Kartony i pudła przeprowadzkowe

Każdy, kto chociaż raz musiał przenosić swoje rzeczy do innego mieszkania lub biura, wie, jak ciężkie jest zapakowanie i przetransportowanie posiadanych rzeczy. Ludzie mają tendencję do gromadzenia przedmiotów, niezależnie od miejsca i sytuacji, w których się znajdują. Dlatego każda przeprowadzka jest sporym wyzwaniem logistycznym.

Z myślą o klientach, których czekają takie przenosiny oraz o firmach, które specjalizują się w usługach przeprowadzkowych wyprodukowaliśmy duży zestaw opakowań kartonowych ze wzmocnionej tektury, których konstrukcja umożliwia sprawne zapakowanie i bezpieczne przeniesienie każdego ładunku.

Dostępne są liczne rozmiary, które sprawią, że transport będzie bardziej efektywny niż kiedykolwiek. Pudła przeprowadzkowe są wykonywane z kilku różnych rodzajów fali tekturowej, o różnej grubości i wytrzymałości. Te wykonane z 3 warstw są bardzo bezpieczne, jednak w przypadku transportu przedmiotów o zwiększonej wrażliwości warto postawić na te wykonane z tektury 5-warstwowej.

Kartony przeprowadzkowe Neopak – cechy:

  • wykonane z tektury falistej odznaczającej się dużą wytrzymałością mechaniczną
  • wyposażone w uchwyty do łatwego przenoszenia
  • odporne na zwiększone obciążenia
  • wytrzymałe i nadające się do wielorazowego używania
  • łatwe do złożenia i przechowywania

Kartony do przeprowadzek są szczególnie wytrzymałe, dlatego polecamy je każdej firmie przeprowadzkowej. Możliwość wielokrotnego używania opakowań pozwala na duże obniżenie kosztów działalności.

Kartony tego typu najczęściej są pudłami klapowymi, często zamykanymi na zakładki. W przypadku transportu cięższych lub delikatnych przedmiotów mogą Państwo nabyć u nas dodatkowe elementy zabezpieczające: arkusze, przekładki, wypełniacze, narożniki amortyzacyjne, folie ochronne i taśmy pakowe. Nasz asortyment zawiera także specjalistyczne wózki transportowe, dzięki którym można łatwo i – co najważniejsze – bezpiecznie przetransportować duże przedmioty: meble lub sprzęt AGD.

Każde przedsięwzięcie tego typu będzie dużo prostsze, jeśli sięgną Państwo po profesjonalne zestawy przeprowadzkowe oferowane przez Neopak. Możemy też wyprodukować opakowania na zamówienie, odpowiednie do przenoszenia nawet najbardziej nietypowych przedmiotów.

Jeśli nie wiesz, na jakie pudła przeprowadzkowe się zdecydować, powinieneś skorzystać z naszej infolinii. Jeden z konsultantów pomoże Ci wybrać rozwiązanie optymalne dla Twojej firmy, albo dla Twoich indywidualnych potrzeb. Nie czekaj z zakupem solidnych pudełek przeprowadzkowych w Neopaku, gwarantujemy szybką wysyłkę, świetne ceny i produkty najwyższej jakości. Kup kartony przeprowadzkowe już dziś!

Kartony do przeprowadzki - jak wybrać idealny rozmiar?

 

Niespotykany nigdy wcześniej boom w branży nieruchomości zaczął oddziaływać także na firmy transportowe oferujące przeprowadzki. Natomiast firmy, które trudnią się właśnie przewożeniem towarów potrzebują pudełek do ich ochrony. Zarówno konsumenci detaliczni, jak i hurtownicy borykają się z tym samym problemem - jakie kartony przeprowadzkowe wybrać. Ze względu na wiele rozmiarów oraz różnorodności w zastosowanej tekturze użytej do ich produkcji wybór nie jest prosty. Najpopularniejszym modelem jest duże i wytrzymałe pudło z tektury pięciowarstwowej wyposażone w boczne uchwyty o wymiarach 550x300x400 mm. Doskonale sprawdzi się do przenoszenia lekkich i delikatnych produktów, a także do cięższych materiałów takich jak książki czy sprzęt RTV. Z wielkością kartonu nie można oczywiście przesadzić, nie jest przecież sztuką zapakować cały nasz dobytek w kilka kartonów o wymiarach euro palety, ale musimy wziąć pod uwagę, że ktoś to wszystko będzie musiał załadować na samochód, a noszenie 100 kilogramowych tekturowych pudeł graniczy z cudem nawet w przypadku doświadczonej ekipy transportowej. W doborze wielkości trzeba zatem zachować zdrowy rozsądek i wypośrodkować parametry pomiędzy ergonomią a pojemnością.

 

Gdzie kupić kartony do przeprowadzki?

 

Najlepszym miejscem do zakupu kartonów przeprowadzkowych jest sklep, w którym oprócz samy pudeł możemy wyposażyć się również w akcesoria do pakowania. Wszakże kartony tekturowe trzeba czymś zabezpieczyć przed otwarciem, a nasze cenne precjoza owinąć folią, która zapobiegnie uszkodzeniu podczas transportu. Nie mniej ważna jest pomoc fachowej kadry sprzedawców i doradców klienta, bo chociaż sam proces przeprowadzki wydaję się banalny, tak przy przygotowywaniu do tego zadania niejednokrotnie pojawiają się pytania, na które sami nie jesteśmy w stanie sobie odpowiedzieć. Wtedy właśnie pojawiamy się my - bogata w doświadczenie ekipa Neopak, która bez problemu doradzi najlepsze kartony i pudła do konkretnych okoliczności. Zaproponujemy szybką dostawę większych ilości bezpośrednio do domu, a niejednokrotnie także darmową wysyłkę. Żadne poradniki w internecie nie zastąpią porady doświadczonych sprzedawców.

 

 Ile kartonów będzie potrzebnych do realizacji przeprowadzki?

 

W zależności od wielkości posiadanego dobytku będziemy potrzebowali różnej liczby kartonów. Ciężko zatem oszacować uniwersalne rozwiązanie w tej materii. Jako specjaliści, możemy doradzić natomiast, że lepiej wyposażyć się w więcej egzemplarzy niż mniej, nadwyżkę często można zwrócić, a w przypadku braku tracimy wyłącznie czas na zamawianie kolejnych kartonów. Nie warto natomiast upychać na siłę naszych rzeczy po same brzegi pudełek, nie dość, że może to spowodować ich rozerwanie, to jeszcze mogą przy tym ucierpieć przewożone elementy naszego domowego wyposażenia. Żeby jednak nie zostawiać pytania zupełnie bez odpowiedzi, możemy pokusić się o ustalenie średniego zużycia kartonów przeprowadzkowych dla typowej wielkości mieszkania dwupokojowego. Podpierając się naszym doświadczeniem polecamy zakup około 30 kartonów z mocnej tektury w rozmiarze 550x300x400. Posiadamy szeroki wybór oraz niskie ceny.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj