Woreczki bąbelkowe

Kolejnym przedmiotem bardzo często i chętnie używanym do pakowania i transportu przedmiotów są woreczki bąbelkowe. Ten pozornie banalny produkt ma bardzo szerokie zastosowanie i jest ceniony przez wiele osób, zwłaszcza tych, dla których pakowanie przesyłek to codzienność. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której potrzebujemy zapakować niewielki przedmiot, który jest delikatny. Transport towarów wiąże się z różnym ryzykiem - mogą one doświadczyć wstrząsów czy wpływu czynników atmosferycznych, wilgoci i kurzu. W tego typu woreczkach znajdują się pęcherzyki wypełnione powietrzem, które amortyzują uderzenia i chronią ich zawartość. Pozwalają zatem na uniknięcie najgorszej z możliwych sytuacji, w której wysłany do klienta produkt dociera do niego uszkodzony. Sprawdzają się dla różnego rodzaju przedmiotów, takich jak biżuteria, ceramika, szło czy elektronika. W tym ostatnim przypadku pozwalają zabezpieczyć na przykład ekran telefonu przed stłuczeniem. Przesyłki niekiedy spadają również podczas transportu i przechodzą przez różne ręce. Warto więc dmuchać na zimne i zrobić wszystko, by uniknąć komplikacji w tym temacie.

Tego typu rozwiązanie posiada liczne zalety, przez które woreczki bąbelkowe są chętnie wybieranym przez klientów produktem:

  • są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie powiekszaja wagi przesyłki, a co za tym idzie pozytywnie wpływają na jej koszt. Jest to bardzo ważne nie tylko dla sprzedawców wysyłkowych, dla których cena jest ważnym kryterium, ale również osób prywatnych,
  • jest to produkt przystępny cenowo. W przypadku zakupu większej ilości oferujemy rabaty,
  • są wytrzymałe, podnoszą więc bezpieczeństwo przewożonego towaru, ale także samego opakowania, które w przypadku ostrej zawartości może być przez nią przecięte,
  • są niezwykle proste w użyciu - wystarczy włożyć do nich dany przedmiot i porządnie zakleić, jest to ogromna oszczędność czasu zwłaszcza w sytuacji, w których przesyłek do wysłania jest duża ilość.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju worków bąbelkowych. Są one sprzedawane na sztuki lub na rolki. Dostępne są woreczki bąbelkowe o różnych wymiarach, dzięki czemu można je z powodzeniem dostosować do zawartości. W wyborze produktów kierujemy się ich jakością, wszystkie pochodzą więc od sprawdzonych producentów z Polski lub z zagranicy. Bardzo ważne jest dla nas także wsparcie naszych klientów w wyborze, dlatego też jesteśmy dostępni w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj