Michał KrajniakMichał Krajniakwtorek, 9 sierpnia 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1250
Ilość komentarzy: 0

Haczyki samoprzylepne do obrazów

Haczyki samoprzylepne do obrazów do produkt, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Jeszcze do całkiem niedawna – kiedy haczyki uchodziły za nowinkę na rynku – produkt ten był często ignorowany i niedoceniany. Dziś coraz więcej Polaków posiada swoje własne nieruchomości. Nic więc dziwnego, że właściciele chcą urządzić swoje wnętrza ze smakiem. A cóż jest lepszym wyrazem dobrego smaku niż dzieło sztuki wiszące na ścianie? Dlatego też tak wielu z nas sięga po haczyki. Ale dlaczego akurat haczyki, a nie inny sposób mocowania, np. tradycyjne gwoździe? Dziś opowiemy sobie o niezaprzeczalnych zaletach haczyków samoprzylepnych i pokażemy jaką przewagę mają one nad innymi produktami.
Haczyki-samoprzylepne-do-obrazw

Alternatywa, która stała się opcją numer 1


Od wielu wieków arystokracji, ludzie dobrze urodzeni, majętni czy też po prostu będący właścicielami swojej posiadłości dbali o odpowiedni poziom dekoracji. Skoro przez lata malarze tworzyli obrazy, to dlaczego te dzieła nie miałyby ozdabiać czyichś ścian? Jednakże obraz, aby mógł wisieć musiał zostać przytwierdzony w odpowiednio solidny sposób. Najprostszym ale też skuteczny rozwiązaniem było więc wieszanie dzieł sztuki na gwoździach.


Ten sposób był dobry dla domów, wiekowych willi czy innych nieruchomości, które przechodziły z pokolenia na pokolenie lub dla których zawsze znalazł się jakiś właściciel. Jednakże z biegiem lat rzeczywistość nieco się zmieniła. Wprawdzie nadal wiele osób mieszka w domach jednorodzinnych, jednakże rynek mieszkań mocno się pod tym kątem zmienił. Dziś już przeprowadzka, zmiana mieszkania czy jego wynajęcie stało się codziennością.


Dlatego też rozwiązanie, jakim jest gwóźdź w ścianie to niezbyt dobry pomysł. Na trwałe bowiem doprowadzamy do de facto uszkodzenia ściany – nawet jeśli uszkodzenie to jest niewielkie. I tu właśnie pojawiła się potrzeba wieszania obrazów w taki sposób, aby ściany nie uszkodzić. W związku z tym na rynku pojawiły się haczyki samoprzylepne. Początkowo były one nieufnie traktowane jako alternatywa. Jednakże teraz stanowią one jedno z podstawowych rozwiązań.

Właściwości haczyków samoprzylepnych


Haczyk na obraz ma to do siebie, że w sposób szybki, łatwy i bardzo wygodny możemy je przykleić do ściany. Produkt ten potrafi wytrzymać obciążenie do 1 kg, więc idealnie nada się do wieszania mniejszych dzieł sztuki, które w sam raz będą pasowały jako dekoracja np. mieszkania w bloku. Haczyk po jego zdemontowaniu nie pozostawia na ścianach żadnych śladów.

Możemy zmieniać miejsce dla obrazu


Posiadając jeden haczyk możemy z biegiem czasu zmieniać dla niego miejsce, w którym będzie wisiał. I tak na przykład haczyk możemy zainstalować na ścianie jednego pokoju, a gdy dojdzie do remontu bezproblemowo zdjąć go ze ściany. Z takim samym powodzeniem możemy przeklejać haczyk ze ściany na ścianę – np. podczas przeprowadzki.

Haczyk – zakup idealny


Produkt, który polecamy jest teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Decydując się na zakup haczyków w zestawie dodatkowo zyskujesz jeden haczyk w zapasie na wypadek, gdyby potrzeba dekoracji mieszkania okazała się większa, niż początkowo było to zakładane.
Haczyki samoprzylepne do obrazów
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie