Przemysław KrawiecPrzemysław Krawiecczwartek, 14 kwietnia 202228 minut czytanialiczba wyświetleń: 7266
Artykuł oceniony na 4.88 / 5Ilość komentarzy: 0

Katalog opakowań Fefco

Katalogi różnych produktów są bardzo powszechnie stosowane podczas prowadzenia wielu działalności ze względu na dużo łatwiejsze odnalezienie produktów, które interesują kontrahentów oraz możliwość przedstawienia zalet poszczególnych artykułów. Spisy produktów tworzone są nie tylko przez duże firmy, które chcą zwiększyć swoją sprzedaż, ale również przez liczne organizacje, które mają na celu usystematyzowanie pewnych dziedzin oraz ułatwienie sprzedającym jak i kupującym porozumiewanie się. Dużo łatwiej jest bowiem powiedzieć konkretny symbol produktu niż opisywać czego aktualnie poszukujemy. Zobacz jak wygląda katalog opakowań FEFCO oraz jak z niego korzystać. Sprawdź również czym charakteryzują się poszczególne grupy kartonów.

Po co został stworzony katalog FEFCO?


Tworzenie różnych katalogów ma bardzo wiele zalet i usprawnia wiele procesów. Tak też na przykład właściciele zakładów produkcyjnych otrzymując zamówienie na konkretny model kartonu są w stanie bardzo szybko rozpocząć produkcję bez konieczności wpisywania wielu danych. Dzięki katalogowi opracowanemu przez Europejską Federację Producentów Tektury Falistej wiele procesów czy to w zakładach produkcyjnych czy też na zwykłych magazynach firm zajmujących się sprzedażą opakowań może przebiegać znacznie szybciej. Dzięki opracowaniu tego typu katalogu każdy klient może także znacznie szybciej odnaleźć opakowanie, które go obecnie interesuje oraz porównać jego cenę wśród wielu konkurencyjnych firm. Wyobraź sobie, że pewien model kartonu jest nazywany inaczej przez każdego producenta. Wówczas odnalezienie się na rynku opakowań byłoby bardzo skomplikowane i czasochłonne. Dlatego też katalog opakowań FEFCO jest rozwiązaniem bardzo pomocnym dla wszystkich osób, które na co dzień współpracują z rynkiem opakowań.

Jak odczytywać symbole FEFCO?


Katalog opakowań FEFCO został podzielony na kilka grup produktowych, dzięki czemu odnalezienie konkretnego opakowania jest jeszcze łatwiejsze. Dlatego też warto poznać dokładne oznaczenia, aby potem bezpośrednio przejść do grupy artykułów, która nas interesuje. Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej wyznaczyła 8 głównych grup produktów i są nimi:
 • 1 _ _ - tektura falista
 • 2 _ _ - proste pudełka klapowe
 • 3 _ _ - pudełka składające się z dwóch nakładanych na siebie części
 • 4 _ _ - pudełka składające się z jednego arkusza
 • 5 _ _ - pudełka wsuwane, składają się z dwóch wsuwanych elementów
 • 6 _ _ - pudełka trwale łączone, wymagają klejenia lub szycia
 • 7 _ _ - pudełka klejone jednoczęściowe
 • 9 _ _ - wyposażenie wewnętrzne opakowań

Jak więc widzisz możemy odnaleźć całkiem sporo grup w katalogu opakowań oraz bez większych trudności wybrać taką, w której będzie znajdowało się poszukiwane pudełko bądź inny element wykonany z tektury.
Kartony

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony

Od czego zależą różne ceny opakowań FEFCO tych samych wzorów


Wielu osobom może wydawać się, że opakowanie opisane jako na przykład FEFCO 201 w każdym sklepie będzie kosztowało bardzo podobnie. Jest to jednak bardzo mylne, gdyż wcześniej przedstawiona nazwa określa jedynie szablon, na którego podstawie wykonywany jest dany opakowanie. Podczas produkowania mamy jednak wiele zmiennych danych, takich jak na przykład wymiary czy chociażby rodzaj tektury, z której zostanie on wytworzony. Dlatego też jak domyślasz się im większe będzie dane opakowanie tym więcej materiału zostanie zużyte, a Ty więcej zapłacisz. Jest to w 100% logiczne i podczas zamawiania w różnych sklepach koniecznie zwróć uwagę na to czy porównywane kartony są w identycznych rozmiarach. Drugi aspekt, czyli stosowanie różnych rodzajów tektury jest równie istotne jeżeli patrzymy pod względem kwoty, którą będziemy musieli zapłacić. Im tektura będzie grubsza tym oczywiście w podsumowaniu zamówienia pojawi się nam większa suma pieniędzy do opłacenia. Udając się na zakupy tego typu nie warto jednak kierować się wyłącznie atrakcyjną ceną, gdyż możemy kupić opakowanie, które nie będzie dostosowane do naszych potrzeb, a w najgorszym przypadku może okazać się, że zamówione przez klienta produkty będą na tyle ciężkie, że dojdzie do uszkodzenia opakowania. Nie jest to z pewnością pozytywna wizja i dlatego koniecznie przemyśl dokonywane wybory lub skontaktuj się z naszym specjalistą, który bardzo chętnie pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

​I. Pudełka z serii FEFCO 200

Fefco 200

Katalog-opakowa-Fefco
Jest to z pewnością najprostszy typ pudełka, które będzie zarazem najtańsze w wykonaniu. Może zostać ono wykorzystane do przechowywania dokumentów w różnych formatach, które będą często używane w biurze. Dla opakowania tego typu znajdziemy również wiele zastosowań w naszych domach.

Fefco 201

Katalog-opakowa-Fefco-1
Karton klapowy tego typu może zostać wykorzystywany do przesyłania oraz magazynowania niewielkich przedmiotów o małej masie. Pudełko to będzie cechowało się niskim kosztem produkcji, a przygotowanie całości do użycia będzie przebiegało bardzo szybko i poradzi sobie z tym każdy użytkownik.

Fefco 202

Katalog-opakowa-Fefco-2
To opakowanie kartonowe w porównaniu z poprzednimi opcjami jest bardziej solidne oraz może być użyte podczas przesyłania znacznie cięższych artykułów. Kartony Fefco 202 mogą być więc używane podczas prowadzenia wielu sklepów internetowych oraz stosowane w naszych gospodarstwach domowych.

Fefco 203

Katalog-opakowa-Fefco-3
Tego typu karton klapowy jest już narzędziem, które będzie bardzo dobrze zabezpieczało zawartość i przy zaklejeniu taśmą pakową dobrej jakości będziemy mieli pewność, że całość nie ulegnie uszkodzeniu, a po odpowiednim zabezpieczeniu np. folią bąbelkową przesyłka dotrze do klienta w nienaruszonym stanie.

Fefco 204

Katalog-opakowa-Fefco-4
Opakowanie to będzie rozwiązaniem dosyć uniwersalnym ze względu na stosunkowo niewielkie koszty wytworzenia w połączeniu z odpowiednim zabezpieczeniem całości. W tym przypadku będziemy mieli bowiem do czynienia z dwoma warstwami tektury z dołu oraz z góry opakowania, co gwarantuje ochronę na wszystkich etapach transportu.

Fefco 205

Katalog-opakowa-Fefco-5
Opakowanie klapowe Fefco 205 charakteryzuje się bardzo łatwym przygotowaniem do użycia, co znacząco przyspiesza pakowanie każdej przesyłki. Dodatkowo nie będziesz musiał się martwić o zawartość pudełka, gdyż przy użyciu odpowiedniej grubości kartonu opakowanie to zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Fefco 206

Katalog-opakowa-Fefco-6
Kartonowe opakowanie z serii Fefco będzie cechowało się estetycznym wyglądem oraz łatwością użycia. Poza tym zyskamy pudełko, dzięki któremu prześlemy różne artykuły nawet na duże odległości. Dlatego też karton ten jest bardzo często wykorzystywany przez wiele zakładów produkcyjnych, które dalej przesyłają wytworzone artykuły do mniejszych firm.

Fefco 207

Katalog-opakowa-Fefco-7
Karton ten z pewnością należy już do grupy nieco bardziej zaawansowanych, gdyż posiada on specjalne przegródki, które będą bardzo przydatne podczas transportowania szklanych butelek lub innych produktów wytworzonych z delikatnych materiałów. Specjalnie przygotowane wnętrze sprawi, że zawartość będzie odpowiednio zabezpieczona.

Fefco 208

Katalog-opakowa-Fefco-8
Pudełko to z pewnością jest znacznie rzadziej spotykane w porównaniu do wszystkich wcześniej przedstawionych rozwiązań, aczkolwiek może być ono bardzo przydatne podczas prowadzenia niektórych działalności. Kupując tego typu opakowaniu otrzymasz je w formie do złożenia, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca na magazynie podczas przechowywania.

Fefco 209

Katalog-opakowa-Fefco-9
Posiadasz w swoim domu lub w firmie wiele drobiazgów zastanawiasz się jak je przechowywać? Opakowanie kartonowe sprawdzi się w tej sytuacji idealnie! Bez większych trudności będziesz mógł umieścić wszystko w środku, a w razie jakiejkolwiek potrzeby bardzo szybko dostaniesz się do zawartości.

Fefco 210

Katalog-opakowa-Fefco-10
Klapowe opakowanie Fefco 210 możemy z pewnością zaliczyć do nowoczesnych, które prezentują się naprawdę elegancko. Jeżeli chodzi o zastosowanie to ogranicza cię jedynie wyobraźnia i może zostać ono użyte w firmie oraz w domu. Zaś sam montaż przebiega bardzo sprawnie i do złożenia całości będziemy potrzebowali jedynie taśmy pakowej.

Fefco 211

Katalog-opakowa-Fefco-11
Karton tego rodzaju nie ma wyraźnie wyznaczonego dołu oraz góry opakowania, co może być sporą zaletą, gdyż w wielu sytuacjach przyspieszy to realizację zamówień. Opakowania te będą miały również zastosowanie podczas przechowywania wielu przedmiotów na magazynie oraz w domu.

Fefco 212

Katalog-opakowa-Fefco-12
Wzór pudełka kartonowego opracowany przez Europejską Federację Producentów Tektury Falistej jest bardzo nowoczesny ze względu na zastosowane zamykanie, a przy tym opakowanie to jest dosyć wytrzymałe i tanie w produkcji. Dlatego też jest ono często stosowane przez firmy, które chcą od samego początku wzbudzić pozytywne emocje na odbiorcy.

Fefco 214

Katalog-opakowa-Fefco-13
Poszukujesz uniwersalnego opakowania, które użyjesz do przechowywania produktów na magazynie czy w biurze? Karton klapowy tego typu może być stosowany jako tradycyjne pudełko, ale również bez większych trudności może ono stanowić opakowanie na bieżące dokumenty na różnych stanowiskach biurowych.

Fefco 215

Katalog-opakowa-Fefco-14
Jako jedną z podstawowych zalet tego opakowania możemy przedstawić fakt, iż do złożenia nie będziemy potrzebowali taśmy ani innych dodatkowych narzędzi. Dodatkowo prezentuje się ono bardzo estetycznie i może być wykorzystywane do przechowywania różnych akcesoriów oraz pakowania gotowych produktów.

Fefco 216

Katalog-opakowa-Fefco-15
To jak i inne pudełka kartonowe mogą być wykorzystane na bardzo wiele sposobów podczas wprowadzania wielu działalności. Może zostać ono wykonane z tektury brązowej lub białej o różnych grubościach, więc z pewnością dostosujesz je do swoich potrzeb. Dodatkowo samo przygotowanie do użycia jest banalnie proste, a w razie jakichkolwiek trudności na YouTubie lub innych witrynach znajdziemy wiele pomocnych filmików, które przedstawiają proces montażu.

Fefco 217

Katalog-opakowa-Fefco-16
Kartony tego typu są dosyć rzadko spotykane ze względu na specyficzny wygląd, który sprawdzi się jedynie w niektórych sytuacjach. Bardzo dobrym przykładem może być prowadzenie działalności takiej jak na przykład niewielki sklepik z prezentami, kiedy to opakowanie staje się bardzo dobrym zastępstwem dla najpopularniejszych torebek papierowych.

Fefco 218

Katalog-opakowa-Fefco-17
Do przygotowania opakowania tego rodzaju będziemy potrzebowali taśmy pakowej, aczkolwiek po zapakowaniu zawartości nie będziemy musieli używać już żadnych dodatkowych narzędzi. Może być to duża zaleta również w sytuacji kiedy będziemy potrzebowali opakowań, które muszą być solidne, a zarazem będzie możliwe otwarcie w awaryjnej sytuacji bez używania jakichkolwiek narzędzi.

Fefco 225

Katalog-opakowa-Fefco-18
Pudełko kartonowe tego rodzaju z serii fefco z pewnością możemy zaliczyć do nowoczesnych rozwiązań, które nie są jeszcze jakoś szczególnie powszechnie stosowane. Charakteryzuje się ono możliwością bardzo szybkiego złożenia bez używania dodatkowych narzędzi, a przy użyciu wytrzymałej tektury stanie się bardzo mocnym opakowaniem, które zapewni bezpieczeństwo dla zawartości.

Fefco 226

Katalog-opakowa-Fefco-19
Poszukujesz opakowania, które wyróżni Cię spośród licznej konkurencji? Z pewnością pudełko typu Fefco 226 pozwoli Ci zyskać w oczach klientów, którzy podczas odpakowywania zamówienia mogą być nieco zaskoczeni stosowaną technologią. Dzięki temu zostaniesz zapamiętany na znacznie dłużej i przy oferowaniu odpowiedniej jakości z pewnością wiele kontrahentów chętnie powróci do twojego sklepu.

Fefco 227

Katalog-opakowa-Fefco-20
Opakowania kartonowe tego typu wykorzystywane są coraz częściej przez różne firmy, które chcą dostosować pudełka do wielkości sprzedawanych artykułów. Dzięki temu możemy ograniczyć konieczność stosowania różnych wypełniaczy, a co za tym idzie przyniesie to oszczędności dla budżetu firmy i da większe możliwości rozwoju.

Fefco 228

Katalog-opakowa-Fefco-21
Poszukujesz specjalistycznego opakowania, dzięki któremu będziesz mógł otrzymać dwie osobne przestrzenie. Opakowanie Fefco 228 sprawdzi się w takiej sytuacji idealnie i może być ono wykorzystywane na przykład w sytuacjach, gdy sprzedaje różne artykuły i nie chcesz, aby na przykład te cięższe miały kontakt z tymi lżejszymi, które będą bardziej narażone na różne uszkodzenia.

Fefco 229

Katalog-opakowa-Fefco-22
Specjalistyczne pudełko klapowe wykonane z tektury może być wykorzystywane na bardzo wiele sposobów. Jest ono przesyłane w formie do złożenia, a sam ten proces przebiega bardzo sprawnie i poradzi sobie z tym nawet początkujący pracownik na stanowisku pakowania zamówień. Aby przygotować tego typu opakowanie będziemy potrzebowali jedynie taśma pakową.

Fefco 230

Katalog-opakowa-Fefco-23
Kartonowe opakowanie z serii Fefco 230 może być złożone na różne sposoby i dzięki temu staje się pudełkiem bardzo uniwersalnym. Będzie to więc rozwiązanie powszechnie stosowane w sytuacjach, kiedy posiadasz wiele artykułów o różnych rozmiarach i nie chcesz inwestować w duże ilości kartonów.

Fefco 231

Katalog-opakowa-Fefco-24
Pudełko kartonowe tego typu jest bardzo porównywalne użytecznością co poprzednie i również jest polecane na niewielkie magazyny, gdzie być może nie ma wystarczająco miejsca, aby przechowywać duże ilości różnych opakowań. Jeżeli zaś chodzi o proces przygotowania do użycia to jest on banalnie prosty i będziemy potrzebowali do tego jedynie taśmy pakowej z dyspenserem bądź nożyka.

II. Pudełka z serii FEFCO 300

Fefco 300

Katalog-opakowa-Fefco-25
Poszukujesz solidnego opakowania z przykrywką, które będzie zarazem tanie w produkcji i nie obciąży zbyt mocno twojego budżetu domowego lub firmowego? Przychodzimy z rozwiązaniem! Opakowanie z serii Fefco 300 w takiej sytuacji sprawdzi się wręcz idealnie i przy zastosowaniu odpowiedniej jakości tektury będziesz w pełni zadowolony z dokonanego wyboru.

Fefco 301

Katalog-opakowa-Fefco-26
Pudełko kartonowe z przykrywką może być używane chociażby w wielu zakładach produkcyjnych zajmujący się wytwarzaniem różnych akcesoriów do gospodarstwa domowego. Pamiętaj, że eleganckie opakowanie w białym kolorze z odpowiednimi naklejkami bądź nadrukami przyciągną uwagę wielu konsumentów, co przy oferowaniu atrakcyjnej ceny poskutkuje zwiększeniem sprzedaży.

Fefco 302

Katalog-opakowa-Fefco-27
Kartony z tej serii z pewnością możemy zaliczyć do jednych z najprostszych opakowań z przykrywką. Są one szczególnie łatwe w codziennym użytkowaniu, a do zapakowania całości będziemy wymagali stosowania taśmy pakowej. Zaś jako dużą zaletę możemy przedstawić atrakcyjną cenę oraz całkiem niezłe właściwości ochronne dla zawartości.

Fefco 303

Katalog-opakowa-Fefco-28
Opakowanie typu Fefco 303 jest bardzo często wykorzystywane chociażby do opakowania ozdób świątecznych takich jak bombki choinkowe. Przy wykorzystaniu tektury odpowiedniej jakości karton ten jest bardzo wytrzymały oraz w razie opróżnienia zawartości możliwe jest wygodne przechowywanie dzięki składanej konstrukcji.

Fefco 304

Katalog-opakowa-Fefco-29
Pudełka kartonowe z przykrywką są bardzo powszechnie stosowane w różnego rodzaju sklepach stacjonarnych. Białe opakowania z odpowiednią grafiką bądź naklejką informującą o tym, co znajduje się wewnątrz może przyciągnąć uwagę wielu klientów i zachęcić do dokonania zakupu mimo, iż aktualnie nie poszukiwali danego artykułu.

Fefco 306

Katalog-opakowa-Fefco-30
Poszukujesz taniego opakowania, które będzie zarazem dosyć solidne? Kartony Fefco 306 z pewnością zalicza się do tej grupy i może zostać użyty chociażby do magazynowania różnego rodzaju obuwia bądź innych artykułów w danych rozmiarach. Do przygotowania potrzebować będziemy kleju, zszywacza bądź zwykłej taśmy klejącej.

Fefco 307

Katalog-opakowa-Fefco-31
Przedstawione pudełko kartonowe ma bardzo wiele zalet i dzięki temu zyskuje ono popularność wśród wielu przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Do złożenia nie będziemy potrzebowali taśmy klejącej ani żadnych innych dodatkowych narzędzi, co znacząco przyspiesza proces przygotowywania do użycia.

Fefco 308

Katalog-opakowa-Fefco-32
Opakowania kartonowe z wieczkiem w porównaniu do zwykłych pudełek zaklejonych taśmą pakową mają bardzo wiele zalet, a jedną z głównych jest fakt, iż w razie jakiejkolwiek potrzeby otwarcia całości nie będziemy musieli używać żadnych narzędzi, a ponowne zamknięcie stanie się bardzo proste. Może być to więc usprawnienie podczas wielu poszukiwań drobnych akcesoriów.

Fefco 309

Katalog-opakowa-Fefco-33
Pudełko Fefco 309 możemy zaliczyć do grupy opakowań, która jest łatwa do przechowywania dzięki możliwości składania. Wiele osób może jednak zastanawiać się czy kartony te będą miały podobne właściwości w codziennym użytkowaniu. Przechodzimy z odpowiedzią! Jak najbardziej jeżeli do produkcji zostanie użyta tektura dobrej jakości to nie będziesz miał się o co martwić.

Fefco 310

Katalog-opakowa-Fefco-34
Opakowanie kartonowe z możliwością otwierania z obu strony posiada bardzo wiele zalet i może być stosowane w wielu dziedzinach naszego życia. Dodatkowo warto podkreślić fakt, iż opakowanie takie możemy przyozdobić dodatkowym wzorem i może ono stanowić całkiem ładną ozdobę nawet w widocznym miejscu naszego mieszkania.

Fefco 311

Katalog-opakowa-Fefco-35
Pudełko wykonane tektury ze wzmocnionymi ściankami bardzo dobrze może sprawdzać się podczas przesyłania różnych delikatnych przedmiotów na duże odległości, ale również bez większych trudności użyjemy go do przechowywania drobnych akcesoriów. Dużą zaletą będzie także niska waga, dzięki czemu bez większych trudności pudełko to przeniesiemy z punktu A do punktu B.

Fefco 312

Katalog-opakowa-Fefco-36
Karton zamykany od spodu za pomocą taśmy klejącej z przykrywką jest bardzo eleganckim, a zarazem tanim w wytworzeniu opakowaniem na różne przedmioty czy to w domu czy w firmie. Możliwość otwarcia w każdej chwili jest z pewnością wygodna i może niejednokrotnie uchronić nas przed zużyciem dużej ilości taśmy pakowej oraz zmarnowanym czasem na poszukiwanie nożyka do przecięcia warstwy klejącej.

Fefco 313

Katalog-opakowa-Fefco-37
Poszukujesz opakowania, które zapewni ochronę na najwyższym poziomie? Karton typu Fefco 313 po zapakowaniu będzie posiadał podwójną warstwę tektury, dzięki czemu zawartość będzie zabezpieczona w razie jakichkolwiek upadków bądź uderzeń innymi przesyłkami, a jak dobrze wiemy niejednokrotnie przytrafia się to na magazynach firm kurierskich.

Fefco 314

Katalog-opakowa-Fefco-38
Kartony, które możemy przygotować bez używania żadnych narzędzi są bardzo przydatne na wielu magazynach i znacząco przyspieszają one pracę na wielu stanowiskach. Do takich opakowań z pewnością zalicza się karton typu Fefco 314, który jest dodatkowo bardzo uniwersalny i wygodny w użytkowaniu.

Fefco 320

Katalog-opakowa-Fefco-39
Tekturowe opakowanie klapowe cechuje się przede wszystkim niskimi kosztami produkcji oraz bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, co jest szczególnie istotne podczas długotrwałego przechowywania przedmiotów oraz przesyłania różnych artykułów na duże odległości.

Fefco 321

Katalog-opakowa-Fefco-40
Wybierając opakowania zwracasz szczególną uwagę na to, aby były one łatwe w montażu i nie wymagało to używania taśmy pakowej? Karton Fefco 321 w pewnością zalicza się do tej grupy produktów i przy użyciu odpowiedniej jakości tektury będzie również bardzo solidny i zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Fefco 322

Katalog-opakowa-Fefco-41
Podczas prowadzenia różnych działalności czy też przechowywania różnych produktów w naszych domach zależy nam na solidnym opakowaniu, które przetrwa długi czas. Dodatkowo istotne może okazać się całe dno oraz brak konieczności używania dodatkowych narzędzi do złożenia. Wszystkie te cechy posiada karton fefco 322!

Fefco 323

Katalog-opakowa-Fefco-42
Poszukiwania kartonu nieraz spędzają sen z powiek wielu osobom, które chcą wybrać produkt bardzo dobrej jakości, który spełni ich oczekiwania, a zarazem nie będzie kosztował zbyt dużo. Pudełko kartonowe typu 323 jest z pewnością opakowaniem, które nie jest spotykane zbyt często, ale za to cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością oraz przygotowywaniem do użycia bez używania jakichkolwiek narzędzi.

Fefco 325

Katalog-opakowa-Fefco-43
Dbanie o dobry wizerunek firmy w obecnych czasach jest bardzo istotne i może zadecydować o tym czy odniesiesz sukces w swojej dziedzinie. Dlatego też wybór opakowania tekturowego, które jest przyjazne środowisku naturalnemu będzie bardzo dobre dla natury oraz dla wizerunku twojej działalności.

Fefco 328

Katalog-opakowa-Fefco-44
Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz opakowania, które zapewni bezpieczeństwo dla przesyłanych przedmiotów, a zarazem będzie przyjazne środowisku naturalnemu? W takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdzi się karton fefco 328, który dodatkowo jest bardzo łatwy w montażu.

Fefco 330

Katalog-opakowa-Fefco-45
Wielu właścicieli początkujących firm zastanawia się w jaki sposób pakować produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu stacjonarnego lub w internecie. Opakowanie kartonowe typu 330 jest bardzo wytrzymałe oraz może być stosowany przez bardzo długi czas nawet po dostarczeniu zamówienia w domu klienta.

Fefco 331

Katalog-opakowa-Fefco-46
Jesteś producentem różnych artykułów i pakujesz gotowe artykuły w wytłoczki z tworzyw sztucznych? Kartonowe opakowanie Fefco bardzo dobrze sprawdzi się do zabezpieczenia całości na czas transportu, a dodatkowo będzie ono bardzo łatwe do złożenia, co jest równie istotne.

Fefco 350

Katalog-opakowa-Fefco-47
Pudełko kartonowe tego typu idealnie nadaje się do pakowania różnych podarunków czy zamówień w ekskluzywnych sklepach internetowych, gdzie odpowiednie opakowanie jest równie istotne co jakość oferowanych produktów. Karton w nietypowym kształcie z pewnością wyróżni Cię spośród konkurencji.

Fefco 351

Katalog-opakowa-Fefco-48
Oferowanie odpowiednich opakowań w sklepie stacjonarnym przy sprzedaży różnych produktów, które mogą być podarunkami dla najbliższych jest bardzo ważne i może zadecydować o tym czy klient wyjdzie zadowolony czy też nie. Dlatego też opakowania tego typu wykonane z odpowiedniej tektury sprawią, że konsumenci będą zadowoleni oraz z dużym prawdopodobieństwem powrócą do twojego sklepu.

II. Pudełka z serii FEFCO 400

Fefco 401

Katalog-opakowa-Fefco-49
Opakowanie tekturowe typu 401 bardzo często wykorzystywane jest w wielu hurtowniach sprzedających artykuły piśmiennicze oraz w wielu innych przypadkach. Są one bardzo łatwe i wygodne w użyciu oraz zapewniają w stosunkowo niezłą ochronę biorąc pod uwagę bardzo atrakcyjną cenę.

Fefco 402

Katalog-opakowa-Fefco-50
Planujesz w najbliższym czasie założyć sklep internetowy sprzedający książki bądź inne tego typu produkty? Z pewnością w takiej sytuacji konieczne będą różne opakowania. Bardzo dobrze sprawdza się z pewnością opakowania typu 402, które są dosyć uniwersalne oraz bardzo proste w obsłudze nawet dla początkujących pracowników magazynu.

Fefco 403

Katalog-opakowa-Fefco-51
Podczas sprzedawania za pośrednictwem internetu bardzo istotne jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości. Zastosowanie modelu kartonu o numerze 403 z pewnością ułatwi zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa, dzięki specjalnym przestrzeniom, które sprawiają że w razie jakichkolwiek wypadków artykuł nie będzie od razu narażony na uszkodzenie.

Fefco 404

Katalog-opakowa-Fefco-52
Specjalistyczne opakowanie do zabezpieczania zamówień wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich może być wykorzystane na wiele sposobów w różnych sklepach internetowych. Nadaje się ono idealnie do pakowania przedmiotów, które nie są szczególnie narażone na pęknięcia czy potłuczenia, a istotnym czynnikiem jest niska cena opakowania.

Fefco 405

Katalog-opakowa-Fefco-53
Pudełko to jest bardzo zbliżone wyglądem do poprzednich, ale do wytworzenia całości potrzebne jest znacznie mniej tektury, a co za tym idzie koszt zakupu pojedynczego opakowania będzie mniejszy. Dodatkowo przechowywanie takich pudełek jest mało problematyczne, gdyż są dostarczane w formie do złożenia przy użyciu taśmy pakowej.

Fefco 406

Katalog-opakowa-Fefco-54
Kartonowe opakowanie wykonane z tektury dobrej jakości to przede wszystkim atrakcyjna cena oraz dobre właściwości techniczne. Dodatkowo cechuje się ono niską wagą, co ma dosyć duże znaczenie, jeżeli przesyłasz produkty za pośrednictwem poczty bądź firm kurierskich.

Fefco 409

Katalog-opakowa-Fefco-55
Pudełko typu Fefco 409 będzie idealnie nadawało się do przesyłania oraz magazynowania przedmiotów, które mają regularne kształty i nie wymagają szczególnej ochrony na różnych etapach transportu. Dodatkowo jest ono proste do złożenia i będziemy do tego potrzebowali wyłącznie taśmy pakowej.

Fefco 410

Katalog-opakowa-Fefco-56
Kartonowe opakowanie nie musi służyć wyłącznie jako zabezpieczenie do przesyłanych produktów, ale również możemy wykorzystać je jako formę promocji naszej działalności. Przy użyciu specjalnych nadruków bądź etykiet samoprzylepnych możemy stworzyć markę, która będzie znacznie bardziej rozpoznawalna.

Fefco 411

Katalog-opakowa-Fefco-57
Opakowania wykonane z różnego rodzaju folii nie są przyjazne środowisku naturalnemu, a co za tym idzie wielu kupujących rezygnuje z zakupów w takich sklepach. Dlatego też warto wybierać opakowania z tektury, które są ekologiczne i możemy używać ich wielokrotnie bez pogorszenia właściwości.

Fefco 412

Katalog-opakowa-Fefco-58
Tektura to z pewnością materiał, który jest tani w produkcji, a co za tym idzie wszelkie artykuły wykonane z tego tworzywa będą znacznie tańsze w porównaniu do odpowiedników chociażby z plastiku. Dodatkowo opakowania Fefco są bardzo łatwe do przechowywania i bez większych trudności przygotujemy je do użycia przy pomoc najprostszej taśmy klejącej.

Fefco 413

Katalog-opakowa-Fefco-59
Wiele kartonów wykonywanych na specjalne zamówienie klienta jest bardzo często dosyć kosztowne, gdyż samo wykonanie projektu często nie jest zbyt tanie i ostateczne koszty mogą okazać się sporym obciążeniem dla naszego budżetu. Wybór gotowego szablonu Fefco sprawi, że znacząco możesz zmniejszyć te koszty i otrzymać naprawdę eleganckie i wytrzymałe opakowanie za niewielką cenę.

Fefco 415

Katalog-opakowa-Fefco-60
Jesteś producentem różnego rodzaju artykułów gospodarstwa domowego bądź innych przedmiotów, które musisz zapakować w jakiś karton? Opakowanie Fefco 415 mimo niewielkich kosztów produkcji jest bardzo wytrzymałe i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla delikatnych produktów takich jak na przykład bombki choinkowe.

Fefco 416

Katalog-opakowa-Fefco-61
Pudełko kartonowe tego typu z pewnością będzie robiło bardzo dobre wrażenie już od momentu, kiedy będzie otwierane przez odbiorcę. Posiada ono bowiem nowoczesny design i dzięki temu będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji przy zachowaniu bezpieczeństwa zawartości na najwyższym poziomie.

Fefco 420

Katalog-opakowa-Fefco-62
Jedną z wielu zalet opakowań tekturowych będzie fakt, iż są one dostosowane do kontaktu z żywnością, dzięki czemu bez większych trudności będziemy mogli przesyłać różne produkty spożywcze. Pamiętaj jednak, aby podczas dokonywania wyboru zdecydować się na dostosowanie nieco grubszej tektury, dzięki czemu opakowanie będzie bezpieczniejsze.

Fefco 421

Katalog-opakowa-Fefco-63
Poszukujesz opakowania, które będzie mogło być stosowane w bardzo wielu sytuacjach do wysyłki przedmiotów o różnych rozmiarach, ale nie chcesz do montażu używać żadnych dodatkowych narzędzi ani taśmy pakowej. Karton Fefco 421 sprawdzi się w takiej sytuacji idealnie i z pewnością będziesz zadowolony z dokonanego wyboru.

Fefco 422

Katalog-opakowa-Fefco-64
Opakowanie kartonowe bez przykrywki dla wiele osób może być dosyć bezużyteczne. Znajdź ono jednak bardzo wiele zastosowań chociażby do przechowywania artykułów gotowych do wysyłki na regałach magazynowych bądź w wielu biurach jako opakowanie na podręczne formalności. Dodatkowo przy użyciu markera bądź etykiet samoprzylepnych bez większych trudności opiszemy co jest wewnątrz.

Fefco 423

Katalog-opakowa-Fefco-65
Wytrzymały karton do szybkiego montażu bez użycia narzędzi jest bardzo dobrym rozwiązaniem na różne magazyny, ale nie tylko. Sprawdzi się równie dobrze w wielu zakładach produkcyjnych oraz w naszych domach do przechowywania dokumentów oraz innych akcesoriów.

Fefco 424

Katalog-opakowa-Fefco-66
Tekturowe opakowania z automatycznymi brzegami idealnie będzie nadawało się do magazynowania nawet cięższych artykułów przez bardzo długi czas. Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło ci się, że pudełko nie nadawały się do ponownego użycia po niedługim czasie, lecz w tej sytuacji przy użyciu tektury odpowiedniej grubości takie wypadki nie będą miały miejsca.

Fefco 425

Katalog-opakowa-Fefco-67
Prowadzisz biuro rachunkowe i potrzebujesz opakowania na dokumenty, które przechowujesz na regałach. Chcesz być bardziej przyjazny środowisku naturalnemu i starasz pozbyć się plastikowych pudełek? Wzmocnione opakowanie kartonowe sprawdzi się wówczas idealnie i przy użyciu etykiet samoprzylepnych opiszesz zawartość bez większych trudności.

Fefco 426

Katalog-opakowa-Fefco-68
Prowadzenie zakładu produkcyjnego bądź magazynu z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Jeżeli jednak chodzi o wybór opakowań na niewielkie produkty to kartony typu 426 będą nadawały się idealnie dla większości firm tego rodzaju. Są one bardzo proste w montażu, co znacząco przyspiesza proces pakowania wielu produktów, a dodatkowo bardzo dobrze zabezpieczają zawartość.

Fefco 427

Katalog-opakowa-Fefco-69
Kartonowe opakowanie wykonane według wzoru fefco 427 jest bardzo często stosowany i z dużym prawdopodobieństwem miałeś już z nim niejednokrotnie kontakt. Służy ono do opakowania różnych przedmiotów sprzedawanych w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Cechują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, które mogą przytrafiać się w trakcie transportu.

Fefco 428

Katalog-opakowa-Fefco-70
Czas realizacji pojedynczego zamówienia jest bardzo istotnym elementem jeżeli chodzi o zadowolenie klienta. Dlatego też warto wybierać opakowania takie jak to, które jest bardzo proste do złożenia i nie wymaga używania żadnych innych narzędzi ani taśmy klejącej.

Fefco 429

Katalog-opakowa-Fefco-71
Pudełko tekturowe typu 429 jest już nieco bardziej skomplikowane jeżeli spojrzymy na wzór, ale dzięki temu możemy otrzymać znacznie lepsze parametry techniczne oraz zwiększyć odporność na uszkodzenie. Opakowanie to może być stosowane w bardzo wielu sytuacjach, a jedną z nich będzie prowadzenie ciastkarni. Przy zastosowaniu odpowiedniej tektury bez problemu do wnętrza zapakujemy sprzedawane wypieki.

Fefco 430

Katalog-opakowa-Fefco-72
Każdy z nas udając się na zakupy do hurtowni opakowań chce dokonać jak najlepszego wyboru, aby być zadowolonym przez długi czas. Pudełko o wzorze 430 wyposażone zostało w specjalne otwory dzięki którym przeniesiemy całość bez żadnych trudności. Dlatego też jeżeli często zdarza Ci się przenosić pudełko z zawartością będzie to wybór idealny dla ciebie.

Fefco 431

Katalog-opakowa-Fefco-73
Karton Fefco 431 sprawdza się bardzo dobrze w sytuacji jeżeli chcesz tanim kosztem przechowywać kilka opakowań jedno na drugim. Wprawdzie pudełko to nie ma przykrywki, więc możliwe będzie zakurzenie zawartości, ale w wielu przypadkach nie będzie to problemem.

Fefco 432

Katalog-opakowa-Fefco-74
Przechowywanie wielu artykułów wymaga specjalnych opakowań, które na przykład będą zapewniać odpowiednią wentylację. Tak też karton fefco 432 posiada specjalne otwory, dzięki którym nie będziesz musiał przejmować się o delikatną zawartość, która będzie wymagała dostępu świeżego powietrza.

Fefco 433

Katalog-opakowa-Fefco-75
Zastanawiasz się jaki karton wybrać do przechowywania wielu artykułów, które będą pojawiać się na półkach sklepowych u twoich kontrahentów. Opakowanie tego typu po wykonaniu specjalnych napisów bądź naklejaniu etykiet będzie prezentowało się naprawdę elegancko, a zarazem zapewni bezpieczeństwo dla zawartości.

Fefco 434

Katalog-opakowa-Fefco-76
Zastosowanie tego jak i wielu innych opakowań kartonowych może być niemalże nieograniczone i znajdziemy wiele możliwości użycia w naszych firmach oraz w gospodarstwach domowych. Przy zastosowaniu tektury odpowiedniej jakości będzie to bardzo masywne pudełko, które posłuży nam przez długie lata.

Fefco 435

Katalog-opakowa-Fefco-77
Przesyłasz swoje produkty do klientów biznesowych i nie wiesz jakie opakowania wybrać, aby dotarły one bezpiecznie do miejsca docelowego? Kartony Fefco 435 dzięki specjalnej konstrukcji bardzo dobrze trzymają się jeden drugiego, dzięki czemu będą znacznie stabilniej zamocowane na paletach w porównaniu do tradycyjnych opakowań.

Fefco 436

Katalog-opakowa-Fefco-78
To pudełko tekturowe tak samo jak poprzednie będzie bardzo dobrze dostosowane do transportu nawet na duże odległości większych zbiorczych przesyłek. Warto zwrócić także uwagę na fakt, iż mogą być one wykorzystywane wielokrotnie bez pogorszenia właściwości.

Fefco 437

Katalog-opakowa-Fefco-79
Wybierając opakowania do firmy czy domu nie zawsze warto kierować się jedynie atrakcyjną ceną, a lepiej skupić się na odpowiednich parametrach produktu. Karton ten cechuje się jednak bardzo dobrą wytrzymałością oraz łatwym montażem, a przy tym jego cena nie jest szczególnie obciążająca dla budżetu.

Fefco 440

Katalog-opakowa-Fefco-80
Kartonowe opakowanie Fefco 440 z pewnością nie jest szczególnie często spotykane, a dzięki niemu możesz przygotować bardzo ładne opakowanie na produkty, które zostały zakupione w twoim sklepie. Po zastosowaniu mniej popularnych rozwiązań z pewnością zostaniesz bardziej zapamiętany przez wielu klientów, a jak dobrze wiemy rozpoznawalność marki jest bardzo istotnym elementem.

Fefco 441

Katalog-opakowa-Fefco-81
Wiele firm chcąc obniżyć koszty prowadzenia działalności decyduje się na najpopularniejsze rozwiązania, które są zarazem dosyć wytrzymałe i tanie w produkcji. Z pewnością takie też jest opakowanie Fefco 441, które jest bardzo często spotykane w codziennym życiu.

Fefco 442

Katalog-opakowa-Fefco-82
Wiele opakowań, które kiedyś były bardzo powszechnie stosowane wymagały używania kleju, taśmy pakowej bądź innych dodatkowych narzędzi. Obecnie jednak stosuje się nowoczesne konstrukcje, dzięki którym przygotowanie opakowania do użycia przebiega znacznie szybciej, co przyspiesza realizację powierzonych zadań.

Fefco 443

Katalog-opakowa-Fefco-83
Kartony z serii Fefco mogą być wytworzone z tektury w różnym kolorze oraz w wybranej przez ciebie grubości. Dzięki temu bardzo dobrze dostosujesz opakowanie to do swoich potrzeb w taki sposób, aby spełniały wszystkie twoje oczekiwania.

Fefco 444

Katalog-opakowa-Fefco-84
Dobór odpowiedniego opakowania jest bardzo ważny i może zadecydować o tym czy docelowo klienci będą zadowoleni z obsługi oraz jakości oferowanych usług. Opakowanie typu 444 będzie bardzo dobre w przypadku pakowanie artykułów o niezmiennych kształtach, takie jak na przykład książki bądź inne tego typu produkty.

Fefco 445

Katalog-opakowa-Fefco-85
Tekturę z pewnością możemy zaliczyć do materiałów, które są przyjazne środowisku, a przy tym cechują się całkiem niezłymi właściwościami. Dlatego też opakowania wykonane z tego materiału są bardzo powszechnie stosowane. Karton Fefco 445 jest dosyć uniwersalny ze względu na możliwość stosowania w wielu sytuacjach oraz łatwość montażu.

Feco 446

Katalog-opakowa-Fefco-86
Każdy z nas z pewnością niejednokrotnie udając się na zakupy widział ten typ opakowania chociażby podczas wyboru ulubionego jogurtu bądź innego produktu spotkanego na regale sklepowym. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe jest transportowanie wielu opakowań położonego jedno na drugim w stabilny sposób.

Fefco 447

Katalog-opakowa-Fefco-87
Wielu kupujących z pewnością miało sytuację, kiedy po otrzymaniu zamówienia nie mogli sobie poradzić z otworzeniem zawartości, gdyż niektóre kartony przez swoją konstrukcję nie ułatwiają tego zadania. Wybierając opakowanie typu 447 nie będziesz musiał się już o to martwić, gdyż posiada ona specjalne wycięcie, które umożliwia bezproblemowe dostanie się do wnętrza.

Fefco 450

Katalog-opakowa-Fefco-88
Zastanawiasz się jakie opakowanie bez przykrywki wybrać, aby było ono tanie w zakupie oraz dosyć solidne? Pudełko Fefco 450 wykonane z odpowiedniej jakości tektury może być używane w bardzo wielu miejscach począwszy od różnych biur aż po nasze gospodarstwa domowe.

Fefco 451

Katalog-opakowa-Fefco-89
Opakowanie to będzie bardzo zbliżone do poprzedniego i również przy zastosowaniu tektury odpowiedniej jakości stanie się uniwersalne, a koszty użycia gotowego szablonu będą znacznie mniejsze w porównaniu do opakowań przygotowywanych na zamówienie dla klienta indywidualnego.

Fefco 452

Katalog-opakowa-Fefco-90
Opakowania bez przykrywek mogą być stosowane dosyć często chociażby podczas prowadzenia biura rachunkowego lub innych działalności związanych z wypełnianiem formalności. Wówczas po podpisaniu staną się one bardzo dobrymi pojemnikami, które będą przyjazne środowisku oraz posłużą przez długi czas.

Fefco 453

Katalog-opakowa-Fefco-91
Opakowania kartonowe wykonane z jednego kawałka materiału charakteryzują się tym, iż są one tanie w wytworzeniu, a zarazem przy użyciu dobrej jakości surowców są one bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Dlatego też tak powszechnie stosowane są do przechowywania oraz przesyłania wielu artykułów.

Fefco 454

Katalog-opakowa-Fefco-92
Wybierając opakowanie zwracasz uwagę głównie na to, aby było ono proste w montażu i ten proces nie wymagał używania żadnych dodatkowych narzędzi? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Karton 454 należy do grupy produktów, które są banalnie łatwe do złożenia, a przy tym ich konstrukcja daje możliwość użytkowania przez długi czas.

Fefco 455

Katalog-opakowa-Fefco-93
Pudełko kartonowe tego typu ma parametry bardzo podobne do wcześniej przedstawionego opakowania, a różnice konstrukcyjne są bardzo niewielkie i dla wielu użytkowników będą one nieodczuwalne. Aby jednak w pełni być zadowolonym z użyteczności zakupionych artykułów zwróć uwagę na kolor oraz rodzaj zastosowanej tektury.

Fefco 456

Katalog-opakowa-Fefco-94
Masywne opakowanie bez przykrywki może być wykorzystywane w wielu sytuacjach, a jedną z nich będzie organizacja regałów sklepu z drobiazgami. Kartony postawione na półkach pozwolą znacznie łatwiej zachować porządek oraz umożliwią stworzenie wystawy, która będzie prezentowała się stosunkowo dobrze.

Fefco 457

Katalog-opakowa-Fefco-95
Karton tego rodzaju może być zarazem samodzielnym opakowaniem, ale również często używany jest jako przykrywka do innego pojemnika, które w standardzie nie posiada zamknięcia. Dzięki swojej konstrukcji możliwy jest montaż bez używania żadnych narzędzi przy zachowaniu bardzo dobrych właściwości.

Fefco 458

Katalog-opakowa-Fefco-96
Tekturowe opakowania Fefco 458 są jednym z najprostszych, a co za tym idzie będą one bardzo tanie w produkcji. Do montażu będziemy potrzebowali jedynie taśmy klejącej lub innej warstwy łączącej, a więc poradzi sobie z tym każdy pracownik twojego magazynu.

Fefco 459

Katalog-opakowa-Fefco-97
Wielu właścicieli sklepów internetowych stosuje opakowania w różnych nietypowych kształtach. Przyciąga to z pewnością uwagę sporej liczby kupujących, a rozpoznawalność jest bardzo istotna przy prowadzeniu biznesu. Przedstawione opakowanie może być więc niezbędne w wielu sklepach internetowych.

Fefco 460

Katalog-opakowa-Fefco-98
Karton w takim kształcie być może kojarzy Ci się ze sklepem spożywczym, kiedy to przeglądasz regały z mlekiem UHT czy różnymi sokami w kartonikach. Opakowania Fefco 460 są bowiem użytkowane najczęściej właśnie do stabilnego przechowywania i transportowania różnych artykułów spożywczych.

Fefco 470

Katalog-opakowa-Fefco-99
Opakowanie wykonane z tektury jest wręcz niezastąpione w codziennym życiu wielu właścicieli firm. Mogą być one również stosowane w naszych domach do przechowywania różnych akcesoriów w garażu czy piwnicy. Zaś po dodatkowym przyozdobieniu stanie się naprawdę eleganckim kartonikiem, który postawimy w widocznym miejscu.

Fefco 471

Katalog-opakowa-Fefco-100
Przy wyborze kartonowych pudełek jednym z ważniejszych elementów zaraz po jakości i możliwości wielu zastosowań jest łatwość montażu. Opakowanie, które szybko przygotujemy do użycia znacząco przyspieszy realizację zamówień, co będzie bardzo ważne w okresie zwiększonego ruchu.

Fefco 472

Katalog-opakowa-Fefco-101
Opakowanie z podwójnym zamykaniem z pewnością wygląda znacząco profesjonalniej oraz przekazuje klientowi, że szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie zawartości. Wybierając karton Fefco 472 wykonany z dobrej jakości tektury będziesz mógł spać spokojnie, nie myśląc o bezpieczeństwie przesyłanych produktów.

Fefco 473

Katalog-opakowa-Fefco-102
Karton przygotowany do pakowania książek oraz innych artykułów o regularnych kształtach bardzo często używany jest w wielu księgarniach, gdzie jak najmniejszym kosztem musisz zabezpieczyć zawartość jak najlepiej jest to możliwe. Specjalna konstrukcja umożliwiająca wielokrotne otwieranie i zamykanie jest dodatkowo pomocna w codziennym użytkowaniu.

IV. Pudełka z serii FEFCO 500

Fefco 501

Katalog-opakowa-Fefco-103
Opakowania z tej serii mają wiele elementów, które musisz dopasować do siebie, a co za tym idzie bez większych trudności niewielkim kosztem stworzysz personalizowane kartony dobrej jakości. Kartony te mogą być również stosowane w wielu innych przypadkach, a wszystko zależy od twoich aktualnych potrzeb.

Fefco 502

Katalog-opakowa-Fefco-104
Opakowanie tego typu w połączeniu z innymi elementami może stworzyć naprawdę solidne pudełko umożliwiające wysyłkę nawet kruchych przedmiotów na większe odległości. Jeżeli więc planujesz używać tej serii opakowań do przesyłania firmami kurierskimi zwróć uwagę na jakość zastosowanej tektury.

Fefco 503

Katalog-opakowa-Fefco-105
Ten rodzaj kartonu bardzo dobrze łączy się z przedstawionymi wcześniej i w połączeniu ze sobą tworzą bardzo solidne narzędzie do zabezpieczania na czas wysyłki lub przechowywania wielu artykułów. Dodatkowo po zawinięciu w folię bąbelkową nie będzie żadnych powodów do obaw o bezpieczeństwo zawartości.

Fefco 505

Katalog-opakowa-Fefco-106
Zakup pojedynczych części opakowań może być nieopłacalny pod względem finansowym. Dlatego też Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej postanowiła opracować karton stworzony z dwóch osobnych elementów. Dzięki temu zmniejszymy koszty opracowania projektu oraz producent będzie w stanie szybciej zrealizować twoje zamówienie.

Fefco 510

Katalog-opakowa-Fefco-107
Karton wykonany z jednego kawałka tektury to niskie koszty produkcji oraz łatwy montaż bez używania kleju ani żadnych dodatkowych narzędzi. Bezpieczeństwo przesyłki jest zawsze najważniejsze, dlatego wybierając opakowanie typu 510 z tektury dobrej jakości nie będziemy musieli przejmować się o to czy całość dotrze do klienta w nienaruszonym stanie.

Fefco 511

Katalog-opakowa-Fefco-108
Tekturowe opakowanie Fefco 511 najczęściej używane jest do przesyłania i magazynowania różnych produktów, które zostały zakupione przez naszych klientów lub takie, które są dopiero przygotowywane do nadania. Dodatkowym atutem jest fakt, iż karton ten może być używany wielokrotnie bez pogorszenia właściwości.

Fefco 512

Katalog-opakowa-Fefco-109
Zastosowanie opakowania o numerze 512 z serii Fefco jest bardzo duże, a co za tym idzie sprawdzi się ono praktycznie przy prowadzeniu każdej działalności oraz w naszych gospodarstwach domowych. Będziemy mogli wewnątrz przechowywać różne artykuły oraz przesyłać je za pośrednictwem poczty.

Podsumowanie Katalogu FEFCO


Jak więc widzisz wybór odpowiedniego opakowania jest bardzo istotny i mimo dużej ilości wzorów Fefco to bardzo ważne będzie dobranie modelu pasującego do twojego rodzaju działalności. Podczas dokonywania zamówienia koniecznie zastanów się jaki kolor oraz grubość tektury wybrać, aby zakupione artykuły były w pełni użyteczne bez przejmowania się o to czy dana przesyłka dotrze do klienta w całości. Wybierając opakowania opracowane przez Europejską Federację Producentów Tektury Falistej będziesz miał gwarancję, że wykonanie projektu nie pochłania szczególnie dużo funduszy, co może być problematyczne podczas zamawiania niewielkiej ilości poszczególnych kartonów. Dodatkowo pamiętaj, aby zabezpieczyć zawartość opakowania przy użyciu folii bąbelkowej oraz wypełnić wszystkie puste przestrzenie odpowiednim wypełniaczem.
katalog-fefco
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie