Aleksandra MłodzińskaAleksandra Młodzińskaczwartek, 14 lipca 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1223
Ilość komentarzy: 0

Koperty z rozszerzanymi bokami i dnem. Które wybrać?

Koperty z rozszerzanymi bokami i dnem. Które wybrać?


Koperty towarzyszą nam w różnych etapach naszego życia. Dostajemy w nich listy, prezenty pieniężne, ukrywamy w nich zdjęcia z dzieciństwa naszych dzieci, aby nie zniszczyły się z biegiem lat. Dziś już wiadomo, że koperty są niezastąpione. Można oczywiście wymienić je na foliopak czy karton, ale nie będzie to "to" samo. Znasz już wiele rodzajów kopert. Z pewnością nie raz trzymałeś w ręku koperty ozdobne, bąbelkowe czy specjalne koperty na zaproszenia. Są jednak takie koperty, które posiadają specjalne, rozszerzane boki i dno. Używa się ich do przechowywania dokumentów, wysyłania faktur i wielu, wielu innych czynności. Poznaj bliżej ten produkt, a być może okażę się, że to właśnie takich kopert szukałeś! 

koperta z rozszerzanym dnem i bokami


Koperty rozszerzane 3D – czym są koperty z rozszerzanymi bokami?  


Koperty 3D to specjalny – można by powiedzieć, że wyjątkowy produkt. Choć na pierwszy rzut oka przypomina klasyczną kopertę papierową, to w praktyce sprawdza się w zupełnie innych sytuacjach, niż ona. W kopertę o rozszerzanych bokach można zapakować produkty o dużej objętości, które nie zmieszczą się do klasycznej papierowej koperty. Dobrym przykładem będzie tutaj książka. Ciężko byłoby wysłać ją przy pomocy koperty stworzonej na list czy pojedynczy dokument. Do tego celu stworzone zostały koperty 3D z rozszerzanymi bokami – zmieszczą się do nich m.in.: katalogi, pliki kartek, ulotki w dużej ilości oraz różny rodzaj produktów o większych rozmiarach. Dlaczego warto wybrać kopertę 3D, a nie sięgnąć po pudełko? Koperty z rozszerzanymi bokami są bardziej ekonomiczne. W praktyce oznacza to, że cena jednej koperty 3D jest niższa, niż kartonowego pudła.  Nawet grube rolki papieru (segregatory, czasopisma, książki) mogą być przechowywane w kopercie 3D.  Natomiast akcesoria biurowe, takie jak segregatory i inne materiały powinny być przechowywane w oddzielnych pojemnikach.

koperty bezpieczne

Jakie firmy korzystają z kopert z rozszerzanymi bokami?


Z tego rozwiązania mogą korzystać wszyscy. Niezależnie, czy koperty zostaną zakupione przez osobę chcącą odkładać w nich zarobione pieniądze, czy firmę wysyłającą produkty na cały świat. Najczęściej jednak z kopert bezpiecznych korzystają firmy sprzedające artykuły, które nie zmieszczą się do klasycznej koperty. Często koperty 3D kupowane są również przez banki, firmy ubezpieczeniowe i urzędy wysyłające duże ilości dokumentów. Koperty te znajdą swoje miejsce w każdym miejscu, w którym do posegregowania i podpisania są sterty dokumentów, faktur czy innych kartek z wartościowymi, przydatnymi informacjami. Dlaczego przechowywanie dokumentów w kopercie z rozszerzanymi bokami jest wygodne? Nie musisz martwić się, że Twoje dokumenty nie zmieszczą się do klasycznej koperty. Papierowa wersja koperty 3D pomieści niezliczone ilości kartek papieru – wystarczy jedna sztuka, aby przechować lub wysłać faktury z zeszłego miesiąca. 

Dlaczego koperty z rozszerzanymi bokami niezwykle trudno otworzyć?


Koperty te zapewniają absolutne bezpieczeństwo, ale nie dlatego, że są stworzone z niespotykanego materiału, czy ich boki są niezniszczalne... Są takie, ponieważ ich zamknięcie jest niezwykle szczelne. Nie można otworzyć ich bez użycia siły. Każda próba dostania się do zawartości zostanie od razu zauważona. Klasyczne koperty papierowe (na pewno nie raz miałeś okazje je otwierać) są zupełnie inne. Można sprawnie odkleić pasek będący zamknięciem, a następnie przy pomocy kleju zamknąć je jeszcze raz. W przypadku kopert bezpiecznych otwarcie nie jest takie łatwe i przyjemne.

Koperta bezpieczna double bag
Koperty bezpieczne

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Koperty bezpieczne


Czym są koperty double bag? 


Czasem ciężko jest zliczyć wszystkie produkty, które oferowane są w sklepie internetowym Neopak.pl. Samych kopert mamy niezliczone ilości rodzajów. Właśnie to sprawia, że możesz dobrać kopertę idealną – dopasowaną do Twoich potrzeb. Bezpieczną, a przy tym ekonomiczną. Wyżej wymienione zalety przypisać można do koperty double bag. Jest ona wyposażona w rozszerzane boki, które ułatwiają wysyłkę dokumentów i innych artykułów sprzedawanych w Twoim sklepie – zmieści się tam wszystko, co nie może zostać zapakowane w klasyczne koperty. Czym double bag różni się od klasycznej koperty? Pierwszą i najistotniejszą różnicą jest jej wytrzymałość. Double bag tworzone są z dwóch warstw papieru, dlatego często spotkać się możesz z nazwą koperta 3D lub trójwymiarowa. Posiadają one poszerzane boki i dno (zazwyczaj jest to około 4-6 cm). Cechują się odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz, wilgoć, wysoka temperatura. 

Jakie rodzaje kopert double bag dostępne są w naszym sklepie internetowym? 


Każda firma jest inna. Wymaga innego podejścia, ale i produktu. To, co sprawdzi się w jednej, nie musi być dobrym rozwiązaniem w drugiej. Właśnie dlatego oferujemy różne rodzaje i rozmiary kopert typu double bag. Są to m.in.: extreme, light, standard, oraz strong. Warto, abyś przemyślał przed wyborem, który rodzaj sprawdzi się najlepiej w Twoim wypadku. Dobierz rozmiar do zawartości – unikniesz dzięki temu przesuwania się jej podczas transportu.
Koperta bezpieczna
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie