Edyta SiedleckiEdyta Siedleckiniedziela, 5 listopada 2023mniej niż minuta czytanialiczba wyświetleń: 1185
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Jak zrobić stroik świąteczny z papieru?

Przezroczysta Folia Bąbelkowa 75/100

Prezentujemy polietylenową folię bąbelkową 75/100 w rolce, rekomendowaną do pakowania większych towarów. Folia oznaczona symbolem B1 charakteryzuje się małą grubością, wynoszącą około 40 gr/m2.

Zalety przezroczystej folii bąbelkowej

Zaprojektowana przez nas przezroczysta folia bąbelkowa posiada unikalną, podwójną strukturę. Symetrycznie rozłożona podwójna warstwa pęcherzyków powietrznych zwiększa jej zdolność do absorpcji wstrząsów i uderzeń mechanicznych. Zastosowanie najwyższej jakości surowców gwarantuje doskonałą wytrzymałość na rozciąganie i nacisk. Dodatkowo, folia nie pochłania wilgoci dzięki niskiej higroskopijności tworzywa polietylenowego.

Ekonomiczne rozwiązanie

Przezroczysta folia bąbelkowa jest ultralekka, co znacząco redukuje wagę paczki, przynosząc oszczędność dla przedsiębiorców.

Miejsca zastosowań

Prostota użycia, niska cena oraz wygodna aplikacja sprawiają, że nasza folia jest często wykorzystywana zarówno biznesowo jak i prywatnie. Z powodu dużych rozmiarów, folia bąbelkowa 75/100 idealnie nadaje się do zabezpieczania większych przedmiotów takich jak meble.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 0,75 m
  • Długość: 100 m
  • Średnica bąbla: 10 mm
  • Gramatura: 40 g/m²
Stroik na Boże Narodzenie
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie