Marlena KopaczMarlena Kopaczśroda, 16 lutego 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 2586
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Koperty bąbelkowe – co warto wiedzieć?

Koperty bąbelkowe to niezwykle popularna i jedna z najbardziej ekonomicznych metod pakowania przesyłek. Szeroki ich wybór znajdziesz między innymi w naszym sklepie internetowym Neopak. Charakteryzują się one przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania.
Koperta

Do ich produkcji został wykorzystany papier o wysokiej gramaturze. Jej dodatkowo powlekany tworzywem sztucznym. To sprawia, że dostępne w naszym sklepie internetowym koperty bąbelkowe są odporne między innymi na przypadkowe rozerwanie, inne uszkodzenia mechaniczne, czy na wilgoć.

Folia bąbelkowa charakteryzuje się bardzo dużą gęstością, co powoduje, że usztywnia i nie daje szans na rozerwanie się przesyłki. Koszt zakupu nawet hurtowych ilości kopert bąbelkowych nie będzie niczym przerażającym dla przedsiębiorcy. Nawet tego początkującego. Chcemy tutaj również dodać, że jeżeli prowadzisz firmę wysyłkową, to powinieneś się zainteresować również wieloma innymi produktami występującymi aktualnie w naszym asortymencie. Tyle tytułem wstępu.

Czym charakteryzują się koperty bąbelkowe?

Dobrej jakości koperty bąbelkowe standardowo mają dodatkowy, niezwykle mocny i estetyczny zgrzew po bokach. Nie możemy tutaj również zapominać o samoprzylepnej taśmy typu HK. Służy ona do mocnego zamykania koperty. Nie można jej otworzyć w taki sposób, aby nie było to widoczne. Dlatego koperty bąbelkowe często wykorzystywane są do pakowania do nich ważnych dokumentów.
Koperta bąbelkowa

Pragniemy tutaj również wspomnieć o tym, że taka koperta sprawia, że będziesz mógł wysłać dowolny przedmiot do klienta w sposób bezpieczny i estetyczny. Koperty bąbelkowe mogą być nawet ozdobne. Przykładem tego rodzaju koperty bąbelkowej jest Koperta bąbelkowa metaliczna D14 180x250mm Złota. Zachęcamy Cię również do częstego zaglądania do naszego sklepu internetowego Neopak. Już mamy bardzo rozbudowany asortyment.

Mimo to przez cały czas dynamicznie się rozwijamy. To sprawia, że zawsze możesz znaleźć u nas jakieś nowe, interesujące koperty bąbelkowe. Dzięki nim uda Ci się zrealizować i przesłać do klientów nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. W naszym asortymencie możesz znaleźć również wysokiej jakości kartony z tektury falistej oraz inne materiały opakowaniowe. Zapraszamy! W naszej ofercie znajdziesz koperty z folii bąbelkowej w pakietach po 50 i 100 sztuk. Dokładniej nasz asortyment przybliżymy jeszcze w dalszej części tego artykułu.

Koperty bąbelkowe to bezpieczeństwo

Koperty bąbelkowe dadzą Ci stuprocentową gwarancję, że zapakowany przez Ciebie przedmiot lub dokument dotrze do adresata w jednym kawałku i pod odpowiedni adres. Właśnie dlatego koperty ochronne bardzo często są nazywane przemiennie kopertami bąbelkowymi. Chcemy tutaj również podkreślić, że nie ma tutaj znaczenia, czy wyślesz swój list przy pomocy Poczty Polskiej firmy kurierskiej, czy innego spedytora
Koperta pęcherzykowa
Koperty bąbelkowe zapewniają odpowiednią ochronę przesyłek przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie ich transportowania. Zadaniem tego rodzaju kopert jest również ochrona przed potencjalnymi przedarciami oraz przed rozdarciami, czy zawilgoceniem. Jednak nie rekomendujemy Ci jednocześnie wysyłania w kopertach bąbelkowych przedmiotów bardzo podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Takich, jak na przykład ceramika, czy szkło.

Wynika to z prostego faktu, że koperty bąbelkowe nie mają wymaganej ochrony. Za tym stwierdzeniem idzie to, że jednocześnie nie zapewniają odpowiedniej ochrony. Dlatego masz do wyboru zapewnienie kopertom dodatkowego zabezpieczenia lub pakowanie delikatnych przedmiotów w pudełka kartonowe. W ofercie naszego sklepu internetowego Neopak mamy ich naprawdę mnóstwo. Jednym z nich jest na przykład: Pudełko ozdobne 255x160x75 Czerwone L
Koperty bąbelkowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Koperty bąbelkowe

Jakie jeszcze mogą być koperty?

W naszym asortymencie mamy naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju kopert. Jeżeli zależy Ci na większym poziomie bezpieczeństwa, to chcemy Ci zarekomendować na przykład tak zwane koperty bezpieczne. Do tego rodzaju kopert zalicza się na przykład:  Koperta kartonowa 215x270mm / Biała / B5+. Ciekawym rodzajem kopert są również tak zwane koperty z okienkiem. W tej kategorii znajdują się na przykład: Koperty C4 / Białe / HK OKNO LEWE / 250szt Są one szczególnie przydatne, gdy masowo wysyłasz różnego rodzaju listy.
Koperta

Skoro jesteśmy już przy kopertach bąbelkowych, to musimy jeszcze wspomnieć o tym, że są one jednym z rodzajów kopert bezpiecznych. Mamy ich całkiem sporo w naszej ofercie. Do kopert bezpiecznych zaliczamy:
 • Koperty kartonowe;
 • Koperty kurierskie Kangurki;
 • Bezpieczne koperty bankowe;
 • Koperty ochronne bąbelkowe;
 • Koperty bezpieczne foliowe;
 • Koperty piankowe;
 • Koperty bezpieczne Tyvek;
 • Koperty bezpieczne Securitex;
 • Foliopaki.
Wspomnieliśmy tutaj o tym tylko tytułem wyjaśnienia, bo wracamy już do tematu kopert bąbelkowych.

W związku z tym, chcielibyśmy tutaj wspomnieć o tym, że przesyłki kurierskie o niewielkich gabarytach, w ostatnim czasie stały się niesamowicie popularne nie tylko w Europie, ale również w naszym kraju. Wynika to z niskich kosztów zakupu oraz transportu. Dlatego tak wiele osób decyduje się na zamawianie różnego rodzaju towarów przez internet.

Tak naprawdę w ostatnich latach zamawiamy nawet zakupy pierwszej potrzeby, czyli spożywcze, czy kosmetyki. Pandemia koronawirusa spowodowała, że coraz rzadziej chce się nam narażać i wychodzić z domu. Pandemia rozwija się w zastraszającym tempie i każdy myśli tylko o własnym zdrowiu.

Dlatego, jeżeli zamawiasz jakieś przedmioty przez internet, to właściciel firmy wysyłkowej musi zadbać o to, żeby Ci je dostarczyć w jak najbezpieczniejszy sposób. Z pewnością pomogą mu w tym dostępne w naszym asortymencie koperty bąbelkowe.


Rodzaje kopert bąbelkowych

W naszym sklepie internetowym Neopak mamy następujące warianty kopert bąbelkowych:
 • Koperty bąbelkowe A11;
 • Koperty bąbelkowe B12;
 • Koperty bąbelkowe C13;
 • Koperty bąbelkowe D14;
 • Koperty bąbelkowe E15;
 • Koperty bąbelkowe F16;
 • Koperty bąbelkowe G17;
 • Koperty bąbelkowe H18;
 • Koperty bąbelkowe I19;
 • Koperty bąbelkowe K20;
 • Koperty bąbelkowe K12;
 • Koperty bąbelkowe L21;
 • Koperty bąbelkowe CD;
 • Koperty bąbelkowe białe;
 • Koperty bąbelkowe brązowe;
 • Koperty bąbelkowe foliowe;
 • Koperty bąbelkowe kolorowe;
 • Koperty bąbelkowe metaliczne;
 • Koperty bąbelkowe pakiety 10 sztuk;
 • Koperty bąbelkowe pakiety 100 sztuk.

Do czego mogą być Ci potrzebne koperty bąbelkowe?

Koperty bąbelkowe są odpowiednie przede wszystkim do przewożenia w nich różnego rodzaju przedmiotów, o czym już wcześniej wspomnieliśmy. Równie dobrze możesz w nich przewieźć biżuterię, jak i drogocenną porcelanę po babci. Nadają się też do wysyłania w nich niewielkich urządzeń elektronicznych.
Koperta bąbelkowa

Jak możesz się przekonać wyżej, koperty bąbelkowe są dostępne w bardzo wielu rozmiarach. Dlatego bez problemu znajdziesz taką kopertę, która w stu procentach jest zgodna z Twoimi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Chcemy tutaj również dodać, że każda koperta bąbelkowa jest standardowo złożona z dwóch części. Pierwsza to folia ochronna. Znajduje się ona wewnątrz koperty. Natomiast drugą częścią jest cienki papier lub karton w środku koperty bąbelkowej.

Umożliwia on komfortowe zaadresowanie Twojej przesyłki. W dodatku koperta pęcherzykowa ma bardzo mocny klej. Jego zadaniem jest zabezpieczenie towaru w czasie jego przewożenia. Klej zastosowany w tego rodzaju kopercie jest tak silny, że nie da się jej otworzyć, bez przerwania jej. To dobrze, bo dzięki temu nikt niepowołany w niewidoczny sposób nie dostanie się do środka.

Koperty bąbelkowe gwarantują najwyższy poziom ochrony

Znajdująca się w środku kopert bąbelkowych folia w bardzo dobry sposób zabezpiecza przedmioty przed różnego rodzaju drganiami, wstrząsami, przypadkowymi upadkami oraz oczywiście przed zawilgoceniem. Musisz również wiedzieć, że ta folia jest niesamowicie wytrzymała.

Wszystko to powoduje, że z powodzeniem możesz w niej umieszczać na przykład produkty o ostrych krawędziach. Jednocześnie nie musisz się wcale martwić, że uszkodzą one opakowanie i klient będzie miał do Ciebie uzasadnione pretensje. Musimy tutaj również wyraźnie podkreślić, że koperty bąbelkowe są  nieprzeźroczyste. W praktyce oznacza to, że nikt nawet pod światło, nie może podejrzeć, co znajduje się w środku.

Jednocześnie w znaczącym stopniu zmniejsza to ryzyko kradzieży wartościowej przesyłki. Wiadomo, że czasami musisz wysłać ważny dokument, gotówkę lub biżuterię. Nie możesz wtedy przez cały czas zastanawiać się tylko nad tym, czy przypadkiem, ktoś tego po drodze nie ukradnie. Szczególnie, gdy jest to przesyłka międzynarodowa. Już prawie kończymy, ale chcielibyśmy tutaj jeszcze poruszyć kilka bardzo ważnych kwestii.

Koperty bąbelkowe stały się tak niesamowicie popularne z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że są proste w użytkowaniu, ekonomiczne, bardzo łatwo dostępne i niewiele ważą. Ta ostatnia spośród wymienionych tutaj cech sprawia, że koperty w minimalnym stopniu wpływają na koszt wysyłki. Przy dziesięciu paczkach to naprawdę robi już bardzo dużą różnicę. Pragniemy tutaj również wspomnieć o tym, że koperta bąbelkowa powoduje, że nie musisz wcześniej przygotowywać przedmiotu do wysyłki, ani go dodatkowo zabezpieczać. Najlepszą ochroną będą dla niego znajdujące się w kopercie pęcherzyki z powietrzem.

Dlaczego powinieneś zainwestować w koperty bąbelkowe o wysokiej jakości?

Jeszcze raz bardzo mocno podkreślimy tutaj, że koperty bąbelkowe są ekonomicznym i bardzo często wykorzystywanym opakowaniem dla przesyłek o niewielkich rozmiarach. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że w środku znajduje się folia bąbelkowa. Dzięki niej zawartość koperty jest stabilna i bardzo dobrze chroniona przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Dostępne w naszym sklepie internetowym Neopak koperty bąbelkowe są produkowane z papieru o wysokiej gramaturze. Dlatego są one tak bardzo odporne na różnego rodzaju przypadkowe przerwania i przetarcia, o które nietrudno w transporcie. Nawet, jeżeli nie prowadzisz własnej firmy, to koperty bąbelkowe mogą Ci się przydać na co dzień.
Koperty bąbelkowe – co warto wiedzieć?
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie