Paweł SaigomadePaweł Saigomadeponiedziałek, 29 maja 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 506
Ilość komentarzy: 0

Pakowanie upominków firmowych dla kontrahentów

Czy opakowanie, które wykorzystuje się do zapakowania upominku, który wręczyć chcesz bliskiej Ci osobie, ma znaczenie? Oczywiście, że tak. Nie ulega to żadnym wątpliwościom. Wśród korzyści wnikających z tego rozwiązania jest budowanie atmosfery ekscytacji oraz napięcia związanego z oczekiwaniem. Pięknie przystrojone prezenty przy użyciu produktu, jakim jest papier Kraft, kojarzą się najczęściej ze świętami Bożego Narodzenia. Jednak nie tylko ten rodzaj papieru pakowego jest wykorzystywany. Dostępne są też na rynku torby prezentowe. No i oczywiście święta nie są jedyną okazją do wręczania prezentów. Jednak jeden rodzaj upominku wymaga szczególnej troski. Mowa oczywiście o prezentach dla kontrahentów. Te dawane są najczęściej z okazji właśnie wspomnianych świąt albo też z chęci uczczenia wieloletniej współpracy. Wręczając prezent firmowy, warto większą wagę przyłożyć do wyboru opakowania. Jakie masz możliwości?

Upominek w pudełku wręczany przez mężczyznę

Pudełka kartonowe, czy jest to dobry pomysł na zapakowanie prezentów firmowych?


Jak już wspomnieliśmy, jest wiele różnych powodów, które powinny świadczyć o tym, jak ważne jest zwrócenie uwagi na rodzaj opakowania prezentowego. Jednym z nich jest chęć pokazania się kontrahentowi. A także zapewnienia go o tym, że prezent w dobrym guście to nie tylko wybieg marketingowy, ale przede wszystkim chęć okazania wdzięczności za prowadzoną współpracę. Jednym ze sposobów na zapakowanie upominków dla kontrahentów jest wykorzystanie pudełek kartonowych. Do zalet tego rozwiązania można zaliczyć szeroką dostępność rozmiarów, wielkości i kolorów oraz korzystną cenę. Jednocześnie na przykład pudełka z wiekiem są łatwe w użytkowaniu, dzięki czemu zapakowanie prezentu będzie szybkie i łatwe. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli konieczne jest przygotowanie większej ich ilości.

Jak ozdobić kartony wybrane do pakowania prezentów firmowych?


Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że opakowanie nie może być pretensjonalne. Należy zadbać o to, aby wywarło na osobie obdarowanej dobre wrażenie i żeby prezentowało się elegancko. Ciekawą propozycją są pudełka z oknem. Wystarczy wnętrze wyłożyć dekoracyjnym wypełniaczem do paczek, na nim umieścić prezent i zamknąć pudełko przy użyciu wieka. Dodatkowo można karton przewiązać, wykorzystując sznurki jutowe. Więcej niczego nie będzie potrzeba. Jeśli nie masz czasu na samodzielne ozdabianie pudełek, możesz wybrać kartony świąteczne lub pudełka ozdobne. Tego typu rozwiązania sprawdzą się równie dobrze.

Pudełko prezentowe z czekoladkami
Pudełka na prezenty

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Pudełka na prezenty

Zwracaj uwagę na to, czy Twoim Klientom na sercu leżą aspekty ekologiczne


Coraz większa świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne sprawia, że trzeba zwracać uwagę na aspekty ekologiczne. Również podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy to również pakowania prezentów dla kontrahentów. Dlatego właśnie warto wybierać opakowania kartonowe. Najczęściej produkowane są one z materiałów, które pochodzą z recyklingu. Co więcej, można je oddać do ponownego przetworzenia. W sklepie Neopak znajdziesz też ekologiczne wypełniacze do paczek. Doskonale sprawdzą się nie tylko jako zabezpieczenie przedmiotu, ale również jako element ozdobny. Do wyboru jest wiolina lub Sizzlepak.

W co można zapakować prezent firmowy dla kontrahenta?


Kartony nie są jedynym rozwiązaniem podczas pakowania prezentów. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest też wybieranie toreb prezentowych. Bardzo duża część firm korzysta z toreb personalizowanych. Dzięki temu na materiale znaleźć się może logo Twojej firmy, adres i numer kontaktowy. W zasadzie to można na nich umieścić dowolne napisy. Wszystko zależy od Ciebie. Jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem? Skontaktuj się z pracownikami sklepu. Jeśli chodzi natomiast jeszcze o pakowanie prezentów, to doskonale sprawdzają się torby papierowe. Są ekologiczne, wytrzymałe, stosunkowo tanie i dobrze się prezentują.

Karton z wiekiem wypełniony naturalnym wypełniaczem do paczek

Podsumowanie - wybór opakowań na prezenty firmowe


Zwracanie uwagi na jakość opakowań podczas przygotowywania prezentów powinno być standardem w każdej firmie. Świadczy to o profesjonalizmie oraz zaangażowaniu. A także o szacunku, jakim darzysz kontrahenta. Warto też zadbać o to, aby w miarę możliwości oczywiście, opakowania były spersonalizowane. Jako producent kartonów możemy zagwarantować wykonanie usługi nadruku na przykład logo. Zapraszamy więc do skorzystania z naszego sklepu.
Upominki w pudełkach prezentowych trzymane w dłoni przez mężczyznę
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie