Małgorzata BuchkovskaMałgorzata Buchkovskaśroda, 6 lipca 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 4320
Ilość komentarzy: 0

Uwaga szkło – taśmy i naklejki, gdzie kupić?

Jakie teksty powinny znajdować się na naklejkach ostrzegawczych?

Uwaga-szko--tamy-i-naklejki-gdzie-kupi


Teksty drukowane są za pomocą drukarki laserowej, ponieważ zapewnia ona stałość napisu na powierzchni naklejki. Dzięki temu niezależnie czy paczka przesyłana jest w upalny dzień, czy w deszczowy, napis na naklejce jest bardzo dobrze widoczny. 
Ostrzegawcze napisy zawsze powinny być dostosowane do danej sytuacji. Mogą one służyć do ostrzegania kurierów przed rzucaniem daną przesyłką, ale również mówić o tym, jakie nawyki nie są dobrze widziane w danym miejscu pracy. Naklejki i taśmy ostrzegawcze są pożądanymi elementami w różnych miejscach pracy, ale także jako oznakowanie dla danej przesyłki. 

Jakie naklejki ostrzegawcze znajdziesz w sklepie Neopak?

Uwaga-szko--tamy-i-naklejki-gdzie-kupi-1


Sklep Neopak specjalizuje się w sprzedaży materiałów, które uskuteczniają przesyłanie towarów. W jego ofercie znajdziesz m.in. takie naklejki ostrzegawcze jak:

Naklejka ostrzegawcza „Otwieraj ostrożnie”

Tę naklejkę wykorzystuje się głównie w sytuacji, w której zawartość paczki jest wykonana z bardzo delikatnego materiału np. odzież. Wówczas warto umieścić taką informację na przesyłce, aby uniknąć ewentualnego uszkodzenia jej zawartości.

Naklejka ostrzegawcza „Nie zamoczyć”


Jeżeli wysyłasz w paczce odzież, jedzenie lub książki, to lepiej, aby kurier zadbał o to, aby nie zamoczyć przesyłki. Wówczas najlepszym rozwiązaniem, będzie umieszczenie na paczce naklejki z napisem „Nie zamoczyć”.

Naklejka ostrzegawcza „Nie rzucać”


Naklejając taką naklejkę na przesyłkę, informujesz kuriera o tym, aby uważał z zawartością przesyłki, ponieważ znajduje się w niej np. szkło lub inny kruchy materiał. W ten sposób sprawisz, że przesyłka trafi do konkretnej osoby w całości.

Naklejka ostrzegawcza „Sprawdź w obecności kuriera”


Czasem zdarza się tak, że otrzymujemy nie taki towar, jaki zamówiliśmy lub chcemy mieć pewność, że wszystkie elementy w paczce się w niej znajdują, ponieważ nie są wyciągnięte przez osobę postronną. Umieszczając naklejkę „Sprawdź w obecności kuriera”, sprawisz że będziesz mieć pewność, że to, co zostało wysłane do klienta trafiło do niego w całości.

Naklejka ostrzegawcza „Góra” z dwoma lub trzema strzałkami


Jeżeli przesyłana rzecz ma być rozpakowana w konkretnym miejscu, warto umieścić na przesyłce taką właśnie informację. Dzięki temu osoba rozpakowująca dany element nie uszkodzi przez przypadek zawartości paczki. 
Taśmy ostrzegawcze

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Taśmy ostrzegawcze

Dlaczego należy używać naklejek ostrzegawczych?

Uwaga-szko--tamy-i-naklejki-gdzie-kupi-2


Naklejki ostrzegawcze są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim jesteś w stanie poinformować osobę, do której dotarła paczka lub osobę, która ją przewozi, że w jej zawartość jest krucha, nie może zostać zamoczona, ani wyginana. Wszystko to sprawia, że zawsze będziesz mieć pewność, że zawartość paczki dotarła w dane miejsce w całości. 

Jakie taśmy ostrzegawcze znajdziesz w sklepie Neopak?

Uwaga-szko--tamy-i-naklejki-gdzie-kupi-3

W sklepie Neopak znajdziesz wiele rodzajów taśm ostrzegawczych, w tym:
  • Żółto–czarna – najczęściej wykorzystywana na budowach, podczas prac remontowych, lub po prostu po to, aby odgrodzić miejsce, na którym nie można się znajdować. Bardzo często taśmy te są również wykorzystywane po to, aby oznaczyć wyższy stopień lub niski sufit.
  • Czerwona – sprawdza się do zabezpieczenia niebezpiecznych przedmiotów i miejsc. Wykorzystuje się ją do oznaczania uszkodzonej instalacji elektrycznej lub wodnej, ponieważ ma właściwości antystatycznie i wodoodporne.
  • Biało-czerwona – jej zadaniem jest przekazanie informacji o zakazie lub jakimś niebezpieczeństwie. Dzięki temu, że jest widoczna z daleka, może służyć jako dodatkowe oznakowanie terenu, na który nie można wchodzić. Może być stosowana również na zewnątrz, ponieważ jest wodoodporna. Nie mają na nią wpływu również inne czynniki zewnętrzne.
  • Niebieska – najczęściej wykorzystywana jest do znakowania terenu związanego z branżą energetyczną. Bardzo często można ją spotkać na halach lub magazynach.  

Gdzie można zakupić taśmy i naklejki ostrzegawcze?Naklejki i taśmy ostrzegawcze najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach np. w sklepie Neopak, który docelowo zajmuje się sprzedażą materiałów zabezpieczających. Kupując w tym miejscu, możesz liczyć na wysoką jakość produktu i przystępną cenę. Jeżeli interesują Cię też inne materiały zabezpieczające lub artykuły opakowaniowe lub wyposażenie dla hal i magazynów, koniecznie zapoznaj się z oferowanym Ci asortymentem. 
Uwaga szkło – taśmy i naklejki, gdzie kupić?
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie