Michał KrajniakMichał Krajniaksobota, 12 listopada 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1339
Ilość komentarzy: 0

Karteczki samoprzylepne czyli kartki post it. Jak używać?

Każda praca wymaga odpowiedniej organizacji i planowania. Bez tego trudno oczekiwać, aby cokolwiek, co będziemy robić zakończy się sukcesem. Dlatego tak ważne jest, abyśmy za każdym razem wszystko mieli pod ręką tak, aby móc szybko sprawdzić, co jeszcze zostało do zrobienia. W takiej organizacji zdecydowanie pomogą nam karteczki samoprzylepne. Karteczki te mają to do siebie, że można ich używać w bardzo prosty sposób, a będą przy tym na pewno niezawodne.
Karteczki-samoprzylepne-czyli-kartki-post-it-Jak-uywa

Karteczki samoprzylepne – charakterystyka produktu


Karteczki samoprzylepne, dostępne w sklepie Neopak są produktem papierowym, które możesz kupić w formie kostki. W jednej kostce znajduje się aż 350 karteczek. Dokonujesz więc zakupu raz – i możesz korzystać z nich przez długi czas. Karteczki te są żółtego kolory, a posiadają kształt kwadratu – ich bok wynosi 76 mm. Samoprzylepność produktu polega na tym, że każda karteczka posiada warstwę z klejem, dzięki czemu bardzo łatwo przylegają one do wybranej powierzchni. Kartki są jednorazowego użytku.

Zastosowanie karteczek post it


Karteczki post it znajdą swoje zastosowanie praktycznie wszędzie tam, gdzie pojawi się potrzeba odpowiedniego zagospodarowania czasu. Współcześnie wszystkie branże opierają swoje funkcjonowanie na organizacji pracy. Ale nie tylko w sferze zawodowej kartki samoprzylepne śpiewająco zdadzą egzamin, o czym powiemy szerze poniżej

Zastosowanie kartek post it w pracy


Kartki post it mają to do siebie, że można po nich pisać zarówno długopisem, ołówkiem jak i markerem. Dzięki temu nie musimy dokupywać do nich specjalnych pisaków. Wystarczy, że skorzystamy z tego, co mamy pod ręką. Kartki możemy z powodzeniem nakleić na biurko, segregator czy chociażby tablicę korkową. Możemy na nich zapisywać zadania, które zostały nam do zrobienia. To znacznie usprawni naszą pracę i sprawi, że wydajność na pewno podskoczy.

Zastosowanie kartek samoprzylepnych w nauce


Kartki samoprzylepne znakomicie pomagają w nauce. W szczególności z dużym powodzeniem z tego produktu korzysta młodzież ze szkół średnich oraz studenci. Kartkami samoprzylepnymi możemy zaznaczyć odpowiednie fragmenty, do których będziemy wracać za każdym razem, aby sobie przypomnieć materiał na egzamin czy też odszukać informacje, które będą nam przydatne do wypracowania lub eseju.

Zastosowanie kartek post it w domu


Również w domowych zaciszach kartki post it idealnie spełniły swoją rolę. Często jest tak, że w rodzinach – szczególnie wielodzietnych – każdy dzień musi być podporządkowany odpowiedniemu harmonogramowi. Tak się składa, że dzięki kartom post it możemy w bardzo łatwy sposób wypisać wszystko to, co w organizacji czasu domowego przyda nam się na pewno. Przykładowo, w kuchni możemy umieścić te kartki na lodówkę, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o rzeczach najważniejszych. Na takich kartkach możemy także zapisać wszystkie przepisy na śniadania, obiady oraz kolacje. W pokojach dzieci kartki te przyklejone chociażby na meble będą przypominały naszym pociechom o wykonaniu obowiązków domowych.
Karteczki samoprzylepne czyli kartki post it. Jak używać?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie