadzisz mały lub większy sklep spożywczy, sprzedajesz różnego rodzaju przedmioty przez internet lub masz swoją hurtownię. To tylko przykłady, bo z pewnością znajdziesz jeszcze wiele zastosowań dla tego odwijacza.

Kilka słów podsumowania

Dyspenser do folii stretch to perfekcyjny wybór do każdego magazynu, sklepu spożywczego, czy hurtowni. Znacznie ułatwia i przyspiesza pakowanie przesyłek, czy owijanie różnych przedmiotów folią stretch. Zdecydowanie warto go zamówić w sklepie Neopak.
Dyspensery do folii stretch
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie