Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnywtorek, 31 stycznia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 887
Ilość komentarzy: 0

Jak zapakować kubek lub filiżankę na prezent?

Jak zapakować kubek na prezent?          


Pakowanie prezentów, to coś, co jedni lubią inni już niekoniecznie. Jedno to umieją, inni po prostu nie mają do tego żadnych predyspozycji. Na prezent pakujemy najróżniejsze rzeczy, od tych najmniejszych po te wielkogabarytowe, jak chociażby kilkudziesięciocalowe telewizory. Pakować prezenty możemy na wiele różnych sposobów, prawdę mówiąc blokuje nas jedynie nasza wyobraźnia. Jednym z najbardziej popularnych prezentów, które przez wiele osób jest uważany za prezent, na odczepnego jest kubek, kubek, w którym można pić kawę, kubek, w którym można zaparzyć sobie herbatę, kubek, w którym można napić się gazowanych napojów i nie tylko.

Często jednak powstaje dość specyficzne pytanie, polegające na tym, jak zapakować kubek na prezent? Przedstawimy w poniższym artykule kilka bardzo ciekawych sposób na to, by nietuzinkowo, ale również skutecznie zapakować kubek na prezent. Zapakowanie kubka na prezent wcale nie musi być trudne, a już na pewno nienudne dla samego obdarowywanego. Sprawdź nasze sposoby!

kubek na prezent


Jaki jest najprostszy sposób na zapakowanie kubka na prezent?


Najczęściej prezentowe kubki możemy kupić już w gotowych opakowaniach z tektury, ze zdobnymi grafikami i ozdobami. W takim przypadku sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy nam kolorowy papier pakowy, który może zachwycić naszego obdarowywanego lub po prostu taki papier, który poda się nam samym. Opakowania prostopadłościany tłumaczyć nie będziemy, bo raczej wie o tym każdy. Dlatego też wystarczy dodać na koniec wstążkę lub kokardkę z tasiemki i zapakowany kubek na prezent mamy gotowy.

Jednak jeśli kubek kupiliśmy taki, w przypadku którego producent nie dodaje kartoniku jako opakowania ochronnego, sprawa nieco się bardziej komplikuje. Do zapakowania samego kubka, bez kartonowego opakowania, możemy również wykorzystać papier ozdobny, ale również celofan, który idealnie sprawdzi się jako estetyczne oraz eleganckie opakowanie takiego prezentu. Należy jednak pamiętać, że wykorzystanie jedynie papieru lub celofanu eliminuje możliwość wysłania takiego kubka kurierem czy inną formą, bez dodatkowego zabezpieczania na czas transportu.

prezent w postaci kubka
Pudełka na prezenty

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Pudełka na prezenty


Sam wykonaj pudełko prezentowe na kubek! To proste!


Opakowanie na kubek, który chcemy podarować w prezencie, nie musi polegać tylko i wyłącznie na zawinięciu go w papier pakowy czy papier ozdobny. Warto samodzielnie wymyślić opakowanie w postaci kartoniku, który nie musi być nudny i powtarzalny. Prostopadłościany nie są w modzie. Dlatego też warto pomyśleć o tym, by z kartonu wymyślić wzór, kształt, formę taką, która zaskoczy osobę obdarowywaną. Mogą to być dwa płaskie kawałki tektury, które będą się krzyżowały, jednocześnie przechodziły przez wnętrze kubka oraz stabilizowały sam kubek, gdy go postawimy na płaskiej powierzchni.

Różnego rodzaju tekturowe opakowania na kubki na prezent są po prostu nieograniczone, ogranicza je jedynie wyobraźnia osoby, która ma je wykonać, a w wielu przypadkach dobrze wiemy, że „sky is the limit”, dlatego też w sieci możemy znaleźć naprawdę różne pomysły na opakowanie kubka w kartonowe opakowanie na prezent.

opakowanie kubka na prezent

Sama wstążka też wystarczy!


Bardzo ciekawym pomysłem, naszym zdaniem, jest wykorzystanie same wstążki materiałowej do zapakowania kubka jako prezent. To bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu zakryjemy finalne nadruki czy też wzory na kubku, a dodatkowo sprawimy, że taki kubek naprawdę zrobi wrażenie dzięki swojej formie opakowania. Wystarczy przeplatać wstążkę, podobnie jak robione są koszyki wiklinowe, jednak nie ma co ukrywać, że taka forma opakowania kubka na prezent wymaga przede wszystkim czasu, zdolności manualnych oraz chęci przede wszystkim. Jednak wszystko jest dla ludzi i na pewno nieco zapału i zawziętości wystarczy, by takie prezentowe opakowanie wykonać.

kubki na prezent


Gdzie kupić opakowanie na kubek na prezent?


Opakowanie kubka na prezent, w sposób nietuzinkowy to zadanie, które wymaga od nas naprawdę wielkiego zaangażowania. W naszych sklepach internetowych pod adresami neopak.pl oraz opako.com.pl możemy znaleźć naprawdę wiele rozwiązań, które ułatwią nam pracę nad wymyśleniem oraz skonstruowaniem naprawdę nietuzinkowego opakowania na kubek na prezent. Kartonowe opakowania, wstążki ozdobne oraz wiele, wiele innych produktów czeka na Was, byście je zakupili i mogli zapakować swoje prezenty w sposób nietuzinkowy, niepowtarzalny, taki, który zaskoczy nie tylko osobę obdarowywaną, ale również osoby, które będą spoglądały na nasz prezent.
kubek na prezent
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie