Aleksandra MłodzińskaAleksandra Młodzińskapiątek, 22 kwietnia 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 1808
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Woreczki z suwakiem – praktyczne zastosowania

Woreczki z suwakiem – praktyczne zastosowania


Są takie produkty, które warto mieć zawsze schowane w domowej szufladzie czy szafce w biurze. Są one niezastąpione, lecz mogą zastąpić niejeden produkt – nawet ten wiele droższy od nich. Jednym z takich przedmiotów są woreczki strunowe. Znane i lubiane przez wielu przedsiębiorców. Sprawdzą się one na wielu płaszczyznach; w domu, na magazynie, w biurze transportowej, a nawet w pokoju dziecka. Można testować ich możliwości na wiele sposobów. I choć często ich brakuje, to i tak trudno znaleźć lepszy artykuł, który mógłby je zastąpić. Co warto wiedzieć o torebkach strunowych? Przede wszystkim to, że są tanie, niezbędne w życiu i odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Więcej o tym niezawodnym produkcie w artykule poniżej. 


Czym są woreczki? 


Artykuł, który mógłby zostać okrzyknięty jednym z najczęściej wybieranych przez klientów sklepu Internetowego Neopak, jest niezastąpiony woreczek z suwakiem. Produkt ten doceniany jest w użytku domowym, jak i przestrzeni przemysłowej. Pomaga w organizacji drobiazgów w wielu pomieszczeniach. Woreczki z suwakiem to torebki o różnej wielkości – dopasowane tak, aby pomieścić nie jedną rzecz, mniejszą lub większą. Wygodne zamknięcie sprawia, że do zawartości nie przedostanie się kurz, czy wilgoć. Stworzone zostały do przechowywania, ale nie powinno się ograniczać ich możliwości. Można w nich mrozić produkty spożywcze, pakować kanapki do pracy, czy wykorzystać je do innego celu. 

kostka w woreczku strunowym z suwakiem

Woreczki foliowe zostały stworzone  z bezbarwnego polietylenu (PE), dzięki czemu ich zawartość jest od razu widoczna. W swoim składzie nie posiadają żadnych toksycznych substancji, a więc nie ma potrzeby martwić się, że umieszczony w nich produkt spożywczy przesiąknie niezdrową substancją. Obecnie dostępne na rynku woreczki foliowe na suwak dostępne są dla różnych branż i użytku; można zakupić torebki na żywność, tekstylia lub z przeznaczeniem ogólnym. Dodatkowo produkt ten różni się od siebie gramaturą materiału, z którego został stworzony – dzięki temu wybrać można bardzo mocne, odporne na uszkodzenia woreczki lub lżejsze wersje.Warto poznać, jakie rodzaje torebek z suwakiem dostępne są w sklepie internetowym Neopak. 

Jeśli przedsiębiorca dopiero, co zaczyna przygodę z woreczkami i nie wie, który rodzaj jest najbardziej uniwersalny, to najlepiej postawić na torebkę z suwakiem o wymiarach 350x350 mm. Jest to rozmiar pasujący do przechowywania żywności, małych zabawek dziecięcych, a nawet półproduktów znajdujących się w kuchni – na przykład makaronów, ryżu, kaszy. Produkt ten jest wyjątkowo wytrzymały. Ciężko go rozerwać lub przerwać. Można go oczywiście rozciąć, ale tylko przy pomocy naprawdę ostrych nożyczek. Torebki z suwakiem o wymiarach 350x350 mm sprzedawane są w pakietach po 50 sztuk. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wybierając większą ilość zamówionego towaru, można liczyć na procentowe rabaty. Taki produkt z pewnością znajdzie wiele zastosowań w domowej powierzchni. 

Większym odpowiednikiem woreczków o wymiarach 350x250 mm są torebki 400x400 mm. Polecane szczególnie do organizacji dziecięcego pokoju. Można pomieścić w nie klocki lub elementy zabawkowej farmy. Ogromną zaletą woreczków na suwak jest to, że można po nich pisać marketem, dzięki czemu porządkowanie przestrzeni staje się o wiele łatwiejsze. Choć widać, co dokładnie znajduje się w torebce, to i tak często trudno znaleźć tę, której akurat się szuka. Zabawki umieszczone w woreczku zabezpieczone są przed wilgocią, kurzem, pleśnią i innymi czynnikami, które doprowadzić mogą do uszkodzenia przedmiotu. Tanie przechowywanie drobnych rzeczy, powinno stać się priorytetem dla rodziców, jak i przedsiębiorców. 

woreczek z plakatem

W sklepie internetowym Neopak dostępne są również małe woreczki z suwakiem o rozmiarze 200x180 mm. Zostały one stworzone dla zapewnienia ochrony małym przedmiotom podatnym na uszkodzenia. Świetnie sprawdzą się w garderobie, jako opakowanie na biżuterię, małą galanterię lub zegarki. Zabezpieczą one przed niepożądanymi uszkodzeniami. Wystarczy włożyć wybrany element garderoby, zapiąć suwak i odłożyć w wybrane miejsce. Pierścionki i kolczyki zapakowane w odpowiedni woreczek strunowy nie zgubią się, co zdarza się dość często przy tak małych ozdobach. 
Torebki strunowe z suwakiem

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Torebki strunowe z suwakiem


Woreczki z suwakiem w domu 


Woreczki strunowe powinny być częścią kuchennej przestrzeni. Są one dostępne o różnej wielkości, a więc można używać ich do różnych rodzajów przedmiotów. Przechowywanie w nich przypraw jest świetną alternatywą dla papierowych torebek, które niezamknięte sprawiają, że cała przyprawa wysypuje się i brudzi szafki. Większe torebki stworzone zostały specjalnie do ułatwienia przechowywania półproduktów. Można schować w nie makarony, aby móc podzielić je na różne rodzaje i podpisać  – przez folię z pewnością widać więcej, niż przez opakowanie. Nie tylko pasty zmieszczą się w torebki strunowe. Ten produkt pomieści ryż, kasze i różnego rodzaju warzywa oraz owoce. Dzięki woreczkom na suwak kuchenna przestrzeń będzie bardziej praktyczna. Podpisane torebki włożyć można do odpowiednich przegródek i podpisać markerem tak, aby nie było konieczności wyjmowania ich, w celu sprawdzenia zawartości. 

Klocki w woreczku

Woreczki mogą służyć do mrożenia produktów spożywczych. W porównaniu do plastikowych opakowań nie zabierają one cennej powierzchni i łatwo dopasowują się do wolnego miejsca. Torebki na suwak zmieszczą warzywa, owoce oraz niektóre dania. Warto mieć na uwadze, że prawidłowo mrożone jedzenie nie traci wartości odżywczych, minerałów czy witamin. Kupując woreczki, które służyć będą do przechowywania żywności, warto zwrócić uwagę na ich przeznaczenie. Te, które mogą mieć kontakt z produktami spożywczymi, będą posiadały specjalne atesty. 

Wielu domowników, w kuchni, posiada specjalną szafkę na leki. Jest ona zazwyczaj wypełniona po brzegi różnymi tabletkami, syropami i bandażami. Produkty te, same w sobie, zawierają mało miejsca, natomiast kiedy przechowywane są w kartonowych opakowaniach leżą bez składu i ładu – a przecież można przepakować je do odpowiednich woreczków na suwak. Leki umieszczone w torebkach, szczelnie zamknięte, nie stracą swoich właściwości, a tylko zmniejszą zabieraną powierzchnię. Dzięki woreczkom można dużo lepiej zorganizować domową apteczkę i cieszyć się łatwym znalezieniem potrzebnych witamin i suplementów. 

Woreczki na suwak pomóc mogą w organizacji dziecięcego pokoju. Każdy rodzic wie, ile problemów sprawiają klocki leżące luzem na podłodze. Można temu zaradzić, wystarczy zakupić torebki strunowe w kilku różnych rodzajach i posegregować klocki – można uporządkować je w zależności od rozmiaru, koloru i częstotliwości użytkowania. Dla dziecka jest to również możliwość nauki samodzielnego dbania o zabawki, ponieważ po każdej zabawie musi ono posegregować klocki i odłożyć na właściwe miejsce. 

Ten niezawodny produkt może posłużyć do segregacji przedmiotów, które znajdują się w plecaku dziecka. Markery schowane do woreczka nie ubrudzą tornistra ani nie rozleją się w piórniku. Do torebek z suwakiem schować można, także kanapki, pokrojone warzywa i owoce, a nawet napój w kartoniku, aby pod ciężarem innych przedmiotów nie zabrudził podręczników. 

W garderobie torebki na suwak posłużą do przechowywania biżuterii. Można pakować pojedynczą każdy przedmiot lub parami, kompletami. Kolczyki schowane do woreczka nie zgubią się ani nie zniszczą. Ponadto produkt ten chroni przed wilgocią, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. W torebki pakować można również bieliznę – sprawi to, że ta po praniu nie straci swojej świeżości. Sposobów na woreczek jest naprawdę wiele. Wystarczy spojrzeć na dowolne pomieszczenie, a w głowie już rodzą się pomysły. 

Woreczki z suwakiem w firmie 


Nie tylko w domu używać można woreczków. Równie dobrze sprawdzą się one w firmie – niezależnie od jej profilu działalności. Na magazynach torebki z suwakiem posłużyć mogą za idealny przedmiot do przechowywania towaru, dzięki czemu nawet długo leżące produkty nie stracą swoich właściwości i świeżości. Artykuły pochowane w woreczki wystarczy poopisywać i schować do specjalnych przegródek, dzięki czemu nie będzie potrzeby wyjmowania całej torebki, aby zobaczyć jej zawartość – wystarczy przeczytać opis i już wiadomo, czy jest to ten przedmiot, który akurat będzie wysyłany do klienta. 

Artykuły wysyłane do klienta również mogą być zabezpieczone przez woreczki. Są dwa sposoby wykorzystania tego produktu w transporcie. Pierwszy to zapakowanie przedmiotu do torebki, szczelne zamknięcie, aby w podróży towar nie był narażony na wilgoć, pleśń, czy różnego rodzaju bakterie. Produkt szczelnie zamknięty w woreczku chroniony jest przed różnymi uszkodzeniami, na przykład wysłana bransoletka o nic nie zahaczy i trafi do klienta w jednym kawałku. Drugim sposobem jest użycie napompowanych woreczków, aby zabezpieczyć wysyłany towar przed wstrząsami. Przedmiot umieszczony w za dużym kartonie nie będzie obijał się o ściany pudła, a o miękkie poduszki stworzone z woreczków. 

Woreczki z suwakiem kreatywne zastosowanie


Pakując się do szpitala albo w podróż nie można zapomnieć o tym wyjątkowym produkcie. Pozwoli on posegregować przedmioty znajdujące się w walizce. Bieliznę można umieścić w jednym woreczku, a kosmetyki w drugim – w sytuacji, w której jeden z płynów otworzy się, nie będzie obawy, że zaleje on wszystkie ubrania znajdujące się w walizce. Woreczki zabezpieczą prawie każdą rzecz znajdującą się w walizce. Wystarczy wybrać rozmiar i szczelnie zamknąć suwak. 

W piekarniku piecze się tort, który będzie trzeba ozdobić. Nagle okazuje się, że rękaw cukierniczy zaginął w kuchennej szafce. Jeśli pod ręką znajdują się torebki strunowe to nic straconego. Wystarczy naciąć jeden róg pod odpowiednim kątem i można zacząć tworzyć cukiernicze arcydzieła. Im większy woreczek, tym więcej masy zmieści się do środka. 


woreczek na suwak
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie