Taśmy lakiernicze

Taśmy lakiernicze to z pewnością taśmy, od których wymaga się wysokiej odporności na czynniki chmiczne o mocnym działaniu, a przy tym dużej elastyczności w użyciu. Taśmy te mają za zadanie ochornę powierzchni przed środkami, które trudno usunąć, między innymi przed klejami, farbami olejnymi czy też lakierami o dużej przyczepności. Taśmy lakiernicze stosowane są profesjonalnie w przemyśle naprawczym, budowlanym, remontowym, ale także wśród hobbystów, tak więc ważne jest by wybór był bardzo szeroki. Nasz sklep oferuje Państwu taśmy lakiernicze najwyższej jakości, które odznaczają się dobrą przyczepnością i nieprzepuszczalnością. W ofercie znajdą Państwo taśmy popularnych producentów takich jak na przykład TESA, które z powodzeniem podbijają światowe rynki. Wieloletnia obecność na rynku, a przede wszystkim świetne parametry tych taśm zjednały sobie wiernych użytkowników, którzy chętnie wybierają właśnie te produkty podczas wykonywania różnego rodzaju prac.

Jaka więc powinna być idealna taśma lakiernicza?

  • Łatwa w aplikacji - skróci to zdecydowanie czas poświęcony na zabezpieczanie powierzchni,przez co skróci czas prowadzonych prac.
  • Dobrze klejąca - podczas chodzenia po zabezpieczonej powierzchni nie będzie się odklejać i powodować uszkodzeń.
  • Łatwa w usunięciu - tak by nie powodować plam po kleju i zmuszać do ich usuwania tracąc na to cenny czas.
  • Odporna - w kontakcie z chemikaliami takimi jak fabry, oleje, lakiery, rozpuszczalniki.
  • Nieprzesiąkanla - by uniknąć rozmakania się taśmy,a co za tym idzie ponownego zabezpieczania powierzchni.

Profesjonalne taśmy lakiernicze w naszym sklepie występują w wielu szerokościach i długościach. Możemy przez to dopasować je idealnie do rodzaju wykonywanej pracy, a przy tym oszczędzić środki. Taśmy te są wysoce wydajne, dlatego też podczas zabezpieczania powierzchni zuzyją ich Państwo mniej niż w przypadku taśm o gorszych parametrach technicznych. Dzięki temu praca będzie przyjemniejsza, a zaoszczędzony czas i pieniądze będą mogli przeznaczyć Państwo na przyjemności. Działamy na rynku od wielu lat co pozwala nam na odnajdywanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Doświadczenie uczy, a my ta wiedzą dzielimy się z Państwem. Taśmy z naszej oferty towarzysza setkom specjalistów na co dzień. Jest to dla nas wyznacznik ich jakości, którego na próżno szukać wśró innych taśm. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj