Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnyśroda, 16 sierpnia 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 584
Ilość komentarzy: 0

Jakie wybrać pudełka na buty i gdzie kupić?

Jakie wybrać pudełka na buty i gdzie kupić?


Większość produktów, które kupujemy czy to stacjonarnie, czy też przez internet, posiadają swego rodzaju zewnętrzne opakowanie, w którym później możemy przechowywać takie produkty, a także wykorzystać te opakowania do innych zastosowań. Jednym z najczęściej kojarzących się pudelek może być pudełko na buty. Czym dokładnie jest takie pudełko? Czy pudełko na buty można wykorzystać do innych celów? Z czego produkuje się pudełka do butów? Jakiego rodzaju pudełka można obecnie kupić i w jaki sposób są one składane?

Odpowiedzi znajdziesz jak zawsze w dalszej części tego artykułu, postaramy się jak zawsze rzetelnie i szczegółowo odpowiedzieć na każde z nich.

wykrojnik pudełka na buty z wiekiem


W co pakuje się buty?


W zależności od miejsca, w którym obuwie jest przechowywanie, można to robić na wiele sposobów. Przechowywanie obuwia w magazynie, w domu czy w sklepie będzie się od siebie różniła i to nawet w znacznym stopniu. Zazwyczaj w sklepach oraz magazynach obuwie przechowywane jest w pudełkach na buty, oryginalnie przeznaczonych do tego przez producenta. W sklepach zazwyczaj tylko jedna para jest wystawiona jako wystawowa, reszta przechowywana jest w pudełkach na regałach. W magazynach naturalne jest to, że obuwie przechowuje się w oryginalnych pudełkach, a te z kolei są składowane zbiorczo na przykład na paletach.

W domach i gospodarstwach domowych buty mogą być również przechowywane w pudełkach na buty, w których zostały one zakupione w sklepie lub bezpośrednio od producenta, jednak możliwości jest o wiele więcej.

pudełko na buty z wiekiem
Pudełka na buty

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Pudełka na buty


Z czego produkuje się pudełka na buty?


Pudełka na buty najczęściej są produkowane z tektury lub kartonu, czyli materiału papierowego, który przede wszystkim jest ekologicznym materiałem, a więc nie zagraża on środowisku naturalnemu. Oczywiście na takich pudełkach często nadrukowuje się oznaczenia producentów, informacje o modelu czy rozmiarze. Jednak jeśli chodzi o szczegółowe dane dotyczące danego obuwia, znajdujące się w opakowaniu, oznacza się je za pomocą dodatkowej naklejki. Taki proces jest po prostu bardziej ekonomiczny, ponieważ producent może wydrukować więcej sztuk pudełek na obuwie o jednym wzorze, zamiast produkować oddzielne pudełka dla poszczególnych rozmiarów oraz modeli.

Można również spotkać opakowania na obuwie wykonane z innych materiałów, jak chociażby tworzywo sztuczne, raczej jednak jest to bardzo rzadki i mało spotykany widok.

ekologiczne opakowanie na buty


Jakiego rodzaju pudełka na buty można obecnie kupić?


Każdego z nas może spotkać sytuacja taka, że nie będziemy posiadali oryginalnego pudełka do butów, w którym kupiliśmy dane obuwie. Możemy je wyrzucić od razu lub po jakimś czasie, ale w momencie chęci sprzedaży takich butów, potrzebować będziemy takiego pudełka. Skąd więc wziąć pudełko na buty? Oczywiście można je kupić w jednym z wielu sklepów, może je zrobić samemu lub po prostu wziąć pudełko od innych butów, w które zmieści się obuwie, które chcemy wysłać. Jakie rodzaj pudełek na obuwie możemy obecnie kupić?

Najczęściej będą to opakowania w formie kartonów wykrojnikowych, składanych jednoczęściowych. To najpopularniejszy rodzaj opakowań na buty, ponieważ do ich złożenia nie potrzebujemy praktycznie żadnego kleju. Wystarczy odpowiednio zastosować się do kolejności składania takiego obuwia. Takie opakowania są jednymi z najbardziej wygodnych, dostępnych obecnie na rynku. Można również kupić pudełka na buty z wieczkiem, które składane są z dwóch części i większości przypadków, również nie wymagają żadnego zszywania czy klejenia.

jasne pudełko na buty


Jakie inne zastosowania posiadają pudełka na buty?


Pudełka po butach lub takie kupione do przechowywania butów, jednak które się nie przydały z całą pewnością znajdą mnóstwo innych zastosowań. Jednym z nich może być na przykład wykorzystanie takich pudełek (koniecznie z wieczkiem) do przechowywania najróżniejszych drobiazgów w naszym gospodarstwie domowym. Od śrubek, przez wkładki do butów, sznurówki, po drobną elektronikę, a nawet na dokumentach kończąc.

Pudełko po butach możemy również wykorzystać do tego, by zapakować do niego prezent. Ktoś na pewno pomyśli, ale przecież ono jest zadrukowane. Jeśli dokładnie okleimy je papierem ozdobnym do prezentów, nada się ono idealnie jako pudełko na prezenty. Ze starych pudełek po butach można również wykonać różnego rodzaju rękodzieła, ozdobny czy inne projekty artystyczne, takie pudełko jest sztywne i sprawdzi się w wielu zastosowaniach podczas tworzenia ręcznych projektów artystycznych.

Pudełka po butach sprawdzą się również jako organizery na najróżniejsze drobiazgi. Często są wykorzystywane w garażach do przechowywania i odpowiedniego segregowania różnych części, jak na przykład przewody, opaski kablowe, śruby czy drobny sprzęt elektroniczny.

białe pudełko na buty


Gdzie kupić pudełka na buty?


Oczywiście, zamiast kupować nowe pudełka na buty, warto więc zastanowić się nad wykorzystaniem starych pudełek po wcześniej zakupionych butach. Oczywiście jeśli nie mam takich używanych, w dobrym stanie pudełek do butów, to warto zainteresować się kupnem pustych, nowych i wytrzymałych pudełek. Gdzie je znajdziemy?

Możemy je kupić w każdym sklepie z opakowaniami, znajdziemy je także w dużych hipermarketach, jednak chcąc oszczędzić czas, możemy je również zamówić przez internet. W tym celu już teraz zapraszamy Cię na stronę naszego sklepu internetowego neopak.pl. Ze swojej strony oferujemy najniższe ceny, szybką dostawę oraz szeroką gamę produktów z wielu kategorii, w tym także pudełek na buty.
buty
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie