Aneta BurzyAneta Burzyczwartek, 6 kwietnia 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1265
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić papier do pakowania paczek?

Papier do pakowania paczek to materiał powszechnie wykorzystywany. Oczywiście jego głównym zastosowaniem będzie dodatkowe zabezpieczenie opakowań podczas transportu. Ale można go spotkać też w kwiaciarni, jako papier do pakowania bukietów, czy jako materiał wykorzystywany do prac kreatywnych. Skoro zatem jest on tak wszechstronnie wykorzystywany, nie może go zabraknąć w domu. Szukacie informacji gdzie kupić papier do pakowania i jaki papier będzie najlepszy jakościowo? Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej/

Jakie są rodzaje papierów pakowych? 


Jednym z rodzajów papierów pakowych jest papier makulaturowy, który, jak sama nazwa wskazuje produkowany jest z przetworzonej makulatury. Papier na rolkach to kategoria papierów, które są sprzedawane w formie rolek. Produkt w tym formacie świetnie sprawdzi się tam, gdzie do zapakowania będzie wiele paczek dziennie. Jest też papier pakowy Kraft, który poza tym, że jest wytrzymały i gładki, występuje także w dziesiątkach kolorów. Dzięki temu może być wykorzystywany jako papier ozdobny podczas pakowania prezentów. Można także zdecydować się na papier półpergaminowy, który swietnie sprawdzi się do zabezpieczania produktów spożywczych. A jeśli zależy nam na wysokiej jakości papierze powinniśmy zdecydować się na papier natronowy. Ostatnim dostępnym rodzajem jest papier Zipak, który dzięki warstwie samoprzylepnej nie wymaga użycia taśmy klejącej.

Gdzie można zaopatrzyć się w papier do pakowania paczek? 


Papier pakowy znajdziemy we wszystkich sklepach z materiałami biurowymi. Z pewnością znajdzie się także w punktach kurierskich i w placówkach poczty polskiej. Jeśli preferujecie zakupy online zachęcamy do zapoznać się z ofertą papieru pakowego, dostępną w sklepie internetowym neopak. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie papier sprzedawany w arkuszach i rolkach. Papiery występują w różnych gramaturach - między innymi -  40, 60 oraz 80 gram. Im wyższa gramatura, tym papier jest bardziej sztywny, ale i mniej podatny na uszkodzenia. Można dobrać rozmiar papieru do własnych potrzeb. Oczywiście cena wariantów brązowego papieru będzie się w tych przypadkach różnić.

papier pakowy, pakowanie paczek, pakowanie, papier brązowy, ekologiczne pakowanie
Papier pakowy

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Papier pakowy

Jakie są popularne zastosowania papieru pakowego?


Jak już wspominaliśmy wcześniej papier pakowy stosowany jest w wielu sytuacjach. Używany jest do zabezpieczania przesyłek, ale też dekoracji prezentów. Można go stosować w sklepach oferujących dostarczanie towarów wysyłkowo, ale również w kwiaciarniach, piekarniach, czy do pakowania prezentów okolicznościowych. Umożliwia bezpieczny transport nie tylko jako warstwa zewnętrzna opakowania, ale również jako element wypełniający wolne powierzchnie. Można nim owijać ubrania, biżuterie, czy ceramikę podczas przeprowadzki. Ale równie dobrze sprawdzi się jako owijania serów, wędlin, czy serwowania fast foodów - nie ma przeciwskazań do kontaktu z żywnością. 

Czy warto wykorzystywać szary papier do pakowania?


Odpowiedź brzmi: tak. Papier pakowy to ekologiczne rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie przesyłanych przedmiotów nie tylko jako dodatkowa warstwa ochronna kartonu, ale również jako wypełniacz. Jest też rozwiązaniem ekonomicznym, dużo bardziej korzystnym finansowo od alternatywnych opcji. Ponadto szary papier do pakowania daje naprawdę spore pole manewru jeśli chodzi o personalizację - można wykorzystać stemple, farby, czy pisaki. Albo wykonać na nim nadruk.
papier pakowy, pakowanie paczek, pakowanie, papier brązowy, ekologiczne pakowanie
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie