Natalia KabałaNatalia Kabałasobota, 4 czerwca 20227 minut czytanialiczba wyświetleń: 13528
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić woreczki strunowe i ich charakterystyka

Gdzie kupić torebki strunowe i ich charakterystyka

Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-i-ich-charakterystyka

Każdy z nas może przyznać, że w różnych i nieoczekiwanych sytuacjach pojawia się zapotrzebowanie na coś, co pomoże nam sprawnie i tanio zorganizować przypadkowe rzeczy. Jak się okazuje kwestia ta dotyczy nie tylko pojedynczych śrubek czy guzików, które mamy w domu, ale także znacznie większej ilości rzeczy, które są sprzedawane np. w hurtowniach. Najlepszym rozwiązaniem na takie problemy okazują się specjalne torebki strunowe.

Woreczki strunowe gdzie je kupić– charakterystyka


Woreczki strunoweto nic innego, jak specjalny rodzaj torebek, które przeznaczone są do szczelnego zabezpieczania zapakowanej zawartości. Opakowania z tej kategorii cieszą się rosnącą popularnością ze względu na swoją wysoką trwałość i skuteczność w działaniu. Woreczki strunowe to produkty, które wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bardzo tanie w produkcji i wytrzymała na zużywanie.

Produkcja torebek strunowych jest zwykle związana z wykorzystaniem folii polietylenowej. Poszczególne rodzaje torebek strunowych różnią się między sobą m.in. właśnie ze względu na grubość warstwy zastosowanej folii polietylenowej. Zwykle parametr ten ma uniwersalny wymiar i mieści się w zakresie od 20 do 30 mikrometrów. Takie woreczki mają optymalną wytrzymałość i są przy tym wciąż bardzo ekonomicznym wyborem. 

Dla osób, które poszukują nieco trwalszych woreczków strunowych, np. do pakowania ostrych elementów - gwoździ, śrubek lub małych drucików, lepiej sprawdzą się woreczki strunowe wykonane z folii polietylenowej o grubości ponad 40 mikrometrów.
Torebki strunowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Torebki strunowe

Gdzie zakupić torebki strunowe – zastosowanie


Torebki strunowe ze względu na to, że są bardzo uniwersalne, są stosowane w różnorodnych celach. Ich głównym zadaniem jest spełnieni roli jako skuteczne opakowania, które będą chroniły zapakowaną do nich zawartość.

Najczęściej z zastosowaniem torebek strunowych możemy spotkać się właśnie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi ilościami drobnych przedmiotów. Tak, jak wspominaliśmy wyżej mogą sprawdzić się one w hurtowniach, gdzie sprzedawane są małe elementy. Dzięki woreczkom strunowym sprzedawcy mogą pakować po kilka sztuk niezbędnych akcesoriów budowlanych, które mogą być sprzedawane na sztuki prywatnym osobom.

Torebki strunowe są także chętnie wykorzystywane przez pracowników pasmanterii, którzy dzięki woreczkom mogą zorganizować wszelkie drobne akcesoria krawieckie, np. guziki, tasiemki, nici, naszywki, sznurówki, suwaki, przypinki i wiele innych podobnych przedmiotów.

Dzięki temu, że woreczki strunowe wykonywane są na folii, są one całkowicie transparentne, co pozwala na szybkie zlokalizowanie poszukiwanych przedmiotów. Z tego powodu wiele osób chętnie wykorzystuje je w organizacji przedmiotów w przestrzeni biurowej, jak i w prywatnych gospodarstwach domowych.

Do woreczkach strunowych można zapakować między innymi:
 • biżuterię,
 • niewielkie akcesoria elektroniczne,
 • urządzenia elektryczne,
 • niewielkie sprzęty, np. małe mikrofony, telefony komórkowe, kamerki,
 • kosmetyki,
 • produkty spożywcze,
 • wszelkie drobne przedmioty,
 • produkty biurowe – długopisy, korektory ołówki gumki, zakreślacze i spinacze, taśmy,
 • zabawki dla dzieci,
 • artykuły higieniczne, np. chusteczki czy plasterki,
 • fotografie,
 • pamiątki,
 • i wiele innych.

Jak widać, zastosowanie woreczków strunowych może być bardzo obszerne i jest ono ściśle związane z indywidualnym zapotrzebowaniem na zapakowanie konkretnych przedmiotów.

Rodzaje torebek strunowych i gdzie je dostać


Jeżeli chodzi o rodzaje torebek strunowych, to możemy podzielić je pod względem grubości zastosowanej folii polietylenowej oraz pod względem wymiarów. Dodatkowym elementem, który pomoże rozróżniać ten rodzaj opakowań między sobą, jest specjalny rodzaj etykiety, która umożliwia naniesienie opisu odnoszącego się do zawartości torebki. Zwykle są to specjalnie wydzielone paski, które stanowią białe tło na opis.

Jakie rodzaje torebek strunowych znajdują się w naszej ofercie Neopak? Oto przykładowe rodzaje tego produktu:
 • klasyczne torebki strunowe,
 • torebki strunowe z zamknięciem w postaci suwaka,
 • woreczki strunowe z dodatkami - pasek do opisu czy niewielki otwór do zawieszania woreczków.

Jeżeli chodzi o wymiary torebek strunowych dostępnych w naszym sklepie, to klienci mają do wyboru szeroką gamę produktów. Zwykle torebki sprzedawane są w ekonomicznych opakowaniach 50 lub 100 sztuk.

Posiadamy także atrakcyjny wariant kolorowych woreczków strunowych.

Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-i-ich-charakterystyka-1

Zalety woreczków strunowych


Gdyby nie szerokie spektrum zalet woreczków strunowych, nie byłyby ono tak popularne. O czym zatem należy wspomnieć? Oto lista najważniejszych zalet, które dotyczą torebek strunowych:
 • są tanie i łatwe w produkcji,
 • są lekkie i wygodne w przechowywaniu,
 • pozwalają na sprawne zapakowanie zawartości,
 • gwarantują szczelne warunki,
 • chronią przed: zniszczeniami mechanicznymi, zarysowaniami, zalaniem, wilgocią, mikroorganizmami, promieniowaniem UV, tłustymi zabrudzeniami, zakurzeniem, zagubieniem i rozsypaniem,
 • ułatwiają organizację,
 • pozwalają na szybką lokalizację szukanej rzeczy,
 • są wytrzymałe i odporne na zużywanie, dzięki czemu można korzystać z nich wielokrotnie,
 • ich zakup to ekonomiczna decyzja, ponieważ mają one długą trwałość.

Zalet związanych z torebkami strunowymi jest bardzo dużo, ponieważ są one specyficznym rodzajem opakowań, które zapewniają bardzo dobre warunki przechowywania.

Przed czym chronią torebki strunowe?


Torebki strunowe ze względu na to, że są wykonane z tworzywa sztucznego, skutecznie chronią zapakowaną zawartość przed wieloma czynnikami niszczącymi. Są w pełni odporne na zalanie i wilgoć, dzięki czemu chronią przed tym spakowane przedmioty. Ochrona przed zalaniem dotyczy zarówno zapakowanej zawartości, jak i otoczenia - woreczki chronią np. przed rozlaniem kosmetyków w torebce w czasie podróży.

Torebki strunowe świetnie nadają się do przechowywania pamiątek w postaci fotografii lub biżuterii. Osłaniają przed szkodliwym wpływem mikroorganizmów, które mogłyby przyczyniać się do stopniowego niszczenia przedmiotów. Ochrona przed mikroorganizmami ma także znaczenie w przypadku przechowywania żywności w torebkach strunowych, które są do tego specjalnie przystosowane.

Torebki strunowe ze względu na to, że stanowią warstwę ochronną, zabezpieczają przedmioty przed zarysowaniem.

Pośrednim czynnikiem, przed którym chronią torebki strunowe, jest to, że zabezpieczają one małe akcesoria przed zgubieniem.

Gdzie kupić woreczki strunowe a przechowywanie żywności


Istnieje także specjalna kategoria spożywczych torebek strunowych przeznaczonych do pakowania żywności. Zwykle takie woreczki możemy kupić od znanych producentów zorganizowane w postaci wydajnej rolki. To bardzo wygodne rozwiązanie, dla osób, które często potrzebują przesypać sypką żywność lub przygotować porcje produktów spożywczych do mrożenia.

Woreczki strunowe przystosowane do korzystania wraz z żywnością, posiadają specjalne certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z pożywieniem. Dzięki temu można z nich bezpiecznie korzystać.

Torebki strunowebardzo często sprawdzają się jako szczelne opakowania na kanapki, przekąski, owoce czy warzywa. Nadadzą się także jak opakowania na mrożonki, ponieważ cechują się wysoką odpornością na niskie temperatury. Dzięki temu można ekonomicznie zarządzić żywnością w domu, dbając o to, aby nie została ona zmarnowana.


Gdzie-kupi-woreczki-strunowe-i-ich-charakterystyka-2

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie woreczków strunowych?


Wybierając odpowiednie torebki strunowe, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Zakup najlepszego rodzaju opakowań tej kategorii, jest ściśle związany z tym, jakie będzie ich późniejsze przeznaczenie. O czym zatem warto wiedzieć?

Jeżeli planujesz przygotować porcję jedzenia w postaci mrożonek, koniecznie sięgnij po woreczki strunowe ze specjalnym polem do opisu. Dzięki temu po zapakowaniu warzyw lub innych produktów spożywczych, możesz napisać datę zapakowania oraz sugerowany termin ważności. W ten sposób unikniesz późniejszych wątpliwości związanych z tym, jak długo przechowujesz dane produkty.

Jeżeli jednak wybierasz woreczki strunowe do miejsca swojego pracy i planujesz sprzedawać w nich niewielkie akcesoria, wyposaż się w plik woreczków o różnych rozmiarach. Nie zawsze możemy przewidzieć, jaką ilość akcesoriów będzie chciał zakupić klient, dlatego warto przygotować się na to, mając różne wersje opakowań.

Dla osób, które chcą zaopatrzyć się w woreczki strunowe wielokrotnego użytku, bardzo dobrym rozwiązaniem będą torebki z zamknięciem w postaci suwaka. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie suwaka bez ograniczenia jego skuteczności i szczelności.

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, parametrem, który rozróżnia woreczki strunowe między sobą, jest między innymi grubość zastosowanej folii polietylenowej. Parametr ten warto uwzględnić, biorąc pod uwagę to, co planujemy spakować do woreczków. Jeżeli będą to fotografie do dokumentów, guziki czy sznurówki, to warto sięgnąć po woreczki o folii średniej grubości. Jeśli jednak woreczki posłużą nam do pakowania akcesoriów, sięgnijmy po te, które zostały wyprodukowane z nieco grubszej folii. W ten sposób zadbamy zarówno o bezpieczeństwo nasze, jak i naszych klientów.

Gdzie warto kupić dobre torebki strunowe?


Jeżeli zastanawiasz się, gdzie możesz kupić woreczki strunowe wysokiej jakości, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na www.neopak.pl. Jako przedstawiciele sklepu oferującego szeroką gamę produktów różnorodnego rodzaju, mamy doświadczenie w tym, jaki asortyment dobieramy do naszej oferty. Szukając propozycji dla naszych klientów, sami testujemy produkt pod kątem tego, czy spełniaj on nasze oczekiwania. Dzięki temu mamy gwarancję, że sprzedajemy wyłącznie to, co jest warte swojej ceny.

Zaletą wykonywania zakupów w naszym sklepie Neopak jest to, oferujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie większych ilości produktów. Po więcej informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, przy którym postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Dla zainteresowanych, stworzyliśmy specjalną kategorię artykułów blogowych, w których odpowiadamy na wiele ważnych kwestii i pomagamy rozwiązać nietypowe problemy. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce blog, na stronie naszego sklepu. Wśród przykładowych wpisów można znaleźć m.in. poniższe:
Gdzie kupić woreczki strunowe i ich charakterystyka
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie