Michał KrajniakMichał Krajniakczwartek, 18 sierpnia 20223 minuty czytanialiczba wyświetleń: 871
Ilość komentarzy: 0

Worki na gruz – jakie wybrać?

Kiedy decydujemy się na szeroko zakrojony remont, to wówczas często zostajemy sami z problemem jakim jest składowanie, a następnie pozbycie się gruzu. Jak świat długi i szeroki różne osoby wpadały na różne pomysły odnośnie do tego, jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem. I tak, można jeszcze dziś zobaczyć ludzi, którzy za pomocą łopaty i taczki na bieżąco wywożą gruz z placu remontowego czy budowlanego. Inni wpadają na pomysł użycia zwykłych worków na śmieci. A przecież rozwiązaniem zarówno bardzo wygodnym, a zarazem bezpiecznym i skutecznym będzie użycie worków polipropylenowych na gruz.
Worki-na-gruz--jakie-wybra

Kiedy przydadzą nam się worki na gruz?


Worki na gruz po remoncie przydadzą nam się w kilku sytuacjach. Po pierwsze musimy pamiętać o tym, że decydując się na remont łazienki czy kuchni, będziemy mieli zawsze pewną ilość gruzu do wyrzucenia. Wówczas trudno wyobrazić sobie, byśmy mogli uczynić to w sposób szybki i skuteczny bez użycia worków, wykonanych z polipropylenu. Produkt ten posiada właściwości adekwatne właśnie do takich potrzeb.

Inną sytuacją będą prace polegające na drobnych przebudowach nieruchomości do nas należących. Przykładowo wyburzenie ścianki działowej czy powiększanie danych pomieszczeń wiąże się z tym, że uzyskamy odpady w postaci gruzu, które będą miały ogromną wręcz masę. To oznacza, że w takim przypadku potrzeba użycia worków na gruz będzie jeszcze większa. Oczywiście produkt ten sprawdza się także w wielu aspektach, związanych z budownictwem.

Wszystko, co musisz wiedzieć o wybieraniu worków


Wybór odpowiednich worków na gruz to tak naprawdę zagadnienie, które jest wielce złożone. To nie jest tylko tak, że klient zapoznaje się z ofertą sklepu, wybiera produkt, dokonuje zakupu i już potem przystępuje do użytkowania. Gdyby tak było, to w znakomitej części przypadków okazałoby się, że wybór worka był najzwyczajniej w świecie nietrafiony. Dlatego też powinniśmy pamiętać o wszystkich aspektach związanych z procesem wybierania worków.
Worki materiałowe Big Bag

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Worki materiałowe Big Bag

Pamiętaj o tych 3 aspektach!


Na początku powiemy sobie co nieco o 3 podstawowych aspektach, o których każdy klient musi koniecznie pamiętać przy wyborze worków. Od tego powinniśmy w ogóle zacząć chcąc rozpoznać nasze potrzeby, a przeanalizować, który produkt będzie w największym stopniu im odpowiadał.
Worki-na-gruz--jakie-wybra-1

Objętość worków


Musisz na początku zastanowić się nad tym jaką objętość powinien mieć Twój worek. W tym przypadku warto zacząć od analizy zakresu prac remontowych, które Ciebie czekają. Niekiedy trudno jest oszacować jaką konkretną ilość gruzu wygeneruje dana praca, ale jeśli się to uda, to wówczas już jest łatwiej. Działa wówczas bardzo prosta zasada – mały remont = mniejsze worki, duży remont = większe worki. Pamiętaj, by tutaj być bardzo dokładnym. Jeśli się pomylisz i kupisz za małe worki, stracisz czas, bo będziesz musiał dokupić kolejne, większe. Zaś, jeżeli kupisz worki za duże, to wówczas wystąpi marnotrawstwo produktu.
Worki-na-gruz--jakie-wybra-2

Wykonanie worków


Oczywiście najlepsze na gruz po remoncie będą worki wykonane z polipropylenu. Zwróć jednak uwagę, że pośród różnych produktów dostępnych w naszym sklepie, worki bigbag charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. W praktyce oznacza to, że możesz w nich transportować gruz nawet do 1 tony wagi.

Przeznaczenie worków


Pamiętaj także o tym, żeby dokładnie czytać opisy produktów. Może się bowiem okazać, że worek, który właśnie oglądasz wcale nie jest przeznaczony do gruzu. Jeśli się pomylisz, to w trakcie wywózki worek do tego nieprzeznaczony może pęknąć. Wówczas znów tracisz czas – musisz posprzątać to, co się wysypało, potem kupić odpowiedni worek, a następnie znowu zapakować i wywieźć gruz.
Worki-na-gruz--jakie-wybra-3

Dlaczego warto wybrać nasze worki?


Czytelnik może zadać sobie pytanie, dlaczego akurat nasze worki na gruz są godne, aby je wybrać? Po pierwsze, worki, które proponujemy zostały wykonane z najwyższej jakości materiału. Dlatego też mamy pewność, że sprzedajemy produkt bardzo wytrzymały, co z kolei sprawia, że klient na pewno nie będzie zawiedziony. Po drugie nasze worki wykazują się wysoką odpornością na działanie promieni ultrafioletowych, a także są odporne na ogień. Dodatkowo nie przepuszczają wilgoci.

Po trzecie – to, co już wyszczególniliśmy, jeżeli chodzi o charakterystykę techniczną produktu powoduje, że dla naszych worków każdy może znaleźć różnorakie zastosowanie. Na przykład, już po skończonym remoncie możemy taki worek używać to przechowywania w nim pozostałych nam materiałów budowlanych. Poza tym sprawdzi się wszędzie indziej – na przykład wtedy, kiedy wymieniamy opony w aucie – z zimowych na letnie bądź z letnich na zimowe – i nie mamy w co tych opon zapakować.

Wreszcie, po czwarte, nasze worki to produkt wielokrotnego użytku. Na pewno nie zniszczą się po jednym remoncie. Dlatego też chętnie wybierane są przez firmy budowlano-remontowe, które, mając takie worki na wyposażeniu są zawsze przygotowane do pracy u klienta. Nie bez znaczenia będzie także cena produktu. Oferujemy worki naprawdę tanie w porównaniu do tego, co klient może znaleźć u konkurencji.
Worki na gruz – jakie wybrać?
Wyślij emailem
  • Czy worki na gruz Big Bag nadają się do recyklingu?

    Każdy, kto pracuje w branży budowlanej lub przeprowadzał mniejszy, lub większy remont zdaje sobie sprawę, jak wiele bałaganu to generuję. Worki Big Bag na gruz to rozwiązanie, które w sposób szybki i wygodny pozwala na pozbycie się zalegających odpadów. Worki te wykonane są z mocnej tkaniny polipropylenowej. Worki Big Bag odporne są nie tylko na obciążenia wynikające z ciężaru ładunku, lecz również rozdarcia oraz przecięcia, mogące wynikać z kontaktu z ostrymi krawędziami. Materiał, z którego wykonane są worki na gruz Big Bag, łatwo poddaje się recyklingowi, dlatego można je wykorzystać raz jeszcze w zupełnie innej postaci. Worki Big Bag są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu będą nam służyć wiele lat, co sprawia, że będziemy produkować mniej odpadów.
  • Co jeszcze można zapakować w worki Big Bag na gruz?

    Kontenery elastyczne zwane inaczej workami Big Bag wykonane są z bardzo wytrzymałych włókien polipropylenowych. Nowoczesne worki Big Bag na gruz to uniwersalne kontenery wielokrotnego użytku, które dzięki wzmocnionej strukturze sprawdzają się do bezpiecznego magazynowania i sprawnego wywozu odpadów z terenu budowy i nie tylko. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń, aby ustawić tradycyjny kontenerem. Swoje zastosowanie znajdą w wielu branżach nie tylko w budownictwie. W ogrodzie pomogą podczas zbierania trawy czy porządkowania gałęzi, podczas magazynowania produktów sypkich takich jak mąka, czy sól. W transporcie do przewożenia przeróżnych materiałów sięgających nawet do tony.

    Dobrej jakości worki Big Bag można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.

Dodaj swój komentarz

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie