Pracownia PismaPracownia Pismawtorek, 12 kwietnia 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 2186
Ilość komentarzy: 0

Wózki transportowe do magazynu i przeprowadzki

Transport dużych i ciężkich przedmiotów to czasami nie lada wyzwanie. Wyobraź sobie, że musisz wynieść rzeczy z mieszkania, które znajduje się na czwartym piętrze bloku, w którym nie ma windy. To nie jest nierealna sytuacja i wiele ludzi szuka rozwiązań, dzięki którym taka przeprowadzka mogłaby być łatwiejsza i szybsza. Oferta naszego sklepu przychodzi z pomocą. Znajdziesz u naswózki i taczkiprzystosowane do różnego rodzaju zadań.

wózek

W co możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie?

Nasza oferta jest bardzo szeroka i z pewnością znajdziesz produkt dopasowany do twoich potrzeb. Wychodzimy naprzeciw pracom magazynowym, przeprowadzkowym czy ogrodniczym. Sprawdź naszą różnorodną ofertę wózków i taczek, dokładnie podzieloną na mniejsze podkategorie.


wózek

Niezbędniki magazynowe

Praca na magazynie wiąże się z częstym transportowaniem towarów. Warto więc zadbać o to, aby nasza praca była wygodna i nie obciążająca dla naszego organizmu. Do części pracy możemy wykorzystać wózki widłowe. Jednak do rozpakowanej palety potrzebujemy mniejszego sprzętu, który ułatwi nam transport ciężkich i dużych przedmiotów. Warto zaopatrzyć się w ergonomiczne wózki magazynowe, które posiadają wygodne uchwyty i są w stanie przetransportować ładunek o znacznej wadze.

Wózki do pracy na magazynie, które znajdziesz w naszym sklepie:

 • wózekWózek gospodarczy ROMEK IV SIATKA czterokołowy wózek magazynowy ROMEK IV z czterema burtami wykonanymi z wytrzymałej siatki. Model ten jest wyposażony w lekkobieżne koła z pełnym ogumieniem oraz dwa wygodne pałąki. Dzięki tym elementom transport wózka jest wygodny, a manewrowanie wózkiem nie stanowi żadnego problemu. Wózek gospodarczy czterokołowy ROMEK IV odpowiada wymogom Dyrektywy Maszynowej Nr 98/37/EC upoważniającym do używania znaku CE. Nośność wózka do 400 kg sprawia, że jest on znakomitym wyborem do prac magazynowych, ale również doskonale sprawdzi się w hurtowniach, magazynach, biurach, archiwach, sklepach, gospodarstwach ogrodniczych i rolnych.
 • Wózek transportowy STACH III – czterokołowy wózek magazynowy z wygodnym pałąkiem, który można w każdej chwili w prosty sposób zdemontować. Platforma o wymiarach 120 x 75 cm przystosowana jest do ładunków o wadze do 400 kg. Dużą zaletą jest jej antypoślizgowa i wodoodporna warstwa, która sprawia, że podnosimy bezpieczeństwo podczas prac magazynowych. Wytrzymały wózek transportowy STACH III nadaje się doskonale do prac na magazynie. Sprawdzi się także przy transporcie mebli i innych przedmiotów podczas przeprowadzki czy remontu. Magazynowy wózek posiada 4 koła pneumatyczne o średnicy 300 mm (2 skrętne). Sprawia to, że jest skrętny i wygodny w prowadzeniu. Posiada wałeczkowe łożyska, dzięki którym wózek doskonale prowadzi się także na nierównych powierzchniach. Lakierowany proszkowo wózek transportowy polskiej produkcji. 
 • wózekTaczka Stanley składana stalowa do 30kg schodowa - składany wózek schodowy o udźwigu do 30 kg przy transporcie po schodach i do 60 kg przy transporcie po płaskiej powierzchni. Bardzo praktyczne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy przetransportować przedmioty po schodach, a nawet kiedy mamy do pokonania zwykły próg, co mogłoby dyskwalifikować użycie innego wózka. Sześć kół sprawdza się również bardzo dobrze, kiedy musimy liczyć się z transportem po krzywych i dziurawych drogach. Wózek schodowy może zostać złożony, dzięki czemu podczas przechowywania zajmuje bardzo mało miejsca. Sprawdza się znakomicie podczas prac magazynowych, gdzie potrzebne jest transportowanie towarów po schodach. Można wykorzystać ten produkt również w pracy na hali dostaw, na poczcie czy w sklepie. Uniwersalność jego zastosowania wynika z wytrzymałej łopat ładunkowej o wymiarach 390 x 290 mm, na którą można załadować pojedyncze produkty, ale również pudła.
 • wózekWózek NISKI trzypółkowy SW-800.240magazynowy wózek półkowy z trzema półkami. Wygodne rozwiązanie do przewożenia posegregowanych przedmiotów. Powierzchnia użytkowa to 120 x 80 mm, a nośność wózka wynosi 250 kg. Wózek magazynowy ma mocne koła z szarej gumy termoplastycznej, dzięki czemu jest wygodny w prowadzeniu. Trzypółkowy wózek został pomalowany proszkowo i posiada symbol jakości i bezpieczeństwa "TUV".  

Właściwości wózków magazynowych:

 • ergonomiczne
 • stabilne
 • odporne na obciążenia
 • bardzo wytrzymałe
 • wygodne w użytkowaniu
 • ze zwrotnym systemem jezdnym
 • wyposażone w mocne kółka  


wózek

Wózki i Taczki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Wózki i Taczki

Przydatne akcesoria do przeprowadzki

Byłoby miło, gdyby przeprowadzkę dało się wykonać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jest to jednak proces dosyć czasochłonny i wymagający od nas zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w naszym sklepie jest wiele produktów, dzięki którym możesz ułatwić sobie pracę. Sprawdź nasze porady dotyczące bezpiecznego pakowania przedmiotów z wykorzystaniem naszych kartonów, folii bąbelkowej i wypełniaczy do paczek. Jednak, jeśli chodzi o samo przenoszenie ciężkich kartonów, to przygotowaliśmy kilka propozycji produktów, które na pewno będą przydatne.

 • Wózki meblowe i ramowe – wygodne i wytrzymałe pieski meblowe, które znakomicie nadają się do transportu wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak mebli. Wózki meblowe ułatwiają transport mebli, dzięki czemu ilość pracowników potrzebnych do pracy jest mniejsza. To bardzo popularne rozwiązanie stosowane przez firmy przeprowadzkowe. Warto zaopatrzyć się w taki wózek na własny użytek, ponieważ znakomicie sprawdzi się także podczas remontu, kiedy musimy przesuwać meble.
 • Wózki schodowe -wózki transportowe przystosowane do transportu po schodach. Najczęściej posiadają dodatkowe kółka, dzięki którym wygodnie używa się ich na powierzchniach o różnej wysokości. Takie wózki schodowe znajdą również zastosowanie podczas transportu po nierównych, dziurawych drogach i kiedy na przeszkodzie stoją takie elementy jak próg. Wytrzymałe wózki o przemyślanej konstrukcji, dzięki którym brak windy podczas przenoszenia ciężkich pudeł nie powinien stanowić problemu. Wygodne, ergonomiczne wózki schodowe wyposażone są zazwyczaj w opony pneumatyczne, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się do przewozu delikatnych przedmiotów. 


Jakie wózki do przeprowadzki możesz kupić w naszym sklepie?

W naszym sklepie jest wiele wózków, które doskonale sprawdzą się podczas przeprowadzki. Sprawdź nasze propozycje, które wybraliśmy spośród wszystkich produktów.

 • wózekPiesek meblowy prostokątny granatowy mh-939.000– tak zwany joker meblowy, czyli wózek meblowy przystosowany do transportu mebli i produktów wielkogabarytowych. Granatowa platforma z antypoślizgową powłoką, o wymiarach 600 x 350 mm bez żadnych uchwytów pozwala na transport przedmiotów o wadze do 300 kg. Wytrzymały wózek meblowy posiada nisko osadzoną platformę na czterech mocnych kołach. Sam piesek meblowy waży zaledwie 7 kg i jest bardzo wygodny w przenoszeniu. Nadaje się do przeprowadzek, ale również prac remontowych i budowlanych. Dzięki niemu z łatwością można przewieźć takie produkty, jak ciężkie meble, płyty, paczki czy sprzęty. 
 • wózekPiesek meblowy czarny mh-937.003wózek meblowy z czarną antypoślizgową platformą o wymiarach 60 x 35 cm. Posiada 4 wytrzymałe kółka wykonane z gumy termoplastycznej. Dzięki takiej specyfice jego udźwig to 300 kg. Znakomicie sprawdza się jako wózek meblowyprzydatny podczas przeprowadzek, prac remontowych i budowlanych. Nie posiada uchwytów, ale dzięki jego antypoślizgowej powierzchni można przesuwać go wykorzystując umieszczone na nim przedmioty.
 • Taczka schodowa ap-1301 –aluminiowa taczka schodowa. Wózek schodowy z dodatkowymi kółkami, dzięki którym przewóz nawet ciężkich towarów po schodach nie stanowi problemu. Wózek marki VAIROfit®, która specjalizuje się w tworzeniu niezawodnych systemów transportowych. Wymiary łopaty 300 x 260 mm i mocne koła zapewniają udźwig wózka schodowego do 200 kg. Aluminiowa transportowa taczka ma  wyjątkowo wytrzymałe koła z gumy termoplastycznej, które świetnie radzą sobie z obciążeniami i zapewniają dużą łatwość manewrowania wózkiem.


Właściwości wózków schodowych

 • Posiadają dodatkowe kółka, dzięki którym można transportować towary po schodach czy nierównych powierzchniach.
 • Ergonomiczne uchwyty pozwalają na wygodne korzystanie z wózków schodowych. To bardzo ważne, ponieważ transport ciężkich przedmiotów po stromych schodach wymaga odpowiedniej uwagi i stabilności.
 • Większość taczek schodowych posiada pneumatyczne koła, dzięki czemu nadają się do transportu delikatnych przedmiotów, ponieważ niwelują drgania, które mogłyby powstać przy używaniu wózków na nierównych powierzchniach.
 • Wózki schodowe znakomicie nadają się do transportu wysokich i ciężkich przedmiotów – sprzętu AGD, takiego jak lodówki, pralki, zmywarki.
 • To uniwersalne rozwiązanie, które można wykorzystać w profesjonalnych pracach, ale również na potrzeby prac domowych. Dzięki wózkom schodowym z łatwością przewieziesz ciężkie przedmioty pomiędzy kondygnacjami.
Jak widać, nasza oferta wózków i taczek jest bardzo duża. Znajdziesz u nas wyselekcjonowane produkty, które znakomicie nadają się do prac na magazynie czy podczas przeprowadzki. Oczywiście każdy z nich może znaleźć zastosowanie również w pracach domowych, a nawet garażowych. Przenoszenie mebli podczas remontu nie musi wiązać się z proszeniem znajomych o pomoc. Dzięki produktom, które możesz znaleźć w naszym sklepie, prace z transportem ciężkich przedmiotów mogą stać się dużo łatwiejsze.


Sprawdź ofertę naszego sklepu i zaopatrz się w ułatwiające pracę wózki i taczki! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 228531689, mailowego na [email protected] lub przez formularz na naszej stronie internetowej. Życzymy udanych zakupów!

wózek magazynowy
Wyślij emailem

  Dodaj swój komentarz

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie