Paweł SaigomadePaweł Saigomadeśroda, 12 lipca 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 362
Ilość komentarzy: 0

Naklejki ozdobne - zamknięcie kartonów wykrojnikowych

Opakowania wykrojnikowe cechuje wiele zalet. Jedną z nich jest bez wątpienia możliwość uzyskania indywidualnych kształtów i rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. A wszystko to, dzięki wykorzystaniu wykrojnika. Tego rodzaju kartony znajdują zastosowanie w różnego rodzaju branżach - zarówno tych związanych ze sprzedażą offline, jak i online.

Naklejka czarna z napisem Thank You

Z czym kojarzone są kartony wykrojnikowe?


Najczęściej spotykanym pudełkiem tego rodzaju, a z pewnością najbardziej kojarzonym będzie bez wątpienia pudełko na pizzę. My jednak dzisiaj nie o jedzeniu chcemy z Tobą porozmawiać, a stricte o kartonach wykrojnikowych, które cenione są za uniwersalność i prostą konstrukcję. Zaletą tego produktu, jest również możliwość zaoszczędzenia na innych materiałach, takich jak np. taśmy pakowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj do końca nasz artykuł.

Zalety opakowań wykrojnikowych


Podstawową rzeczą, która odróżnia kartony wykrojnikowe od produktów, jakimi są kartony klapowe, jest rodzaj zamknięcia. Opakowania fasonowe wyposażone są w wygodne samozatrzaskowe wieczka. Dzięki nim są bardzo łatwe i szybkie w użyciu. Co więcej, tego rodzaju zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo przewożonych towarów i to bez konieczności wykorzystywania taśm pakowych. Oznacza to, że jesteś w stanie w mgnieniu oka przygotować paczkę do wysyłki. A także sporo zaoszczędzić na dodatkowych akcesoriach magazynowych.

Naklejki kraft z napisem dziękuję
Naklejki okrągłe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Naklejki okrągłe

Dlaczego warto zabezpieczać kartony wykrojnikowe na czas wysyłki?


Jak zapewne wiesz, nie wszyscy kurierzy odpowiednio przykładają się do wykonywanej pracy. Paczki są często rzucane, kopane i delikatnie mówiąc traktowane w nienależyty sposób. Może to przyczynić się nie tylko do zniszczenia, ale nawet zgubienia przewożonego towaru. A żeby zgłosić reklamację i mieć nadzieję na pozytywne jej rozpatrzenie, należy mieć przynajmniej świadomość tego, że paczka została odpowiednio zabezpieczona. Dlatego pomimo szczelności zamknięcia w przypadku kartonów fasonowych używanych do transportu przedmiotów, warto stosować dodatkowe zabezpieczenie. Czy musi to być taśma pakowa? Nic z tych rzeczy. W sklepie Neopak znajdziesz inne rozwiązanie, które bez wątpienia Ci się spodoba.

Naklejki ozdobne do zamknięcia kartonów wykrojnikowych


Zamiast taśm pakowych możesz skorzystać z niewielkich rozmiarów produktów, jakimi są naklejki okrągłe dostępne w wielu różnych wersjach. Polecane przez nas naklejki są wyposażone w mocny klej, który doskonale przywiera do powierzchni kartonów wykrojnikowych. Dzięki temu zwiększają bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów.

Warto również zwrócić uwagę na jeszcze inne zalety stosowania naklejek. Jest to ciekawy sposób zarówno na wypromowanie swojej firmy, jak i okazanie wdzięczności konsumentowi za złożenie zamówienia. W ten sposób możesz próbować nawiązać bliższe relacje z klientem. A to z czasem przełożyć się z kolei może na większą liczę powracających do Ciebie klientów.

Karton wykrojnikowy zabezpieczony okrągłymi naklejkami

Jakie naklejki znajdziesz w ofercie sklepu Neopak?


Wśród różnych materiałów i akcesoriów niezbędnych do przygotowania wysyłki, znajdziesz także:
 • naklejki okrągłe białe "Thank You";
 • naklejki okrągłe Kraft "Handmade";
 • naklejki okrągłe białe "Dziękuję";
 • naklejki okrągłe białe "Dziękujemy za wsparcie naszego biznesu";
 • naklejki okrągłe w różnych kolorach - żółtym, pomarańczowym, czerwonym itp.

Podsumowanie - naklejki na kartony wykrojnikowe


Z założenia kartony wykrojnikowe nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia przy użyciu taśmy pakowej. Jednak jak mówi przysłowie "przezorny zawsze ubezpieczony". Dlatego wysyłając zamówienie przy użyciu kartonu wykrojnikowego, warto zastosować dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki temu zwiększysz szanse na to, że dotrze ono do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Zamiast taśmy pakowej, sklep Neopak oferuje naklejki okrągłe, które sprawdzą się również dobrze co taśma. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w solidny klej przylegający do tektury. Nie tylko zabezpieczą przesyłkę, ale również staną się elementem ozdobnym.
Okrągła naklejka z napisem Dziękuję
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie