Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnywtorek, 16 maja 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 748
Ilość komentarzy: 0

Naklejki zabezpieczające - dlaczego warto je stosować?

Naklejki zabezpieczające — dlaczego warto je stosować?


Każdorazowo wysyłając towary i produkty za pomocą przesyłek pocztowych czy paczek kurierskich podstawą jest odpowiednie zabezpieczenie takiego towaru. Zabezpieczać towar można na wiele różnych sposobów, zarówno przed uszkodzeniami jak i wścibskimi osobami trzecimi, które nie powinny wiedzieć, co znajduje się wewnątrz przesyłki. O zabezpieczeniu paczek przed uszkodzeniami pisaliśmy już na naszym blogu, także serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych wcześniejszych wpisów, jeśli zastanawiasz się nad tym, jak odpowiednio zabezpieczyć wysyłane towary i produkty.

W tym wpisie skupimy się przede wszystkim na wykorzystaniu naklejek zabezpieczających i tym, dlaczego warto korzystać z tego rodzaju rozwiązania, do czego służą tego rodzaju naklejki zabezpieczające, a także, jakie zalety posiadają tego typu zabezpieczenia.

Naklejki-zabezpieczajce--dlaczego-warto-je-stosowa


Czym są naklejki zabezpieczające?


Naklejki zabezpieczające to nic innego jak nośnik z dobrym, przywierającym do opakowania klejem. Są one najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wytrzymałe, jednak coraz częściej możemy się spotkać z papierowymi naklejkami, które dodatkowo oprócz solidnego zabezpieczenia oferują również korzyści wizerunkowe dla firmy. Obecnie proekologiczne podejście jest bardzo popularne i doceniane przez poszczególnych konsumentów.

Naklejki zabezpieczające mogą występować w różnych kształtach, od kwadratowych, poprzez prostokątne, a kończąc na okrągły. Oczywiście można kupić również innego rodzaju kształty naklejek zabezpieczających lub zlecić wykonanie własnych, zaprojektowanych naklejek.

naklejka zabezpieczająca dziękuje
Etykiety i naklejki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Etykiety i naklejki


Jakie zalety posiadają naklejki zabezpieczające?


Pierwszą i jedną z najważniejszych zalet, jakie posiadają naklejki zabezpieczające to ich stosunek ceny do jakości. Naklejki zabezpieczające, w większości tych standardowych wersji, nie są wcale duże, a korzyści, jakie płyną z ich zastosowania, są wręcz ogromne. Dzięki swojej prostej budowie i łatwości w użyciu, w skuteczny sposób zabezpieczają opakowanie przed samoczynnym otwarciem się lub nieautoryzowaną próbą otwarcia takiego opakowania.

W przypadku wykonania indywidualnego projektu naklejki zabezpieczającej dodatkowym atutem takich naklejek będzie możliwość polepszenia rozpoznawalności wizerunku firmy, zwiększenia popularności danej marki. Indywidualne naklejki zabezpieczające to coraz częściej i chętniej wykorzystywane zabezpieczenia do paczek i przesyłek.

Naklejki zabezpieczające nie tylko wpłyną pozytywnie na wizerunek i odbiór naszej marki przez potencjalnych, przyszłych klientów, ale także dzięki użyciu takich naklejek do pakowania naszych towarów i produktów, możemy pokazać klientowi, że zależy nam na odpowiednim zabezpieczeniu towarów.

czerwone naklejki zabezpieczające


Jakie rodzaje naklejek zabezpieczających można kupić?


Do niedawna używano taśmy pakowej do tego, by zabezpieczać opakowania z towarem czy produktami wysyłanymi do klientów, jednak coraz częściej możemy się spotkać z wykorzystaniem naklejek zabezpieczających. Mogą to być przezroczyste lub kolorowe, okrągłe naklejki, które w sposób idealny dodatkowo zamkną i zabezpieczą opakowanie. Jednak transparentne naklejki zabezpieczające są najchętniej wykorzystywane przez producentów jak i sprzedawców, ze względu na to, że nie zaburzają one estetycznego wyglądu zewnętrznego takiego opakowania.

Ciekawym rozwiązaniem będą również naklejki zabezpieczające z własnym logo lub innym projektem graficznym, na których można umieścić, chociażby informacje dotyczące zmian adresu strony internetowej, nowych godzin otwarcia czy aktualnie obowiązujących promocjach. Opcji na własny projekt naklejki zabezpieczającej jest naprawdę wiele.

Najdroższą i zarówno najbardziej bezpieczną opcją, zabezpieczającą przed dostępem osób trzecich, chroniącą jak i informującą o próbie dostania się do środka opakowania są naklejki zabezpieczające w postaci plomb. Tego rodzaju naklejki bezpieczne zostawią po sobie ślad, skruszą się i będą informowały odbiorcę o tym, że ktoś próbował się dostać do wnętrza paczki. Większość tego typu plomb, naklejek bezpiecznych posiada numer seryjny, który możemy przypisać do konkretnej paczki. Każda próba odklejenia takiej naklejki zabezpieczającej, przez osobę inną niż odbiorca, będzie widoczna dla samego finalnego odbiorcy, nie ma możliwości ponownego naklejenia takiej naklejki, po pierwotnym naklejeniu.

czerwone, okrągłe naklejki zabezpieczające na rolce


Gdzie kupić naklejki zabezpieczające?


Najprostsze naklejki zabezpieczające będą dostępne do zakupu już w wielkopowierzchniowych sklepach. Oczywiście naklejki zabezpieczające z własnym projektem będziemy musieli zlecić do wydruku w jednej z wielu drukarni, która może nam je wykonać nawet zdalnie. Naklejki zabezpieczające w postaci specjalnych plomb możesz kupić w branżowym sklepie opakowaniowym.

Większość ciekawych naklejek z prostymi napisami, takie jak podziękowanie, czy transparentnych, okrągłych naklejek zabezpieczających możesz szukać w naszym sklepie internetowym pod adresem neopak.pl. Ze swojej strony zapewniamy jedne z najkorzystniejszych cen, jakie możesz znaleźć w sieci i sklepach stacjonarnych, profesjonalne doradztwo oraz bardzo krótki czas obsługi zamówienia. 
 
transparentne naklejki zabezpieczające na opakowaniu
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie