Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe w ostatnim czasie stały się jednym z podstawowych przedmiotów codziennego użytku. Z powodzeniem korzystamy z nich w domu. Bardzo często sięgamy po nie w kuchni. Są niezastąpione w momencie, gdy niespodziewanie coś rozlejemy, chcemy coś szybko przepolerować, lub wytrzeć ręce po wykonanej pracy. Świetnie sprawdzą się również w naszym miejscu pracy. Są higieniczną i jednorazową alternatywą dla ręczników materiałowych. Dlatego tak chętnie wykorzystuje się m.in. w toaletach publicznych. Obecnie nawet trudno jest sobie wyobrazić sytuację, w której kilka nieznanych osób korzysta w toalecie z jednego ręcznika. Nawet bardzo częsta wymiana i regularne pranie nie sprawi, że będzie to higieniczne i zdrowe rozwiązanie. Taką pewność dają nam jednak ręczniki papierowe. Po skorzystaniu wyrzuca się je do kubła. Nie ma mowy o ponownym użyciu. Obecnie produkuje się specjalne ręczniki papierowe przeznaczone właśnie do publicznych toalet. Są one już podzielone na sztuki i ułożone w ten sposób, by bez problemu umieścić je w odpowiednim podajniku. To chroni ręcznik, z którego będziemy korzystać przed kontaktem z innymi osobami. Możemy mieć pewność, że nikt wcześniej nie dotykał ręcznika, do którego wycieramy ręce w toalecie publicznej.

Najczęściej jednak korzystamy na co dzień z ręczników papierowych, które są umieszczone na odpowiednich rolkach. Do użytku domowego wykorzystujemy przede wszystkim niewielkich rozmiarów rolki. Dzięki czemu nie ma problemu z ich przechowywaniem i umieszczeniem w przeznaczonym do tego uchwycie. Kupując ręczniki papierowe mamy już dostęp do bardzo dużej gamy produktów w tym zakresie. Producenci prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klientów. Możemy już kupić kolorowe ręczniki a nawet pachnące, na większych i mniejszych rolkach, kilkuwarstwowe i jednowarstwowe. Każdy zatem bez problemu może znaleźć coś dla siebie.

Jeśli zależy nam na tym, by ręcznik był trwały, nie rozmoczył się za szybko i nie rwał, warto jest sięgnąć po ten składający się z kilku warstw. Czasami już podczas zakupu możemy zauważyć, który materiał jest trwalszy i grubszy. Jeśli chcemy nieco zaoszczędzić, możemy zdecydować się na zakup ręczników pakowanych po kilka sztuk. Z reguły takie rozwiązania są nieco tańsze.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Neopak.

Sprzedawcy zadbali o to, by zaproponować swoim klientom tylko dobrej jakości produkty od uznanych producentów. W ofercie znajdziemy ręczniki papierowe przeznaczone do użytku domowego, ale również dla przedsiębiorców, którzy używać ich będą na większą skalę. Zachęcamy do zakupów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj