Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnypiątek, 21 kwietnia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 534
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Okrągłe naklejki - jak wykorzystać je w marketingu?

Okrągłe naklejki - jak wykorzystać je w marketingu?


Branża e-commerce to bardzo ciekawa gałąź handlu, który opiera się przede wszystkim na sprzedaży internetowej. Powstaje coraz więcej sklepów internetowych z ciekawymi niszowymi produktami, pojawia się również coraz więcej ofert sprzedaży na popularnych serwisach aukcyjnych oraz portalach ogłoszeniowych. W dzisiejszych czasach nie wystarczy założyć sklepu internetowego i po prostu go prowadzić, licząc na to, że zamówienia od klientów będą pojawiały się same. Obecnie istnieje bardzo duża konkurencja w większości poszczególnych kategorii produktowych takich, jak chociażby odzież sportowa, elektronika, zabawki, a nawet sklepów z produktami spożywczymi.

By nasz sklepach odpowiednio prosperował, należy zadbać o odpowiednią promocję w sieci, a także o zadowolenie naszych klientów, by chcieli oni sami polecać nasz sklep swoim znajomym, a więc jakby nie patrzeć, reklamować go za darmo.

Opinia w internecie jest niesamowicie ważnym elementem w branży e-commerce, ale nie tylko. Jak w odpowiedni sposób zadbać o to, by klient był zadowolony nie tylko z produktu, ale również z tego, w jaki sposób był zapakowany przedmiot, który kupił w naszym sklepie? Metod jest naprawdę wiele, dzięki odpowiedniemu, eleganckiemu opakowaniu. Tego typu eleganckie, przyjemne dla oka opakowanie, jest raczej zarezerwowane dla produktów wykonywanych ręcznie, tak zwane produkty „hand made”, mogą to być na przykład ręcznie wykonywane świecie, biżuteria różnego rodzaju, a także ozdoby wnętrzarskie. Jak sprawić, by klient dodatkowo był zaskoczony i jednocześnie zadowolony nie tylko z samego towaru, ale także jego eleganckiego opakowania?

okrągła niebieska naklejka


Jak elegancko zapakować ręcznie wykonany produkt w e-commerce?


Ręcznie wykonane produkty i towary, sprzedawane w formie wysyłkowej, to jedne z nielicznych produktów, które wręcz wymagają nietuzinkowego opakowania i jednoczesnego zabezpieczenia na czas transportu. W jaki sposób pakuje się przedmioty ręcznie wykonane? Jak można wykorzystać takie opakowanie, biorąc pod uwagę marketing i budowanie brandu w sieci?

Przede wszystkim zewnętrzne opakowanie – niezależnie do tego, jaki produkt wykonujemy ręcznie, jednym z ważniejszych elementów prawidłowego i eleganckiego opakowania go na czas wysyłki będzie zewnętrzne opakowanie, w postaci pudełka, kartoniku. Najczęściej wykorzystuje się do tego pudełka karbowane, które posiadają identyczne właściwości ochronne, jak ten zwykłe kartonowe czy tekturowe opakowania, jednak karbowane pudełka w większym stopniu wpływają na pozytywny odbiór zapakowania przedmiotu ze względu na estetykę.

Kolejnym elementem jest wypełniacz, który będzie zabezpieczał produkt przed wstrząsami. Przed rozpoczęciem uzupełniania wnętrza opakowania wykorzystuje się często arkusz delikatnej, papierowej bibuły. Jeśli chodzi o sam wypełniacz, to na pewno niezwykle korzystnym pod względem estetycznym jest wypełniacz SizzlePak lub dekoracyjne wełna drzewna, dostępna w przeróżnych kolorach.

Do zapakowania ręcznie wykonanych towarów można wykorzystać również sznurek jutowy, a zamiast wypełniacza w postaci SizzlePak’u można wykorzystać nacinany papier Vertpack lub Hexcel. Rozwiązań jest naprawdę wiele, ale najważniejsze jest to, by skupić się jak najbardziej na rozwiązaniach ekologicznych, na które zwraca uwagę coraz więcej klientów indywidualnych.

okrągłe kolorowe naklejki
Naklejki okrągłe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Naklejki okrągłe


Czy warto wykorzystać okrągłe naklejki w pakowaniu przedmiotów hand made?


Coraz bardziej popularne stają się proste naklejki samoprzylepne, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów, nie tylko przy pakowaniu ręcznie wykonywanych produktów. Okrągłe naklejki samoprzylepne dostępne są obecnie w naprawdę szerokiej gamie, zarówno pod względem rozmiarów oraz wariantów kolorystycznych. Co więcej, w większości poważnych, profesjonalnych sklepów z branży opakowaniowej możemy zamówić naklejki samoprzylepne z własnym projektem graficznym, na którym będzie widniało nasze logo lub inne wybrane przez nas informacje.

Okrągłe, prostokątne, podłużne lub jakiekolwiek inne naklejki samoprzylepne są bardzo ciekawym rozwiązaniem, które nie tylko może zwiększyć atrakcyjność opakowania pod względem estetycznym, ale także w sposób skuteczny może budować pozycję brandu, marki w branży e-commerce.

Okrągłe naklejki z powodzeniem możemy wykorzystać do zamykania, pieczętowania na przykład bibuły, w którą owinięty zostanie przedmiot ręcznie wykonany. Podobnie będzie w przypadku nacinanego papieru, czy sznurka jutowego, jeśli będziemy chcieli je dodatkowo zabezpieczyć przed rozwiązaniem się, rozwinięciem się.

Jednak największą zaletą w przypadku okrągłych naklejek jest możliwość nadrukowania na nich swojego projektu, naklejka, która będzie zabezpieczała delikatną bibułę, może posiadać napis „Dziękuję za zakup!” lub „Miłego dnia!”, właściwie ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Tego typu naklejki mogą posiadać również logo sklepu, dane kontaktowe oraz inne informacje, na przykład z adresami stron sieci społecznościowych, do których przynależy dany sklep.

okrągła naklejka z królikiem


Gdzie kupić naklejki okrągłe?


Okrągłe naklejki w prostej postaci, jednokolorowe, możemy znaleźć w większości sklepów wielkopowierzchniowych, zarówno na dziale papierniczym, jak i również dziale z artykułami i zabawkami dla dzieci. Nie ma najmniejszego problemu, żeby zaopatrywać się w takich sklepach, jednak problem może pojawić się kiedy dane naklejki zostaną wycofane z produkcji i sprzedaży.

Dlatego też zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem neopak.pl, w którego ofercie posiadamy bardzo duży wybór okrągłych naklejek, które z pewnością można wykorzystać przy pakowaniu produktów hand made. Oferujemy jedne z najniższych cen, profesjonalną obsługę, a dzięki ogólnemu, szerokiemu asortymentowi kupisz u nas wszystkie niezbędne materiały do eleganckiego pakowania przesyłek.
okrągła naklejka kocham CIę
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie