Taśmy ozdobne

Ich zastosowanie jest tak szerokie jak szeroka jest nasza wyobraźnia. Stosowane do zdobienia ubrań, prac artystycznych, zasłon, firan, uwielbiane przez twórców sztuki metodą decoupage, chętnie wybierana przez nauczycieli z placówek oświaty, krawcowe i domorosłych artystów. Taśmy ozdobne będą wspaniałym wykończeniem każdej pracy twórczej, nadadzą szyku i elegancji każdemu dziełu, sprawią, że nasze stare ubrania zyskają drugie życie. Wielokrotnie zamawiane były także przez tapicerów, którzy zajmują sie renowacją starych mebli.

Jakie są więc cechy takich taśm ozdobnych?

  • Dekoracyjna - nada każdemu przedmiotowi, pracy artystyczej, dziełu nowy i niepowtarzalny wygląd, który zachwyci każdego.
  • Praktyczna - zamaskuje to co chcemy ukryć przez okiem, na przykład wszelkiego rodzaju łączenia, szwy czy wady wizualne.
  • Uniwersalna - z powodzeniem możemy stosować ją w wielu sytuacjach, do wieli materiałów.
  • Łatwa w użyciu - z jej obłsugą poradzą sobie nawet najmłodsi użytkownicy i bez wysiłku przymocują ją w pożądane miejsce.
  • Tania - często przy niewielkim nakładzie finansowym możemy za ich pomocą stworzyć wyjątkowe dekoracje rodem z gazet.
  • Różnorodna - paleta wyboru jest niesamowicie szeroka, przez co mamy większe pole manewru podczas procesu twórczego.

Warto zaznaczyć, że taśmy dekoracyjne pełnią głównie funkcję ozdobną, więc nie można wymagac od nich tego, czego od taśm spajających powierzchnie. Głównym celem taśmy ozdobnej jest podniesienie walorów estetycznych co ma wielkie znaczenie choćby przy wykonywani kartek okolicznościowych czy dekorowaniu opakowań prezentów. Z taśmami ozdobnymi każde ubranie, mebel, zasłona, firana, kocyk czy mówiąc ogólnie - wnętrze - stanie się piękniejsze i zapadnie w pamięci gości, przy okazji umilając atmosferę mieszkańcom. Taśmy te zamawiane są w naszym sklepie przez pracownie florystyczne przyzdabiające samochody ślubne, sale weselne, kościoły na różne okazje, tworzące niepowtarzalne wiązanki kwiatowe i dekoracje. Jak widać zastosowanie jest bardzo szerokie, a taśmy ozdobne dostępne w naszym sklepie z pewnością spełnią Państwa wymagania. Oferujemy ciekawą kolorystykę, materiały, a także kolory taśm, by idealnie dopasować się do Państwa twórczości i potrzeb. Nasza oferta jest stale poszerzana, dlatego zapraszamy do regularnych odwiedzin tej zakładki. Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj