Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnysobota, 29 lipca 20234 minuty czytanialiczba wyświetleń: 614
Ilość komentarzy: 0

Kiedy używać woreczków strunowych matowych z suwakiem?

Kiedy używać woreczków strunowych matowych z suwakiem?


Branża opakowaniowa w chwili obecnej posiada naprawdę szeroki zakres wyboru różnego rodzaju opakowań, pudełek, woreczków i innych produktów służących do przechowywania, transportowania, zabezpieczania na czas magazynowania. Do wyboru mamy zarówno produkty ekologiczne wykonane z materiałów naturalnych, takich jak papier, a także produkty mniej ekologiczne (co nie oznacza, że wcale) takie jak foliopaki, folia bąbelkowa czy woreczki strunowe, które można poddać procesowi recyklingu, o ile wcześniej zostaną odpowiednio posegregowane przed wyrzuceniem do śmieci. Bardzo istotne jest to by odpady odpowiednio segregować i umieszczać w prawidłowych dla swojej kategorii pojemnikach.


A może woreczki strunowe?


Jednym z ciekawszych opakowań są woreczki strunowe, które obecnie możemy wykorzystać do przechowywania praktycznie wszystkiego, co wpadnie nam do głowy. Woreczki strunowe są jednym z popularnych i powszechnie używanych opakowań, które są obecne w różnych dziedzinach życia od wielu dziesięcioleci. Dlaczego woreczki strunowe są takie popularne? Jakie rodzaje woreczków strunowych możemy kupić. Do czego służą woreczki strunowe matowe z suwakiem? Jak zawsze wszelkie odpowiedzi znajdziesz w dalszej części tego wpisu, serdecznie zapraszamy do dalszego czytania.


woreczek strunowy, matowy, z suwakiem

Czym są i kiedy pojawiły się woreczki strunowe?


W miarę jak technologia i przemysł tworzyw sztucznych rozwijały się, a wymagania rynku dotyczące wygodnych i praktycznych opakowań wzrastały, woreczki strunowe stały się popularnym i powszechnie używanym produktem. Obecnie są one szeroko dostępne i stosowane w różnych branżach i dziedzinach, dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i stosunkowo niskim kosztom produkcji. Ich wygląd przypomina woreczek, zgrzany z każdej strony, a na górnej jego części znajduje się specjalny suwak, który zamyka i otwiera specjalny pasek „zip”, który z kolei zapewnia szczelne zamknięcie opakowania i prawie hermetyczne warunki w środku dla zamkniętych produktów.


Woreczki strunowe to same korzyści.


Obecnie woreczki strunowe można kupić w wielu różnych rodzajach, mówimy tutaj oczywiście o kolorystyce, najpopularniejsze są transparentne woreczki strunowe, przez które dokładnie widać zawartość, jednak nie chronią one w żaden sposób przed światłem. Dlatego tez na rynku dostępne są woreczki matowe, kolorowe lub nawet metalizowane. Poza tym warto wspomnieć także o tym, że woreczki strunowe mogą posiadać zaprojektowany przez specjalistę nadruk na całej swojej powierzchni, dlatego też są świetnym nośnikiem reklamowym, wykorzystuje się je coraz bardziej w celach promocyjnych danej marki. Prywatnie możemy również kupić specjalne woreczki strunowe z polem do opisu, aby móc dodatkowo oznaczyć dany woreczek i jego zawartość. Takie pole do opisu pozwala na wygodne opisanie zawartości nawet długopisem, bez ryzyka przedziurawienia woreczka, a także bez konieczności używania permanentnych markerów do stworzenia takiego napisu.

woreczki strunowe, matowe z suwakiem na odzież


Nowość na rynku, woreczki strunowe, matowe, z suwakiem.


Coraz bardziej popularne stają się również woreczki strunowe matowe z suwakiem, ponieważ ich powierzchnia na swój sposób mleczna i uniemożliwia podejrzenie tego co jest w środku. Taki woreczek sprawdzi się na pewno w podróży samolotem, w segregowaniu niewielkich przedmiotów w domu, dzięki swojej powierzchni są eleganckie i nie eksponują zawartości.
Woreczki strunowe z suwakiem

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Woreczki strunowe z suwakiem

pusty, matowy, woreczek strunowy z suwakiem

Jakie zalety i właściwości posiadają woreczki z suwakiem matowe?


Woreczki z suwakiem matowe to przede wszystkim świetny wygląd, który jest jednocześnie zabezpieczeniem przed światłem, ale także ewentualną blokadą dla wścibskich oczu osób, które nie powinny wiedzieć, co się znajduje w środku, jakie jeszcze zalety posiadają takie woreczki?
 • Skutecznie chronią zawartość przed wpływem niekorzystnych warunków, wilgoci, bezpośrednio wody, kurzu i wszelkiego brudy, który mógłby się dostać do środka.
 • Nadają się do ponownego użycia, dzięki skutecznemu zamknięciu na suwak, otwieranie i zamykanie jest niesamowicie proste, a skuteczność tego zamknięcia jest niepodważalna.
 • Estetyczne wykonanie, przyjemne dla oka, a jednocześnie chroniące zawartość przed światłem słonecznym i nie tylko, oczywiście w stopniu umiarkowanym.
 • Ekologiczne, wykonane z materiału, który jest bezpieczny dla środowiska, a odpowiednio poddany recyklingowi, będzie mógł zostać wykorzystany do ponownej produkcji.

woreczek strunowy, matowy z suwakiem z drobnymi przedmiotami w środku


Do czego używać woreczków z suwakiem matowych?


Torebki strunowe, z suwakiem to produkt, który można używać praktycznie do wszystkiego, jedynym naszym ograniczeniem jest wyobraźnia. Poniżej podajemy najczęstsze zastosowania woreczków strunowych matowych:
 • Idealnie sprawdzą się w domu do przechowywania zarówno produktów żywnościowych jak i innych przedmiotów, na przykład drobnych klocków, elementów elektronicznych, spinek, gumek do włosów, kabli.
 • Podróżowanie staje się łatwiejsze, do walizki możesz zapakować kosmetyki schowane właśnie do takich woreczków, by mieć pewność, ze nawet jeśli opakowanie kosmetyku się otworzy, to nie zabrudzi on pozostałych przedmiotów czy odzieży znajdujących się wewnątrz walizki.
 • Mieszanie się zapachów w lodówce to nie problem. Woreczki z suwakiem matowe są szczelne, zamknij w nich poszczególne produkty i schowaj do lodówki bez martwienia się o to, że inne produkty przesiąknął zapachem na przykład ryby.

woreczek strunowy z klockami lego w środku

Gdzie kupić woreczki strunowe matowe?


Bardzo dobre, szczelne i wytrzymałe woreczki strunowe, matowe, możesz kupić w naszym sklepie internetowym znajdującym się pod adresem neopak.pl. W naszej ofercie znajdziesz woreczki strunowe wykonana z miękkiej folii EVA o grubości 70 mikrometrów. Zamykane są na suwak, a zamknięcie znajduje się na dłuższym boku, dzięki czemu są bardziej praktyczne.

Sprawdź jakie ceny oferujemy, złóż zamówienie, a ze swojej strony możemy zapewnić, że Twoje zamówienie wyjedzie od nas najpóźniej następnego dnia roboczego! Sprawdź już teraz nasz asortyment.
woreczki strunowe
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie