Michał KrajniakMichał Krajniaksobota, 20 sierpnia 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 2202
Ilość komentarzy: 0

Klej w sprayu – jak używać i gdzie kupić?

Współcześnie używanie kleju w sprayu jest powszechnym standardem stosowanym w wielu różnorakich okolicznościach. W dużej mierze stosowany jest w firmach, które zajmują się montowaniem, wykonywaniem bądź naprawą różnych przedmiotów. To także znakomity produkt to użytku w zaciszu domowym. Warto w tym temacie zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt. Mianowicie, jeśli ktoś nigdy wcześniej nie używał kleju w sprayu, a teraz pojawiła mu się taka potrzeba, to nie pozostaje mu nic innego jak pozyskać odpowiedzi na pytania: Jak używać kleju w sprayu? Gdzie można go kupić? Odpowiadamy na te pytania.
Klej-w-sprayu--jak-uywa-i-gdzie-kupi

Klej w sprayu to wygoda użytkowania


Jeżeli ktoś obawia się kleju w sprayu, to spieszymy aby go uspokoić. Produkt ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu i zapewnia nam pełen komfort jak i skuteczność podczas wykonywania prac. Aby jednak było to naprawdę skutecznie musimy najpierw nauczyć się jak tego kleju używać.

Klej w sprayu – instrukcja użytkowania


Powiemy sobie teraz o tym, jakie materiały może łączyć ze sobą klej w sprayu, w jaki sposób będziemy kładli go na daną płaszczyznę i co możemy zyskać, dzięki temu produktowi. Pamiętajmy, aby trzymać się instrukcji krok po kroku, aby mieć pewność, że robimy wszystko jak najbardziej poprawnie.

Gdzie sprawdzi się klej w sprayu?


Klej w sprayu sprawdzi się przy łączeniu ze sobą różnego rodzaju materiałów. Kleić możemy ze sobą przedmioty i powierzchnie metalowe, drewniane, tkaninowe, kartonowe czy materiały izolacyjne. Klej idealnie nadaje się także do klejenia skóry czy gumy piankowej. Dzięki temu możemy używać tego produktu przy drobnych pracach remontowych, a także przy tworzeniu niedużych rzeczy – np. w modelarstwie. Jeżeli pracujemy w branży reklamowej to z pełnym powodzeniem możemy wykorzystać nasz klej do montowania billboardów. Warto pamiętać, że taki klej jest bardzo trwały. Używanie tego produktu w przedsiębiorstwie daje nam możliwość tworzenia osobnych stanowisk pracy. Pamiętajmy jednak by nigdy nie próbować skleić ze sobą rzeczy do tego nie przeznaczonych.

Jak kleić ze sobą różne materiały?


W przypadku kleju w sprayu powinniśmy przede wszystkim pamiętać o zachowaniu jak najdalej posuniętej zasady zachowania bezpieczeństwa. Dlatego też klej w sprayu musimy rozpylić w odległości 20 cm od danej powierzchni. Pamiętajmy, aby klej nanieść na oba przedmioty, które chcemy kleić. Jednakże, na jeden przedmiot powinniśmy nanieść klej w orientacji poziomej, a na drugiej – pionowej. Nie powinniśmy używać zbyt dużej ilości kleju, gdyż w takim przypadku powstaną zacieki. Następnie musimy dociskać przez kilka minut do siebie klejone powierzchnie. Jeżeli psiknęło nam się za dużo kleju to wówczas nadmiar powinniśmy usunąć za pomocą rozpuszczalnika. Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie rozpylać kleju w kierunku skierowanym ku twarzy bądź przy bliskiej obecności czyjej twarzy. Klej nie jest także zabawką i powinniśmy go trzymać z dala od dzieci.

Zalety korzystania z kleju w sprayu


Jakie są zalety korzystania kleju w sprayu? Otóż, tak jak już zdążyliśmy sobie wspomnieć korzystanie z tego kleju jest bardzo szybkim i arcywygodnym sposobem na wykonywanie różnego rodzaju prac. Dodatkowo klej w sprayu jest bardzo bezpieczny. Jednakże przede wszystkim powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, że produkt ten bardzo trwale skleja ze sobą dane powierzchnie. Tak więc korzystanie z tego produktu powinno być w 100% satysfakcjonujące.
Klej-w-sprayu--jak-uywa-i-gdzie-kupi-1


Kleje i spraye

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kleje i spraye

Gdzie kupić klej w sprayu?


Miejscem, gdzie kupimy klej w sprayu jest sklep Neopak. Mamy tutaj kilka wariantów tego produktu. Poniżej opiszemy pokrótce każdy z nich, tak, aby klient wiedział, który klej będzie najbardziej adekwatną odpowiedzą na jego potrzeby.

Klej w sprayu extra mocny


Klej TESA, który oferuje Neopak jest klejem bardzo mocnym. Jest on klejem dość uniwerslanym, ale jego największym atutem jest to, że może być stosowany w ekstremalnych warunkach. Będzie skutecznie kleił dane powierzchnie w temperaturach od -30 do + 100 stopni Celsjusza. Może więc być wykorzystywany w fabrykach czy profesjonalnych zakładach. Ten klej spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Klej w sprayu do papieru i tektury


Ten rodzaj kleju jest dedykowany do bardziej konkretnych zadań. Został on przyrządzony tak, że jego skład chemiczny idealnie nadaje się do klejenia ze sobą powierzchni papierowych i tekturowych. Specjalne przeznaczenie kleju powoduje, że jest on bardzo chętnie wybierany przez klientów.
Klej-w-sprayu--jak-uywa-i-gdzie-kupi-2


Klej w sprayu permanentny


Klej w sprayu permanentny to produkt, który z powodzeniem zastosujemy na takich nietypowych powierzchniach jak żelazo, szkło, cynk czy aluminium. To sprawia, że produkt ten może być wykorzystywany w sposób bardzo specjalistyczny. Oczywiście możemy także z powodzeniem używać go do klejenia innych materiałów, np. tekttury.

Klej w sprayu uniwersalny


Jak sama nazwa wskazuje, tego kleju możemy używać do klejenia naprawdę bardzo różnych materiałów. Jego wielką zaletą jest to, że każdy może łatwy w sposób go obsługiwać.
Klej w sprayu – jak używać i gdzie kupić?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie