Adrianna SzadyAdrianna Szadypiątek, 27 maja 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1962
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Gustowna torebka prezentowa. Jaką wybrać

Odpowiednie spakowanie prezentu to dla wielu z nas może być nie lada wyzwanie. Zapakowanie podarunku w papier ozdobny zdaje się być najbardziej oczywistym wyborem. Jednak sama czynność pakowania papierem dekoracyjnym nie należy do najłatwiejszych. Dlatego z pomocą przychodzą tu gustowne torebki prezentowe. W poniższym artykule dowiesz się, jaką torebkę na prezent wybrać.

Gustowna torebka prezentowa - jak dobrać rozmiar?


Zanim wybierzemy odpowiedni kolor i motyw torebki na prezent, warto najpierw się zastanowić, jakiego rozmiaru powinno być opakowanie, żeby swobodnie włożyć do niego prezent. Włożenie zbyt dużego przedmiotu do gustownej torebki prezentowej, może spowodować jej rozerwanie, jak i zniszczenie delikatnego prezentu, zanim zdąży się go w ogóle dostarczyć. 

gustowna torebka ozdobna

O wiele lepszym rozwiązaniem jest wybranie torebki ozdobnej o rozmiarach większych niż prezent. Jednak i w tę stronę nie należy przesadzać, ponieważ zbyt duże opakowanie, to ryzyko, że prezent może przemieszczać się w obrębie torebki. Jeśli jest to delikatny przedmiot, to również może ulec uszkodzeniu. 

Jak widać, w celu dobrego zabezpieczenia, ale i schludnego wyglądu, należy najpierw mieć na uwadze rozmiary gustownej torebki prezentowej i mimo wszystko lepiej wybrać trochę za dużą torebkę niż próbować umieścić prezent w za małym opakowaniu i ryzykować jego uszkodzeniem.

Dostępność rozmiarów jest bardzo szeroka. Poniżej prezentujemy przykładowe gabaryty gustownych torebek prezentowych:
 • Torebka Papierowa na Prezent 120x80x400 Brązowa
 • Torebka Laminowana 170x70x250 Granatowa
 • Torebka Papierowa na Wino 210x100x360 Złota
 • Torba prezentowa 240x100x360 Biała
 • Torba Na Prezenty 300x150x350 Granatowa
gustowna torebka prezentowa

Gustowna torebka prezentowa na każdą okazjęEleganckie, laminowane torby prezentowe to doskonały pomysł na opakowanie prezentowe. Produkt ten pasuje do wręczania prezentów z okazji urodzin, imienin, rocznic, a nawet w ramach podarunków biznesowych. Gustowna torebka ozdobna wykonana jest z papieru laminowanego, który w połączeniu z usztywnionym dnem tworzy stabilne i wytrzymałe opakowanie. Torba prezentowa tego typu posiada uchwyt w postaci sznurka polipropylenowego, co sprawia, że gustowna torebka ozdobna jest wygodna w trzymaniu i przenoszeniu. Opisywany rodzaj gustownej torebki świetnie nadaje się na opakowanie na każdą okazję, głównie w związku z estetycznym wyglądem, a także szerokim wyborem gustownych opcji kolorystycznych. Co więcej, torebka jest wykonana z wytrzymałego materiału i może być wielokrotnie używana, szczególnie z uwagi na to, że nie posiada żadnego dodatkowego motywu, jak w przypadku torebek świątecznych.
Torebki na prezenty

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Torebki na prezenty

Gustowne torebki prezentowe na wino 


Butelka z winem czy innym trunkiem to bardzo częsty, jak i uniwersalnym pod względem okazji, podarunek. Wśród gustownych torebek prezentowych na wino można wyróżnić torebki papierowe oraz bardziej prestiżowe torebki laminowane. Torebki papierowe na wino występują w pięknych kolorach, które nadają prezentowi dodatkowy prestiż. Są one wykonane z wysokogatunkowego papieru z prążkowaną fakturą, co sprawia, że opakowanie otrzymuje wyjątkowo elegancki wygląd.

Mimo wysokiej jakości wykonania torebek papierowych, to jednak laminowane torebki prezentowe są uznawane za dużo bardziej prestiżowe. Wykonuje się je z papieru o gramaturze 150 g/m2, stąd charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo papier jest pokrywany błyszczącym laminatem, co wzmacnia już wystarczająco stabilną i sztywną strukturę. Gustowne torebki prezentowe na wino posiadają także sznurek polipropylenowy, który cechuje się odpornością na zrywanie. Stabilność torebki ozdobnej zapewnia sztywne dno oraz wzmocnione tekturą zakładki górne torby. Tego typu opakowania na prezent polecane są szczególnie osobom, które poszukują ekskluzywnych rozwiązań w połączeniu z wysoką jakością i schludnym wykonaniem.

Gustowna torebka prezentowa w wersji eko


Torebki prezentowe wykonane z papieru kraft w prążkowanej formie, również cieszą się gustownym i luksusowym wyglądem. To minimalistyczne rozwiązanie, które ma wielu fanów ze względu na brak jakichkolwiek nadruków ozdobnych, a co za tym idzie brak toksycznych barwników i przyjazność środowisku. Dzięki temu gustowna torebka papierowa ma uniwersalny charakter i sprawdzi się doskonale do pakowania prezentu na dowolną okazję. Do wyrobu torebki wykorzystano papier o gramaturze 210 g/m2 i zastosowano specjalnie wzmacnianie dno klockowe, co zapewnia lepszą wytrzymałość torebki i możliwość zapakowania do niej cięższego prezentu, bez obawy, że torebka prezentowa rozerwie się. Jako uchwyt w torebce prezentowej zastosowano niezwykle gustowną taśmę tekstylną w kolorze brązowym. 

Opakowanie prezentu ma znaczenie. Nawet najpiękniejszy i najdroższy prezent straci w oczach osoby obdarowanych, jeśli będzie przekazany w niechlujnym i źle dopasowanym opakowaniu. Zupełnie odwrotnie będzie, jeśli nawet bardzo skromny prezent podaruje się starannej torebce ozdobnej. Gustowna torebka prezentowa to świetny pomysł na proste, ale i efektowne opakowanie prezentu. 


Gustowna torebka prezentowa
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie