Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnysobota, 5 listopada 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1062
Ilość komentarzy: 0

Pinezki biurowe do tablic korkowych gdzie kupić?

Pinezki biurowe do tablic korkowych, gdzie możemy je kupić?


Odpowiednia organizacja pracy to podstawa. Wyznaczenie sobie ram czasowych, zadań na poszczególny dzień, zadań, na poszczególny tydzień czy miesiąc, każdy z nas chyba to zna. Wszystko zazwyczaj zaczyna się od kupienia tablicy korkowej, nieważne czy mówimy teraz o pracy stacjonarnej, czy pracy w trybie zdalnym. Tablica korkowa z odpowiednimi informacjami, wyznaczonymi celami sprawdzi się zarówno w pracy na etacie, jak i również w domu. Choć większość z nas wykorzystuje do tego lodówkę i magnesy, to warto jednak powiedzieć o tym, że tablica korkowa, umieszczona w widocznym miejscu znacznie pomoże nam w organizacji swojego czasu, w wyznaczeniu zadań, schematu działania.

Niezbędnym elementem takiej tablicy korkowej są pinezki biurowe, dzięki którym, będziemy mogli przypiąć zarówno kartki, notatki, zdjęcia czy cokolwiek innego.

Jak powstała pinezka biurowa? Skąd się wzięła? Do czego zazwyczaj możemy ją wykorzystać? Jakie dostępne są pinezki biurowe? Ile kosztują pinezki biurowe? Wszystkie odpowiedzi na wyżej zadane pytania znajdują się w dalszej części tego artykułu, zachęcamy do dalszego czytania.

kolorowe pinezki biurowe


Jak powstała pinezka biurowa?


W przypadku tego rodzaju wynalazków ciężko stwierdzić jest kto, pierwszy i kiedy wpadł na pomysł tego rodzaju rozwiązania. Jednak na kartach zapisane są dwie historie, a mianowicie, jedna z nich mówi o niejakim Johannie Kirsten’ie, który to miał swój pomysł odsprzedać Otto Lindsted’owi, który to opatentował go w 1904 roku. Działo się to w Niemczech. Jednak inne źródła podają również wcześniejszą datę, a więc 1900 rok, w którym to pewien amerykański wynalazca, Edwin Moore opatentował swój wynalazek pod nazwą szpilki z rączką. Jeszcze inne źródła z kolei podają, że pierwsza pinezka biurowa powstała w roku 1888 w Austrii. Jaka jest dokładna prawda? Myślę, że byłoby to ciężkie w ustaleniu.

Niemniej jednak warto przyjąć, że to już w tamtych czasach miały swoje początki pinezki biurowe, te, które znamy w obecnej formie.

pinezki z długą główką
Pinezki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Pinezki


Dlaczego warto korzystać z pinezek biurowych?


Pinezki biurowe to idealne rozwiązanie w połączeniu z tablicą korkową. Każdy z nas kiedyś wiedział tablicę korkową i z niej korzystał. Nie ma innego lepszego rozwiązania jak połączenie tablicy korkowej z pinezkami biurowymi.

Do głównych zalet pinezek biurowych trzeba na pewno zaliczyć ich cenę. Koszt pięćdziesięciu sztuk to kwestia nawet niecałych trzech złotych. Dzięki takiej ilości pinezek możemy przymocować naprawdę duża ilość kartek, instrukcji, informacji do tablicy korkowej. Ponadto pinezki biurowe są bardzo wytrzymałe, także, jeśli w sposób naturalny szanujemy akcesoria biurowe, to opakowanie pięćdziesięciu pinezek powinno nam wystarczyć na bardzo długo. Pinezki pod względem samego użycia są naprawdę wygodne i poradzi sobie z tym praktycznie każdy. Pinezkę wystarczy wcisnąć w tablicę korkową, a w momencie, gdy chcielibyśmy zmienić umiejscowienie notatki, zdjęcia, informacji, pinezkę taką wystarczy pociągnąć za uchwyt. Ponadto pinezki biurowe śmiało możemy używać również do przyczepiania różnych przedmiotów w innych materiałach niż tablica korkowa. Przy użyciu nieco większej siły pinezka biurowa na pewno wejdzie również w gipsową ścianę czy drewnianą futrynę.

spinacze i pinezki biurowe


Ile kosztują i gdzie kupić pinezki biurowe?


Tego typu produkt, jak pinezki biurowe, możemy kupić w większości supermarketów na odpowiednim dziale z akcesoriami biurowymi. Jest to produkt tak popularny, że nie potrzebujemy odwiedzać specjalistycznych sklepów.

Jeśli jednak chcielibyśmy zakupić pinezki biurowe w bardzo korzystnej cenie, w dodatku z ogromnym wyborem rodzajów i kolorów, koniecznie musimy wejść na stronę sklepu internetowego neopak.pl.

Dla przykładu metalowe pinezki kolorowe, w ilości pięćdziesięciu sztuk, a także w różnych kolorach kosztują obecnie 2,50 zł brutto!

Pinezki biurowe, beczułki, czyli z plastikową końcówką, ilość w opakowaniu 100 sztuk, w różnych kolorach, o długości ostrza 11 milimetrów i długości całkowitej 23 milimetry to koszt lekko ponad pięciu złotych.

Więcej ofert znajdziesz na stronie neopak.pl oraz opako.com.pl, zapraszamy!
pinezki biurowe
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie