Taśmy tynkarskie

Wśród taśm budowlanych wiodącym produktem są taśmy tynkarskie. Wybór na rynku jest niesamowicie szeroki, warto jednak poświęcić uwagę na poznanie parametrów oferowanych taśm. Zaowocuje to w przyszłości brakiem problemów związanych z montażem czy też trwałością wykonanych tynków. Podstawowe zastosowanie taśm tynkarskich to między innymi: mocowanie materiałów ociepleniowych i tynkarskich takich jak styropian czy siatki tynkarskie, zabezpieczanie przed kurzem, pyłem i brudem szczelin ociepleniowych oraz wykonywanie zakończeń tynków.

Taśmy tynkarskie powinny odznaczać się:

  • wysoką wytrzymałością, ponieważ są to taśmy, które po użyciu zostają w tym samym miejscu przez kilka, a nawet kilkadziesiąt lat
  • odpornością na różnice temperatur, gdyż będzie działać na nie słońce i mróz
  • estetyką, gdyż są to elementy często widoczne na zewnątrz
  • wysoką jakością wykonania, ponieważ od niej zależy sukces przeprowadzonego remontu czy budowy

Taśmy tynkarskie występują w naszym sklepie w wielu opcjach. Najważniejszym parametrem jest ich wytrzymałość. W ofercie sklepu znajdą Państwo klasyczne taśmy tynkarskie wybierane do zabezpieczania powierzchni przez zabrudzeniem. Ich zaletą jest brak pozostawiania śladów po odklejeniu i łatwy montaż. Występują one w kilku wariantach wielkościowych. Drugą opcją taśm tynkarskich są taśmy z włóknem szklanym, które zdecydowanie podbijają serca profesjonalistów jak i domowych majsterkowiczów. Taśmy te posiadają warstwę wykonaną z mocnego włókna szklanego, które idealnie sprawdzi się podczas łączenia płyt gipsowo - kartonowych, wypełniania i naprawy ubytków w ścianach oraz maskowania pęknięć, zarysowań przed wykonaniem malowania. Taśmy te odznaczają się dużą wytrzymałością przez zastosowaną w nich technologię produkcyjną. Wytrzymują temperatury do nawet 120 stopni Celsjusza, co daje im przewagę nad innymi taśmami tynkarskimi.

Taśmy tynkarskie, które znajdą Państwo w naszej ofercie pochodzą z linii produkcyjnych światowej klasy firm zaopatrujących od wielu lat sektor budowlany. Wybierane są przez nasz zespół w sposób, który da Państwu pewność ich jakości. Taśmy te spełniają wszystkie wymagania względem jakości i trwałości, a dodatkowo można zakupić je u nas w naprawdę niskich cenach. Przy większych zamówieniach oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty. Zapraszamy serdecznie na zakupy!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj