Jakub BieleckiJakub Bieleckisobota, 25 marca 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 2689
Ilość komentarzy: 0

Jak wręczyć voucher? Jakie opakowanie wybrać?

Jak wręczyć voucher? Jakie opakowanie wybrać? Takie pytania często pojawiają się wśród osób, które chcą wręczyć prezent w formie karty podarunkowej. Vouchery, bony, karty przedpłacone, czy nawet pieniądze są dość popularnym rodzajem prezentów. Pozwalają odbiorcy prezentu na samodzielną decyzję o tym, co kupi. 


Jak zapakować voucher lub kartę podarunkową
Voucher to doskonały prezent, szczególnie gdy nie wiemy, co dokładnie obdarowanej osobie może się spodobać. Jest to także świetna opcja, gdy nie mają Państwo czasu na zakupy, ale chcą jednak podarować coś miłego i wartościowego. Jednak, jak zapakować voucher, aby był jeszcze bardziej atrakcyjny? Niektóre firmy, gdzie możemy kupić voucher, dodają do nich opakowanie, na przykład ozdobną kopertę. Zwykle jest tam jednak logo, czy nazwa sprzedawcy. Nie zawsze chcemy, by właśnie tak karta podarunkowa była zapakowana.

W tym artykule omówimy różne sposoby na pakowanie karty podarunkowej.

Koperty ozdobne - idealne opakowanie dla voucherów, kart podarunkowych i bonów


Jednym z najprostszych sposobów na zapakowanie vouchera jest umieszczenie go w ozdobnej kopercie. Koperty tego typu są łatwe w użyciu i dostępne w wielu wariantach, od prostych jednokolorowych do eleganckich z brokatowymi zdobieniami. Dodatkowo, w niektórych sklepach, jak na przykład Neopak,  można znaleźć koperty z motywami okolicznościowymi, takimi jak święta Bożego Narodzenia czy Walentynki. 

Wśród wielu rodzajów kopert ozdobnych z pewnością znajdą Państwo te o odpowiednim kształcie i w wybranym kolorze. W Neopaku mamy między innymi:


Wiele dostępnych formatów kopert ozdobnych sprawia, że zapakują bw ten sposób dowolny bon, voucher, czy prezent w formie pieniężnej. Koperty ozdobne charakteryzuje wykonanie z papieru o podwyższonej gramaturze. Jest przez to sztywny, daje lepszą ochronę swojej zawartości i sprawia wrażenie wysokiej jakości produktu.
Największe zalety kopert ozdobnych:
 • idealne opakowanie dla karty, vouchera, dokumentu
 • proste w użyciu, nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi i materiałów (jak klej, taśma)
 • estetyczny wygląd
 • dostępne w wielu odmianach kolorystycznych i w różnych formatach
 • są niedrogie
 • ekologiczne, wykonane z papieru
jak wręczyć voucher

Opakowanie ozdobne - sposób na zapakowanie vouchera i “czegoś jeszcze”


Kolejnym sposobem na zapakowanie vouchera jest wykorzystanie opakowania ozdobnego, takiego jak foliowy woreczek, pudełko ozdobne lub ozdobna torebka. W Neopaku można znaleźć wiele wariantów opakowań w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu, możemy dobrać opakowanie idealnie pasujące do stylu prezentu i preferencji obdarowanej osoby. Takie opakowanie sprawdzi się doskonale także wtedy, gdy chcą Państwo podarować coś więcej, niż sama karta podarunkowa. Można poza voucherem podarować słodycze, kawę, butelkę wina lub zabawkę - w zależności od tego, co sprawi przyjemność osobie obdarowanej.

jak zapakować voucher

Jak zapakować voucher w opakowanie ozdobne?


Pakując kartę podarunkową, warto wybrać nieduże pudełko lub torebkę ozdobną. Do środka pudełka można dodatkowo włożyć pewną ilość ozdobnego wypełniacza do paczek - np. rafię dekoracyjną, czy wypełniacz z papieru. Nadają prezentowi ciekawego wyglądu już po otworzeniu paczki. Dobrym pomysłem jest też dołożenie do vouchera/bonu kartki z życzeniami.
Koperty

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Koperty

Pudełko ozdobne do zapakowania prezentu


Jeśli chcemy podarować voucher wraz z innym prezentem, takim jak butelka wina dla dorosłych, zabawka dla dziecka, książka lub słodycze, to warto rozważyć użycie ozdobnego pudełka. W sklepach z artykułami dekoracyjnymi można znaleźć wiele wariantów pudełek w różnych rozmiarach i kolorach. Pudełka te często mają wieczka, co pozwala na dodatkowe zabezpieczenie zawartości przed wypadnięciem.

Jeśli zdecydujemy się na opakowanie vouchera w ozdobne pudełko, to warto zwrócić uwagę na to, aby voucher był odpowiednio zabezpieczony przed przesuwaniem się wewnątrz pudełka. Można to zrobić poprzez użycie papieru lub wypełnienia wolnej przestrzeni wewnątrz pudełka. Następnie, pudełko można udekorować kokardką lub wstążką, co dodatkowo podkreśla jego elegancję.

Jak wręczyć voucher - podsumowanie


Jak widać, istnieje wiele sposobów na zapakowanie vouchera. Możemy zdecydować się na ozdobną kopertę, opakowanie foliowe lub ozdobną torebkę. Jeśli chcemy połączyć voucher z innym prezentem, to warto rozważyć użycie ozdobnego pudełka. W każdym przypadku, ważne jest odpowiednie zabezpieczenie vouchera przed przesuwaniem się wewnątrz opakowania. Dzięki temu, nasz prezent będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie i będzie miał większą wartość dla obdarowanej osoby.

Najlepsze opakowania pozwalające wręczyć voucher to:
 • ozdobne koperty
 • koperty papierowe
 • torebki ozdobne
 • pudełka ozdobne


Ostatecznie, zawsze można wręczyć voucher bez dodatkowego opakowania lub korzystając z opakowania otrzymanego razem z kartą podarunkową. Z pewnością obdarowane osoby docenią jednak fakt zapakowania tego uniwersalnego prezentu w bardziej wyszukany sposób.
Jak wręczyć voucher? Jakie opakowanie wybrać?
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie