Serwetki

Zarówno w domu prywatnym jak i każdym lokalu gastronomicznym szerokie zastosowanie znajdą różnego rodzaju serwetki. Jeśli zależy nam na tym, by serwowane jedzenie było w eleganckim otoczeniu, wtedy najczęściej sięgamy po serwetki materiałowe. Można dzięki nim uchronić strój przed poplamieniem lub odpowiednio udekorować stół. Wprawna obsługa sali bez problemu stworzy z serwetek naprawdę efektowne dekoracje. Jeśli nie jest to jednak bardzo wytworny lokal, lub eleganckie przyjęcie, najlepiej sprawdzą się w takiej sytuacji serwetki papierowe jednorazowe. Cieszą się one również dużą popularnością w restauracjach i barach. Ich zaletą jest to, że nie musimy ich utrzymywać w czystości. Zużyte serwetki się po prostu wyrzuca. Nie musimy martwić się o pranie, prasowanie itp. Funkcję spełniają bardzo podobną. Bez problemu wytrzemy w nie ręce, czy usta, przetrzemy sztućce. Mimo tego, że wykonane są z papieru, na stole prezentują się całkiem nieźle. Jeśli zależy nam na tym, by papierowe serwetki stały się dodatkowym elementem dekoracyjnym, może w taki celu użyć serwetek z wzorem.

Proste i niedrogie rozwiązanie urozmaici wygląd naszego stołu.

Zatem odpowiednio dobrane serwetki będą świetnie spełniać funkcję dekoracyjną na stole. Nie da się ukryć, że jednak ich przede wszystkim służą one do wytarcia rąk po spożytym posiłku. Żeby taka serwetka spełniała dobrze swoje zadanie, powinna być wykonana z dobrej jakości materiału. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, z ilu warstw papieru składają się zakupione przez nas serwetki. Im więcej warstw, tym serwetka będzie bardziej trwała i nie będzie się rozrywać w trakcie używania.

Takie dobrej jakości kilkuwarstwowe serwetki możemy również używać do serwowania jedzenia. Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio imprezy organizowane na świeżym powietrzu. Jeśli tylko pogoda dopisuje, chętnie spędzamy czas na zewnątrz wspólnie ze znajomymi na grillu lub innym przyjęciu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się zastawa jednorazowa z serwetkami włącznie. Jest to wygodniejsze w użyciu i sprzątanie po imprezie nie jest takie uciążliwe. Na serwetkach z powodzeniem zaserwujemy również różnego rodzaju przekąski lub ciasta. Jeśli serwetki są odpowiednio wytrzymałe na pewno nie namokną zbyt szybko i nie przykleją się do jedzenia. Zwracajmy więc uwagę na to jakiej jakości produkty kupujemy.

Bardzo szeroką ofertę posiada sklep internetowy Neopak. Z pewnością znajdziemy w nim produkt spełniający nasze oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie