Paweł SaigomadePaweł Saigomadeponiedziałek, 29 stycznia 20246 minut czytanialiczba wyświetleń: 1523
Ilość komentarzy: 0

Folia bąbelkowa z dużym bąblem, do czego używać?

Zgodzisz się z nami zapewne, że folia bąbelkowa jest produktem, który trudno zastąpić w takich miejscach jak magazyn wysyłkowy czy sklep internetowy. Zresztą nie tylko tam. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom folia bąbelkowa znajdzie zastosowanie we wszystkich miejscach, w których trzeba coś pakować, czyli w domu również. Można wiec bez nadmiernej przesady powiedzieć, że folia pęcherzykowa to produkt, który na dobre zagościł w codziennym życiu wielu milionów ludzi. Jednak, czy wiesz, jakie są jej rodzaje i do czego można ją wykorzystać? Po części dowiesz się tego z naszego artykułu. Musisz mieć po prostu na uwadze to, że postaramy się skupić w nim przede wszystkim na folii bąbelkowej z dużymi bąblami. Zapraszamy Cię do lektury.

Folia bąbelkowa o dużych oczkach wystająca z kartonu


Cechy charakterystyczne folii pęcherzykowej


Dostępna na rynku folia bąbelkowa, to produkt, który wykonany jest ze sprężystego i przezroczystego materiału plastikowego. Folia wyposażona ozstała w wypełnione powietrzem pęcherzyki, które zostały rozmieszczone po całej folii w równych odstępach. Jak się możesz domyślać, to właśnie im zawdzięcza swoją nazwę. Obecnie znajdziesz bardzo szeroki wybór folii tego rodzaju. Wśród tych propozycji znajduje się jeszcze m.in.:
 • folia bąbelkowa B2;
 • folia bąbelkowe ze wzmocnioną pianką;
 • folia bąbelkowa antystatyczna (ESD);
 • folia bąbelkowa B1;
 • folia bąbelkowa B3;
 • folia bąbelkowa B4;
 • folia bąbelkowa na metry;
 • folia bąbelkowa duże bąble BKS.
Dziś chcemy kilka słów więcej powiedzieć szczególnie o folii pęcherzykowej z dużymi bąblami, która znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku ochrony produktów o dużej masie. Co więc możemy powiedzieć o tego rodzaju folii zabezpieczającej? Przede wszystkim to, że wykonana jest z dwóch warstw poduszek powietrznych, które przyczyniają się do skutecznej ochrony różnego rodzaju produktów. Przez to, że średnica bąbli sięga 30 milimetrów, folia ta zapewnia znacznie lepszą amortyzację. To jeszcze nie koniec zalet, tego produktu. Folia bąbelkowa BKS to produkt, który charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i znakomitą izolacją przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami takimi jak kurz i pył. A jakby tego było mało, również przed zanieczyszczeniami chemicznymi.

Folia pęcherzykowa o dużych oczkach


Zastosowanie folii bąbelkowej BKS z dużymi pęcherzykami


Wspomnieliśmy już w tekście o tym, że folia bąbelkowa o dużych bąblach BKS ma doskonałe właściwości amortyzujące. Dzięki temu bez zbędnej przesady można powiedzieć, że zapewnia jeszcze lepsze właściwości ochronne niż tradycyjna folia bąbelkowa. Jak to możliwe? Wszystko dzięki temu, że średnica pęcherzyków oscyluje w granicach 30 milimetrów, dzięki czemu znajduje się w nich więcej powietrza, niż w przypadku tradycyjnego produktu. Większa objętość sprawia, że tego rodzaju folia bąbelkowa BKS może pochwalić się lepszą ochroną przed uderzeniami i wstrząsami. To nie jedyne zalety wyboru tego produktu.

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych przedmiotów to konieczność. Ma to bowiem wpływ na to, w jakim stanie przesyłka dotrze do odbiorcy paczki. A jednocześnie na to, w jaki sposób Klient zapamięta Twoją firmę. Złe zabezpieczenie zwłaszcza delikatnych i kruchych przedmiotów może skutkować tym, że dotrą one połamane lub uszkodzone. W takiej sytuacji Klient rzadko, kiedy ma pretensje do firmy kurierskiej. Reklamacja i tak odbije się na sprzedawcy - przynajmniej w większości przypadków. Co gorsza, firma kurierska może odrzucić reklamacje w momencie, gdy uzna, że przesyłka nie była odpowiednio zabezpieczona. Dlatego zawsze dbaj o to, aby była ona odpowiednio przygotowana. Folia bąbelkowa na metry to podstawa, jednak nie zapominaj jeszcze o takich dodatkach, jak np. wypełniacze do paczek, czy naklejki ostrzegawcze.
Folia bąbelkowa

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Folia bąbelkowa


Folia bąbelkowa z dużym bąblem, sprawdź naszą ofertę:

Dlaczego warto wybrać folię pęcherzykową z dużymi bąblami BKS? Kilka powodów już przedstawiliśmy. Nie wspomnieliśmy jednak jeszcze o jednej bardzo ważnej zalecie. Folie tego rodzaju są wyjątkowo wydajne. Większe pęcherze oznaczają, że nie musisz kilkukrotnie owijać produktu folią. Wystarczy raz, czy dwa, żeby zapewnić doskonałą jakość zabezpieczenia. Nie ma więc mowy o nadmiernym zużyciu materiałów. Co więcej, folia z dużymi bąblami w większym stopniu wypełni wolną przestrzeń w kartonie, dzięki czemu zaobserwujesz mniejsze zużycie takich produktów jak wypełniacze do paczek.

Folia o dużych oczkach BKS w kartonie


Do czego się przydaje folia bąbelkowa BKS z dużymi bąbelkami?


Folia bąbelkowa BKS to produkt, który idealnie sprawdza się w przypadku zabezpieczania wyjątkowo delikatnych i kruchych przedmiotów. Można w zasadzie powiedzieć, że w przypadku tych, które wymagają najlepszego możliwego zabezpieczenia na czas zarówno transportu, jak i magazynowania. Oprócz właściwości amortyzujących folia chroni przed wodą, wilgocią oraz kurzem i pyłem. Co może być wyjątkowo ważne w przypadku sprzętów, które mogłyby zostać uszkodzone przez dostanie się do wnętrza tego typu zanieczyszczeń. Wśród nich warto z pewnością wymienić takie produkty jak np. sprzęt elektroniczny, urządzenia AGD i RTV. To jednak jeszcze nie wszystko.

Doskonałe właściwości techniczne sprawiają, że folia z dużymi bąblami idealnie nadaje się do zabezpieczania mebli, części samochodowych oraz rolniczych, a także armatury sanitarnej.

Prowadzisz sklep z tego typu produktami? A może w Twoim magazynie znajduje się bardzo dużo tego typu produktów? Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteś zachęcamy Cię do wykorzystania folii bąbelkowej z dużymi bąblami BKS. Oprócz wyżej wymienionych zalet otrzymujesz produkt, który charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, możliwością ponownego wykorzystania oraz konkurencyjną ceną. W dodatku tutaj możesz jeszcze więcej zaoszczędzić. Jak to możliwe? To bardzo proste. Sprawdź, czy na karcie produktu, który Cię interesuje. znajduje się tabelka z rabatami. W zależności od tego, jaką ilością folii pęcherzykowej jesteś zainteresowany, możesz liczyć na zniżkę sięgającą nawet 9%. Uwierz nam, że warto zapoznać się ze szczegółami.

Kawałek folii bąbelkowej o dużych oczkach wystający z kartonu


Folia bąbelkowa BKS - największe zalety


Folia bąbelkowa to produkt, który cieszy się ogromną popularnością. To już ustaliliśmy. Doskonale więc zdajesz sobie sprawę z tego, że wykorzystywana jest na całym świecie. Mało tego, w ostatni poniedziałek stycznia obchodzony jest nawet Dzień Uznania dla Folii Bąbelkowej. Ma to jednak związek również z tym, że jest to produkt, który o dziwo wykorzystywany jest do rozładowywania stresu. Jak zakładamy, niewiele jest osób, które mając "pod ręką" folię pęcherzykową nie zaczęły "pstrykać". Bardzo często folia ta wykorzystywana jest też przez osoby, które są miłośnikami DIY.


Do najważniejszych zalet folii bąbelkowej z dużymi bąblami BKS zaliczyć można:

 • doskonale sprawdza się jako wypełniacz do paczek - dzięki większym pęcherzom jest znacznie bardziej wydajna, od tradycyjnej wersji;
 • doskonałe właściwości termoizolacyjne, które przydają się m.in. w przypadku nietypowych zastosować, takich jak na przykład ochrona roślin ogrodowych przed mrozem;
 • wyjątkowa trwałość;
 • lekkość;
 • konkurencyjna cena;
 • bardzo dobra trwałość;
 • do wielokrotnego użytku;
 • bardzo dobre właściwości wodoodporne i paroszczelne.
 

Nietypowe zastosowania folii bąbelkowej BKS o dużych pęcherzykach


Dzięki właściwościom folia bąbelkowa zaskarbiła sobie poważanie w wielu branżach, nie tylko transportowej. Tak więc na przykład można ją wykorzystać do:
 • uszczelniania okien - zimą, gdy poczujesz, że okna są nieszczelne, nie ma szans na ich wymianę, dlatego warto skorzystać z folii bąbelkowej, która będzie idealnym izolatorem ciepła. Wystarczy, że wytniesz kawałek o wymiarach okna, przyłożysz do niego i przy użyciu taśmy przykleisz;
 • zadbaj o komfort snu - co prawda mówi się, że do snu lepsza jest niższa temperatura, jednak nie chodzi o to, żeby się przeziębić. Dlatego, jeśli jedziesz na biwak albo będziesz spać na podłodze, bo przyjechali znajomi, albo rodzina i zabrakło łóżka to żeby było Ci cieplej połóż folię bąbelkową, a dopiero później koc, kołdrę i poduszkę. Folia bąbelkowa wyróżnia się bowiem doskonałymi właściwościami termicznymi;
 • wyrywanie chwastów, układanie kostki brukowej i inne zadania, które wymagają klęczenia, byłyby znacznie większą udręką, gdybyś nie miał pod ręką wytrzymałej folii bąbelkowej, która zapewni Ci odpowiednie podparcie.

Folia pęcherzykowa z dużymi oczkami BKS


Dlaczego warto kupić folię bąbelkową BKS?


Folia bąbelkowa o dużych pęcherzykach BKS to produkt, który cieszy się ogromną popularnością. Wszystko, dzięki temu, jakie ma właściwości i parametry techniczne. Po przeczytaniu naszego artykułu, mamy ogromną nadzieję, że również zdecydujesz się przynajmniej na sprawdzenie tego produktu w swojej firmie.

Jeśli informacji na stronie będzie dla Ciebie niewystarczająco dużo, zachęcamy Cię jeszcze do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Nasi Konsultanci dostępni są pod numerem telefonu 22 853 16 89 oraz pod adresem e-mail [email protected]. Jesteśmy pewni, że uzyskasz od nich znacznie więcej informacji, które zaspokoją Twoją ciekawość.
 
Folia bąbelkowa z dużym bąblem, do czego używać?
Wyślij emailem
 • Jakie są dostępne warianty szerokości folii bąbelkowej B1?

  Folia bąbelkowa wytwarzana jest z folii polietylenowej, dodatkowo wypełniona równomiernie pęcherzykami powietrza. Takie połączenie tworzy doskonały materiał opakowaniowy, który świetnie chroni zapakowane w nią produkty przed różnego rodzaju uszkodzeniami w czasie transportu. Zabezpiecza również przed wilgocią, promieniami słonecznymi czy różnego rodzaju zanieczyszczeniami jak kurz, czy brud. Zapewnia dobrą amortyzację, chroniąc w ten sposób produkty przed wstrząsami. 

  Folia bąbelkowa B1 jest dostępna w różnych wariantach szerokości, taki jak:
  • 20 cm
  • 30 cm
  • 40 cm
  • 50 cm
  • 60 cm
  • 75 cm
  • 100 cm
  • 120 cm
  • 150 cm
  • 200 cm
  • 250 cm
  Dobrej jakości folię bąbelkową B1 w bardzo korzystnych cenach mozna kupić na stronie 
  neopak.pl.

Dodaj swój komentarz

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie