Aneta BurzyAneta Burzyśroda, 21 lutego 20241 minuta czytanialiczba wyświetleń: 18894
Artykuł oceniony na 4.80 / 5Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić karton?

Powszechność stosowania kartonów jest niezaprzeczalna. Stosuje się je przede wszystkim do wysyłania przesyłek, ale również do przechowywania i archiwizacji. Przeznaczenie kartonów determinuje w pewien sposób rodzaj kartonu, w który powinniśmy się zaopatrzeć, aby produkty umieszczane w kartonach były odpowiednio zapakowane. 

Wiele firm zajmujących się sprzedażą materiałów do pakowania ma w swojej ofercie dziesiątki, jak nie setki kartonów, które różnią się rozmiarem, kolorem i przeznaczeniem. Gdzie zatem kupić karton? Odpowiedź jest dość prosta - kartony można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych, które mają w ofercie materiały do pakowania.


Gdzie kupić karton do paczki przez internet?


Tematyka bloga, na której właśnie wylądowałeś zdaje się podsuwać oczywistą odpowiedź  - oczywiście, że na neopak! Neopak posiada ogromny asortyment kartonów i materiałów do pakowania, które pomogą odpowiednio zabezpieczyć przedmioty na czas transportu. Kupując opakowania przez internet powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wymiary pudełka, tylko w ten sposób dopasujemy jego rozmiar do zawartości. 


Gdzie kupić karton do wysyłki stacjonarnie?

Kartony w różnych rozmiarach są dostępne w sklepach papierniczych, budowlanych i wielobranżowych. Na pewno będą również dostępne w punktach wysyłki firm kurierskich. Tam również zaopatrzymy się w inne materiały do pakowania, jak kangurki, foliopaki, folię bąbelkową, czy taśmy pakowe.


gdzie kupić pudełka, pudełka wysyłkowe, kurier, dostarczanie przesyłek
Kartony

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony

 

Czy na poczcie można kupić karton?


Kartony wysyłkowe, dopasowane rozmiarem do przesyłek można kupić w oddziałach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Znajdą się tam kartony w różnych rozmiarach, które bardzo łatwo złożyć. W każdym punkcie dostępna będzie również taśma pakowa, którą kartony można zakleić. 


Gdzie kupić duży karton na paczkę?


Duże kartony można kupić stacjonarnie, jak i przez internet. Należy jednak zwrócić uwagę na wytrzymałość kartonu, co jest kluczowe przy przenoszeniu czy wysyłce dużych gabarytowo przedmiotów. W neopak dostępne są kartony na duże paczki, wykonane z tektury BC, czyli najgrubszej pięciowarstwowej tektury o grubości 6mm.

 

Gdzie kupić kartony do paczkomatów?


Kartony dopasowane do wysyłek paczkomatami mają specjalne oznaczenia A, B oraz C. Dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz oczywiście w asortymencie naszego sklepu. Wszystkie kartony dopasowane rozmiarami do skrytek paczkomatów zgrupowane są w specjalnej kategorii - kartony do paczkomatów.
kartony, dostawa kartonów, kartony zakup, gdzie kupić karton
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie