Kategorie

Taśmy Parciane   Uporządkuj według:
Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m

Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m

Uniwersalna taśma przeznaczona do łączenia wiązek przewodów w przedziale pasażerskim pojazdów. Wyróżnia się wieloma istotnymi zaletami:...
13.75 zł z VAT
Taśma Parciana 9mm/25m

Taśma Parciana 9mm/25m

Taśma parciana TESA, posiadająca na całej powierzchni małe włoski.   Materiał: Syntetyczny Jedwab   Szerokość taśmy : 9mm...
6.00 zł z VATTaśmy parciane 

Prawidłowa ochrona instalacji elektryczne jest kluczowa dla bezpieczeństwa ludzi, zwierząt i mienia. Szczególnie dotyczy to wszelkiego rodzaju przewodów elektrycznych oraz ich połączeń. Z tego względu w naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości izolacyjne taśmy parciane.

Zastosowanie:

  • zabezpieczanie instalacji elektrycznej
  • izolacja przewodów i ich połączeń
  • ochrona instalacji przed zwarciami i przebiciami

Charakterystyka:

  • wykonane z syntetycznego jedwabiu
  • spełniają wszelkie norm elektryczne
  • bardzo przylepne

Taśmy parciane – podobnie, jak taśmy izolacyjne z tworzyw sztucznych – zapewniają doskonały poziom izolacji. Nadają się zatem do owijania i zabezpieczania wszelkich przewodów elektrycznych, ze szczególnym wskazaniem na miejsca, w których dotychczasowa warstwa izolacyjna została uszkodzona.

Syntetyczny jedwab zapewnia wysoki poziom ochrony przed przebiciami, przypadkowymi porażeniami prądem i zwarciami w instalacji elektrycznej. Wszystkie sprzedawane przez nas taśmy spełniają najbardziej rygorystyczne normy ochronne, a ponadto wyróżniają się klejem o wyjątkowo wysokiej przyczepności.

Nasze taśmy parciane polecamy nie tylko osobom zawodowo parającym się elektryką. Doradzamy, by w każdym domu czy biurze stale znajdowała się chociaż jedna rolka taśmy. Instalacje elektryczne – szczególnie obciążone ponad miarę – bywają „kapryśne”, a przepalenie, przecięcie lub pęknięcie izolacji grozi nie tylko uszkodzeniem instalacji czy podłączonego do niej urządzenia, ale także niebezpiecznym dla zdrowia i życia porażeniem prądem, a nawet katastrofalnym pożarem. Niedroga i łatwa w użytku taśma skutecznie chroni przed tego rodzaju wydarzeniami.

W ramach oferty sklepu internetowego NEOPAK.PL proponujemy Państwu między innymi taśmy parciane TESA o szerokości 9 i 15 mm oraz długości 25 metrów. Taśmy te wykonane są ze wspomnianego wcześniej syntetycznego jedwabiu, a na całej powierzchni posiadają mikroskopijne włoski. Charakteryzują się doskonała przyczepnością – także bezpośrednio do metalowej powierzchni przewodu elektrycznego – oraz wysokim poziomem izolacji.

Szczegółowe informacje, dane techniczne i zdjęcia poszczególnych taśm, zostały zamieszczone na dedykowanych im stronach naszego sklepu. Zachęcamy również do kontaktu z nami – postaramy się szybko odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania oraz udzielić wyczerpujących informacji i porad dotyczących interesujących Państwa tematów związanych z naszym asortymentem i jego zastosowaniem.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów