Paweł SaigomadePaweł Saigomadepiątek, 20 stycznia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 42
Ilość komentarzy: 0

Jakie zastosowanie w biurze mają tablice magnetyczne?

O czym myślisz w pierwszej kolejności, gdy ktoś w Twoim towarzystwie wypowie słowo "tablica"? Z pewnością dla większości osób, pierwsza myśl, jaka się pojawia to tablica szkolna na kredę. Był to nieodzowny element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Można też pomyśleć o tablicy ogłoszeniowej, która również znajdowała się w szkołach. Jednak nie tylko. Bardzo często znajduje się ona też na korytarzach urzędów, szpitali itp. Najczęściej były to tablice korkowe, które dzięki swoim właściwościom umożliwiały łatwe i szybkie wbijanie szpilek, czy pinesek. My jednak w dzisiejszym artykule chcemy powiedzieć kilka słów na temat nowoczesnych tablic magnetycznych. Są to elementy wyposażenia biura, które w pełni sprawdzają się w przestrzeniach biurowych, na salach konferencyjnych oraz podczas pracy zdalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie szerokie możliwości daje tablica suchościeralna, to zachęcamy do przeczytania artykułu "Wykorzystaj tablice magnetyczne do nauki i zabawy".

Tablica suchościeralna z napisem
 

Magnetyczna tablica suchościeralna w miejscu pracy - jakie korzyści z tego wynikają?


Tablice suchościeralne magnetyczne to produkty charakteryzujące się wszechstronnym zastosowaniem. Doskonale wpisują się niemal w każdą przestrzeń. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz miejsca do tworzenia notatek i robienia listy zadań. A także do wyeksponowania ważnych informacji dla szerokiego grona odbiorców. Sprawdzą się też doskonale podczas prowadzenia szkoleń i zajęć lekcyjnych - również zdalnych. Jest to jeden z nieodłącznych elementów wszelkiego rodzaju prezentacji multimedialnych.

Bez zbędnych nadużyć można powiedzieć, że wysokiej jakości tablica magnetyczna to produkty odporne na działanie czynników zewnętrznych. Chociażby takich jak promieniowanie słoneczne. Tablica jest też niewrażliwa na substancje znajdujące się w markerach, które wykorzystujesz do pisania. To wszystko sprawia, że długo one posłużą. Jednocześnie zachowa swój pierwotny, nienaganny wygląd.

Kobieta pisząca po tablicy suchościeralnej
 

Na co zwracać uwagę wybierając tablice suchościeralne magnetyczne?


Jesteś na etapie wybierania tablicy magnetycznej do biura? Zastanawiasz się nad tym, jak odpasować ją do wystroju wnętrza? Zwłaszcza w taki sposób, aby nie tylko można było korzystać w pełni z jej funkcjonalności, ale również, aby podkreślała ona powagę i charakter miejsca, w którym się znajduje? Jednocześnie warto jeszcze pamiętać o tym, aby wybrać taką tablicę, która będzie wpasowywała się w design wnętrza i stanie się elementem dekoracyjnym. Tablica magnetyczna to produkt wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu, że w sklepie Neopak dostępna jest ona w wersji mobilnej, możesz bez problemu w razie konieczności ją przestawić lub nawet zabrać ze sobą w podróż, gdy masz np. szkolenie lub wykłady w innej części miasta, czy nawet innym zupełnie mieście. Tablica suchościeralna w wersji mobilnej jest lekka i poręczna. Nie będzie więc stanowiło to żadnego problemu.

Wykorzystywanie tablicy suchościeralnej na szkoleniu
 

Jaka tablica magnetyczna będzie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie?


Zastanawiasz się jaką tablicę magnetyczną wybrać? Zanim zaczniesz przeglądać dostępne na rynku oferty, warto, żebyś odpowiedział sobie na jedno z najważniejszych pytań. Do czego konkretnie potrzebujesz tablicy? Być może, chcesz przypinać do niej najważniejsze informacje/ogłoszenia w firmie? W takiej sytuacji wystarczą pinezki lub szpilki i tablica korkowa. Jeśli natomiast chcesz robić notatki, wypisywać dla swojego zespołu listę zadań na dany dzień, prowadzić przy jej pomocy szkolenia i konferencje to zdecydowanie, warto wybrać tablicę magnetyczną suchościeralną. Może ona być wielkości tradycyjnej tablicy szkolnej - wtedy wiesza się ja na ścianie. Lub może to być wersja mobilna - o której kilka słów wspomnieliśmy wyżej. Wybierając tego rodzaju produkt, warto zadbać o odpowiednie akcesoria. Niezbędne będą markery, magnesy i specjalna gąbka. Można też skorzystać z oferty na zestaw Donau lub zestaw do tablic magnetycznych Bi-Office.
 

Jak dbać o tablicę suchościeralną?


Tablica magnetyczna suchościeralna jest bardzo łatwa w użytkowaniu oraz w pielęgnacji. Jeśli chcesz, aby służyła Ci przez długie lata, to warto stosować się do kilku podstawowych zasad. Po pierwsze wykorzystywanie do niej wyłącznie przeznaczonych do tego rodzaju tablic markerów. Zwykły marker może zostawić ślady, których nie usuniesz. Napisy usuwaj przy pomocy specjalnej gąbki czyszczącej, najlepiej w towarzystwie odpowiednich płynów czyszczących.

Tablica korkowa z przypiętymi karteczkami

 

Dlaczego warto zainwestować w tablice magnetyczną suchościeralną?


Wysokiej jakości tablica magnetyczna przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służyła przez długie lata. W przypadku mobilnych wersji jest ona wygodna w przenoszeniu, dzięki czemu, nawet jeśli musisz zmienić salę wykładową lub konferencyjna nie ma z tym żadnego problemu. W jakich celach najczęściej wykorzystuje się tego rodzaju tablice? Są one pomocne przy zapamiętywaniu terminów spotkań lub zajęć. Można na nich umieszczać też motywujące motta. Jest to ciekawy sposób na poprawę samopoczucia pracowników. Chcesz spróbować?
Rozrysowany plan działania na tablicy suchościeralnej

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie