Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnyśroda, 26 kwietnia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 593
Ilość komentarzy: 0

Najlepsze sposoby na wykorzystanie naklejek w swoim biznesie

Najlepsze sposoby na wykorzystanie naklejek w swoim biznesie


Prawidłowo zapakowany towar na czas wysyłki to połowa sukcesu. Skuteczne i bezpieczne pakowanie towarów to podstawa w szczególności w przypadku branży e-commerce, gdzie wysyłka produktów i towarów to niemal codzienność. Opakowania na produkty nie muszą być nudne, a do tego, by sprawić, żeby opakowanie było atrakcyjne, wcale nie potrzebujemy specjalistycznych akcesoriów czy materiałów do pakowania.

Istnieje obecnie jedno, ciekawe rozwiązanie, które może sprawić, że nasz towar, zapakowany w ozdobny papier i kartonowe pudełko, z automatu stanie się o wiele bardziej atrakcyjny. Co ważne, rozwiązanie te, nie jest dedykowane jedynie do rozwiązań w branży e-commerce, przy wysyłce towarów. Z pewnością i powodzeniem możemy ten sposób wykorzystywać w sklepach stacjonarnych oraz innych aspektach prowadzenia biznesu.

Mowa oczywiście o używaniu specjalnych naklejek, z podziękowaniem, z informacją, z logo naszej firmy, czy z indywidualnie zaprojektowanych naklejek. Naklejki to świetne, tanie rozwiązanie do tego, by zwiększyć atrakcyjność naszych produktów zarówno dostępnych w sklepach stacjonarnych jak również w sprzedaży internetowej, poprzez atrakcyjne zapakowanie go na czas wysyłki.

kolorowe naklejki


Jakie naklejki można wykorzystać w swoim biznesie?


Wykorzystanie naklejek w biznesie staje się coraz bardziej popularne, między innymi ze względu na bardzo niski koszt ich produkcji, a także wiele zalet i korzyści, które oferuje zastosowanie prostych naklejek na swoje produkty i opakowanie. Jakie naklejki są najczęściej stosowane w przypadku oznaczania produktów i towarów? Wybór mamy prosty jeśli chodzi o materiał, z którego może być wykonana naklejka, może to być papierowa lub foliowa naklejka.

Papierowe etykiety to odpowiednia opcja dla produktów spożywczych, produktów z branży kosmetycznej czy przemysłowej. Największymi zaletami naklejek papierowych jest to, że bardzo dobrze przylegają do płaskich powierzchni, takich jak kartonowe opakowania czy pudełka. Niestety należy pamiętać o tym, że naklejki wykonane z papieru będą bardzo podatne na działanie warunków atmosferycznych, przez co nie będzie można ich wykorzystać na zewnątrz lub na opakowaniach, wtedy kiedy mogłyby być narażone na przykład na kontakt z wodą czy wilgocią. Cena papierowych naklejek jest niewątpliwie najniższa, ze wszystkich oferowanych, zamawiając duże ilości naklejek, budżet naszej firmy praktycznie w żaden sposób nie ucierpi. Warto również pamiętać, że naklejki papierowe to również zaleta w postaci ekologicznych materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Aspekt ochrony środowiska jest niezwykle istotny w dzisiejszych czasach.

Drugą opcją są foliowe naklejki, która z kolei są o wiele bardziej odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, czy działanie warunków zewnętrznych. Nie są one podatne na wilgoć, wodę, deszcz czy zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Zainwestowanie nieco większej kwoty w foliowe naklejki jest bardzo dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę odporność, jaką legitymują się naklejki foliowe.

Naklejki można zaprojektować również według własnego wzoru, dlatego naklejki we własnym biznesie to element, o którym powinien pomyśleć każdy, w szczególności jeśli prowadzi firmę w branży e-commerce. Wysyłane paczki ze specjalnymi naklejkami, posiadającymi podziękowanie, hasło firmowe, logo firmowe lub inne informacje kontaktowe, może znacząco wpłynąć na pozytywne postrzeganie marki.

naklejka
Etykiety i naklejki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Etykiety i naklejki


Jak wykorzystać naklejki w branży e-commerce?


Jeśli mówimy o branży e-commerce, czyli handlu internetowym lub po prostu sprzedaży wysyłkowej, to najlepszymi rozwiązaniami, jakie mogą się sprawdzić, będą indywidualne projekty naklejek lub proste podziękowanie właśnie za taki zakup. Jeśli nasze towary (w szczególności wykonywane ręcznie, tak zwane hand made) są pakowane w sposób wyjątkowy, z wykorzystaniem ozdobnych pudełek i bibuły ozdobnej, to na pewno okrągłe naklejki z naszym własnym projektem będą ciekawym, estetycznym i zwiększającym wartość wizualną rozwiązaniem.

Dzięki wykorzystaniu naklejek na opakowania, zarówno te zewnętrzne, służące do zabezpieczenia towaru na czas wysyłki, jak i te ozdobne, które służą stricte do zwiększenia atrakcyjności produktu, możemy znacznie wpłynąć na rozpoznawalność naszych towarów. Takie oznaczenie opakowania to darmowa reklama, rozpoznawalność nasze marki może wzrosnąć, a co za tym idzie, możemy dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów.

Naklejki, jakie możemy jeszcze wykorzystać do swoich produktów i opakowań, to naklejki ostrzegawcze oraz oznaczeniowe, które dodatkowo będą zwiększały bezpieczeństwo i ochronę zapakowanego przedmiotu w czasie wysyłki.

naklejki ostrzegawcze


Gdzie kupić naklejki na opakowania?


Naklejki możemy zamówić praktycznie w każdej większej drukarni, możemy również wykonać swój projekt lub skorzystać z już gotowych rozwiązań. Warto jednak rozejrzeć się za sklepami z branży opakowaniowej, w których od razu możemy kupić również inne materiały z branży opakowaniowej, jak opakowania, wstążki ozdobne, bibułę ozdobną czy taśmę pakową.

W naszym sklepie internetowym pod adresem neopak.pl znajdziesz szereg naklejek na opakowania, w ofercie posiadamy naklejki ozdobne, naklejki oznaczeniowe oraz naklejki ostrzegawcze. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę towarów. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty do Twoich potrzeb.
 
naklejki na opakowania
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie