Bibuła ozdobna

Czy bibuła gładka ozdobna przydaje się podczas pakowania przesyłek?

 

Jednym z najbardziej eleganckich i prestiżowych materiałów służących do pakowania przesyłek jest niezastąpiona bibuła, zarówno w postaci gładkiej, jak i w skromniejszej, marszczonej wersji. Ten uniwersalny, cieniutki papier cudownie wieńczy każdą, nawet skromną zawartość opakowania. Wystarczy kilka arkuszy bibuły ozdobnej, by odmienić oblicze produktu. Najzwyklejsza koszulka, starannie owinięta kolorowym papierem, z dodatkową naklejką z naszym logo na łączeniach, sprawi, że odbiorca będzie zachwycony! Także bibuła dekoracyjna przydaje się w pakowaniu przesyłek, krótka i treściwa odpowiedź, innej nie mogliśmy udzielić. Ten doskonały materiał sprawdzi się równie dobrze podczas pakowania prezentów, walory dekoracyjne podnoszą atrakcyjność upominku i cudownie prezentują się na opakowaniu. Atrakcyjna cena jest kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę. Niskim kosztem można stworzyć opakowania tak nietuzinkowe, że będzie wyglądało na zdecydowanie droższe niż naprawdę jest. Ponadto gama kolorów jest tak pokaźna, że trafi w nawet najbardziej wybredne gusta.

 

Bibuła gładka czy marszczona? Rodzaje i ich zastosowanie.

 

Dwa rodzaje bibuł i dwa rożne rodzaje zastosowań. Bibuła marszczona jest niezastąpiona we wszelkiego rodzaju dekoracjach. Niesamowicie prezentuje się w pracach plastycznych, sztuce dekorowania kwiatów lub przy okazji ślubów i wesel. Bardzo przydaje się w szkołach, dzieci uwielbiają tworzyć z niej bajkowe krajobrazy i baśniowe postacie. Innym zastosowaniem bibuły jest użycie jej jako wypełniacza papierowego. Zwinięte w kulkę arkusze prezentują się zdecydowanie lepiej niż tradycyjny, szary papier pakowy. Świetnym rozwiązaniem jest nasączenie tak sformułowanych bibułek perfumami. Dzięki wysokiej chłonności, będą niczym papier lakmusowy wydzielać zapach długo i intensywnie. Wyobrażacie sobie zdziwienie Klienta, gdy po otworzeniu paczki widzi nie tylko wspaniale zapakowany towar, ale również pachnący kwiatami? Efekt zszokowania gwarantowany. A co z bibułą gładką? Czy też można ją wykorzystać do wypełniania pustej przestrzeni? Oczywiście, ale jest to już droższe przedsięwzięcie, lepiej skupić się na wysublimowanej prezencji tego produktu i eksploatacji dla bardziej wyrafinowanych celów. Funkcja ozdobna, podkreślająca charakter pakowanego przedmiotu to zdecydowanie konik bibuły ozdobnej!

 

Jaką bibułę gładką wybrać?

 

Najczęściej oferowaną wersją bibuły gładkiejarkusze w rozmiarze 50x70 cm., ale my posiadamy te wyjątkowe ozdoby także w mniejszym formacie - 38x50 centymetrów. A w kwestii kolorów mamy pełną dowolność, cała paleta barw dostępna od ręki! Ponadto mamy na wyposażeniu sklepu wersje pokryte perłowym lakierem, które mienią się feerią barw. W tej kategorii mamy naprawdę wiele do zaproponowania. Do większych zleceń mamy ogromne, dziesięciokilowe wersje, mieszczące w opakowaniu prawie 1000 arkuszy białej wersji bibułki. Dla początkujących przedsiębiorców i odbiorców detalicznych mamy przygotowane wersje konfekcjonowane po 100 egzemplarzy. Za stosunkową nie dużą kwotę można śmiało przetestować nasze wszystkie kolory i dobrać ten najbardziej odpowiadający naszym potrzebom. Setki zadowolonych klientów podzieliło się pozytywna opinią nie tylko o naszych produktach, ale wyraziło aprobatę dla naszych szybkich dostaw i profesjonalnej kadry sprzedawców :) Neopak - aż miło pakować!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj