Paweł SaigomadePaweł Saigomadepiątek, 7 lipca 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 357
Ilość komentarzy: 0

Koperty SUMO. Ekologiczna alternatywa dla kopert bąbelkowych

Świadomość ekologiczna ciągle rośnie. I to nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również konsumentów. Między innymi dlatego, zwracają oni uwagę zarówno na jakość produktów, które kupują, jak i na rodzaj opakowania, w które owe przedmioty są zapakowane. Wszystko dokładnie rozplanować muszą sobie właściciele sklepów internetowych. Klienci korzystający z tej formy robienia zakupów, coraz częściej domagają się od sprzedawców, aby towary wysyłane były w opakowaniach eko. Na szczęście w sklepie Neopak znajdziesz szeroki wybór produktów, które mieszczą się w kategorii EKO. Wśród nich dostępne są: wypełniacze ekologiczne, opakowania biodegradowalne i koperty kurierskie EKO. W ofercie tak dużego producenta kartonów i sprzedawcy różnego rodzaju opakowań nie mogło też zabraknąć produktów, jakimi są koperty bąbelkowe. A także ekologicznej alternatywy, czyli kopert SUMO. I to właśnie o nich, chcemy dziś powiedzieć kilka słów więcej. Dlatego zapraszamy do lektury.

Koperta SUMO papierowa

Koperty SUMO co to?


Jak już wspomnieliśmy, koperty SUMO są bardzo ciekawą alternatywą dla kopert bąbelkowych. Jest to innowacyjny produkt, który spełni oczekiwania i wymagania zarówno sprzedawców, jak i kupujących. Zwłaszcza odnośnie do aspektów związanych z ochroną środowiska.

Dlaczego koperty SUMO mogą zastąpić tradycyjne koperty bąbelkowe?


Odpowiedź na to pytanie jest prosta i mało zaskakująca. A no dlatego, że koperty SUMO swoimi właściwościami przypominają właśnie koperty bąbelkowe. Wnętrze wyściełane jest specjalnym ekologicznym wypełnieniem wykonanym w 100% ze ścinek papieru. Oznacza to, że będziesz mógł umieścić wewnątrz delikatne przedmioty, bo materiał ten ma właściwości amortyzujące. A także to, że koperta może w całości zostać poddana recyklingowi.

Otwarta koperta bąbelkowa
Papieropaki

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Papieropaki

Koperty SUMO i koperty bąbelkowe - jaki rodzaj przedmiotów można w nich umieszczać?


Dzięki skrawkom papieru umieszczonym w ściankach kopert SUMO ma ona takie samo zastosowanie jak koperta bąbelkowa. To właśnie dzięki temu, można wykorzystać ją do przetransportowywania i magazynowania delikatnych przedmiotów. Wykonane z doskonałej jakości papieru koperty są wytrzymałe i solidne. Amortyzujące wnętrze zmniejsza ryzyko uszkodzenia niewielkich przedmiotów, które mogłyby ulec zniszczeniu podczas transportu. Koperty SUMO doskonale nadają się do przewożenia książek, ubrań, płyt i elektroniki. Można w nich umieścić też kosmetyki i niektóre elementy dekoracyjne, takie jak np. ramki na zdjęcia.

Wnętrze koperty SUMO

Podsumowanie - koperty SUMO i możliwości ich wykorzystania


Koperty SUMO ma opakowania, które wykonane zostały z w pełni biodegradowalnego papieru. Dzięki specjalnej budowie wysłany do klienta przedmiot ma większe szanse na dotarcie bez uszkodzeń. Dzięki temu, że wybierasz koperty SUMO, zmniejszasz więc ryzyko, że klient będzie niezadowolony z Twojej usługi. Szeroki wybór wielkości pozwala na wygodne dopasowanie kopert do Twoich potrzeb. Wygodne zamknięcie koperty przyspiesza pakowanie paczki. Zmniejsza też koszty, ponieważ nie ma konieczności stosowania dodatkowego zabezpieczenia, takiego jak np. taśmy pakowe. Koperty SUMO doskonale sprawdzą się w sklepie internetowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej, skontaktuj się z pracownikami sklepu Neopak.
Koperta papierowa SUMO
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie