Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnywtorek, 27 czerwca 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 504
Ilość komentarzy: 0

Jakie naklejki kraft wybrać?

Jakie naklejki Kraft wybrać?


W branży e-commerce niezwykle ważnym elementem decydującym o tym, że klient wybierze tą, a nie inną firmę, która sprzedaje dany produkt, jest oczywiście cena. Sporo sklepów internetowych bazuje na produktach tak zwanych handmade, które być do siebie w pewien sposób podobne, mieć te same cechy, jednak cena produktu to na pewno więcej niż pięćdziesiąt procent wszystkich czynników wpływających na finalny wybór klienta. Tyczy się to w sumie każdego sklepu internetowego, sprzedającego nie tylko produkty ręcznie wykonywane i projektowane przez dany sklep, ale także sprzedająca produkty marki premium, takie jak zegarki, biżuteria, a nawet bielizna.

Jak jednak wpłynąć na pozostałe „procenty”, które decydują o finalnej decyzji klienta o wyborze danego sklepu? Jednym z takich czynników jest sposób pakowania przedmiotów na czas wysyłki. Teraz, aby zainteresować i zadowolić klienta nie wystarczy zawinąć przedmiotu w folię bąbelkową i wrzucić go do kartonowego opakowania, dzisiejsze czasy wymagają nieco więcej od przedsiębiorcy znajdującego się w branży e-commerce.

Ciekawym rozwiązaniem urozmaicającym opakowanie przedmiotów są między innymi naklejki na opakowania Kraft, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne dlaczego? Co takiego mają w sobie naklejki Kraft? Czym są naklejki Kraft? Jakie są argumenty przemawiające za tym, żeby zacząć używać naklejek Kraft w swoim sklepie w branży e-commerce? Wszystkiego dowiecie się w dalszej części tego artykułu.

rolka z naklejkami na opakowanie Kraft


Co to są naklejki na opakowania typu Kraft?


Naklejki na opakowania są stosowane coraz częściej przez coraz większa ilość firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową, takie naklejki umieszczane na opakowaniach mogą zarówno informować o ważnych zmiana w sklepie internetowym, przekazywać ważne informacje zarówno dla operatora logistycznego jak i samego klienta odbierającego przesyłkę, mogą również być formą zwiększenia atrakcyjności i wizerunku danej firmy w oczach klienta, na przykład dzięki zastosowaniu naklejek za napisem „Dziękuje”, „Zapraszamy ponownie do zakupów” i wiele podobnych tekstów.

Jakie to ma jednak znaczenie dla klienta? Czy naklejenie takich naklejek na opakowanie jest ważne? Wbrew pozorom tak, na szczęście świadomość przedsiębiorców rośnie z czasem i wiedza ich na temat budowania marki jest coraz większa. Pozytywne odbieranie przez klienta jest niesamowicie istotne, a tak prosty zabieg, jak eleganckie zapakowania przedmiotu w proste pudełko i okraszenie go prostą naklejką z napisem „Dziękuje za zakup!” może pozytywnie wpłynąć na wizerunek naszej marki oraz chęć dalszego przekazania pozytywnej opinii przez klienta dla dalszych, potencjalnych klientów.

naklejka Kraft rękodzieło
Naklejki okrągłe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Naklejki okrągłe


Jakie zalety posiadają ekologiczne naklejki na opakowania Kraft?


Skupmy się jednak na naklejkach na opakowanie – to nic innego jak nośnik, najczęściej foliowy lub mieszany (wraz z papierem), który z jednej strony posiada warstwę klejącą, czyli po prostu klej, może to być kauczuk naturalny, syntetyczny lub inny rodzaj kleju, szczerze mówiąc, praktycznie każdy sprawdzi się na czas wysyłki. Z drugiej strony naklejki znajduje się nadruk, a tutaj możliwości jest naprawdę wiele, jak wcześniej wspomnieliśmy, może to być logo, mogą to być dane kontaktowe, ważne informacje lub po prostu zwykłe podziękowanie za zakup. Czym się jednak różnią naklejki na opakowania Kraft (często też nazywane Eko-Kraft) do zwykłych naklejek na opakowania? Przede wszystkim jest to stuprocentowe ekologiczne rozwiązanie, ponieważ naklejki Kraft to tylko i wyłącznie wykorzystanie papieru Kraft, a także ekologicznego kleju i tusz, który jest wykorzystany do stworzenia nadruku, a jak wiemy, obecnie wykorzystywany tusz, tonery i pozostałe materiały do druku są w pełni ekologiczne i nie zagrażają środowisku naturalnemu. Ponadto naklejki Kraft możemy kupić w najróżniejszych rozmiarach, a także kształtach, w zależności od naszych zapotrzebowani czy wyobraźni, możemy kupić gotowe naklejki z nadrukami typu słowo „dziękuje” lub zaprojektować własne grafiki i napisy.

Naklejki na opakowania Kraft, choć mogą się wydawać dla niektórych nieco surowe, w końcu papier Kraft to brązowy, bardzo wytrzymały papier, to tak naprawdę jest to trend, który znajduje coraz większa ilość zwolenników w wielu branżach. Ekologiczny charakter, podkreślenie pro ekologicznego podejścia danego przedsiębiorstwa jest obecnie niesamowicie znaczące, ponieważ świadomość konieczności ochrony środowiska naturalnego wzrasta w każdym żyjącym człowieku na ziemi. Każdy chce być teraz pro-eko.

Naklejki na opakowanie sprawdzą się idealnie w przypadku towarów legitymujących się paszportem wyprodukowanych z naturalnych substancji, ekologicznych, nieszkodliwych dla środowiska naturalnego. Takie naklejki będą świetne dla podkreślenia właśnie tych cech.

naklejka okrągła Kraft tworzone z pasją

Gdzie można kupić naklejki na opakowania Kraft?


Naklejki na opakowanie typu Kraft nie są jeszcze tak bardzo popularne, by móc je znaleźć w ofercie większości sklepów. Jednak już teraz śpieszymy z dobrą informację o tym, że w naszym sklepie internetowym neopak.pl znajdziesz takie naklejki z gotowymi nadrukami, w różnych kształtach, wielkościach, ilościach na rolce, a co najważniejsze w bardzo korzystnych cenach, które na pewno nie nadszarpną Twojego budżetu na reklamę.

Z naszej strony oferujemy jak zawsze pełen profesjonalizm i doradztwo, dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by najprostsze, niepersonalizowane zamówienia wyjeżdżały w podróż do Ciebie już następnego dnia po złożeniu kompletnego zamówienia. Nie czekaj i sprawdź już teraz naszą ofertę.
okrągła naklejka Kraft
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie