Woreczki bąbelkowe

Kolejnym przedmiotem bardzo często i chętnie używanym do pakowania i transportu przedmiotów są woreczki bąbelkowe. Ten pozornie banalny produkt ma bardzo szerokie zastosowanie i jest ceniony przez wiele osób, zwłaszcza tych, dla których pakowanie przesyłek to codzienność. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której potrzebujemy zapakować niewielki przedmiot, który jest delikatny. Transport towarów wiąże się z różnym ryzykiem - mogą one doświadczyć wstrząsów czy wpływu czynników atmosferycznych, wilgoci i kurzu. W tego typu woreczkach znajdują się pęcherzyki wypełnione powietrzem, które amortyzują uderzenia i chronią ich zawartość. Pozwalają zatem na uniknięcie najgorszej z możliwych sytuacji, w której wysłany do klienta produkt dociera do niego uszkodzony. Sprawdzają się dla różnego rodzaju przedmiotów, takich jak biżuteria, ceramika, szło czy elektronika. W tym ostatnim przypadku pozwalają zabezpieczyć na przykład ekran telefonu przed stłuczeniem. Przesyłki niekiedy spadają również podczas transportu i przechodzą przez różne ręce. Warto więc dmuchać na zimne i zrobić wszystko, by uniknąć komplikacji w tym temacie.

Tego typu rozwiązanie posiada liczne zalety, przez które woreczki bąbelkowe są chętnie wybieranym przez klientów produktem:

  • są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie powiekszaja wagi przesyłki, a co za tym idzie pozytywnie wpływają na jej koszt. Jest to bardzo ważne nie tylko dla sprzedawców wysyłkowych, dla których cena jest ważnym kryterium, ale również osób prywatnych,
  • jest to produkt przystępny cenowo. W przypadku zakupu większej ilości oferujemy rabaty,
  • są wytrzymałe, podnoszą więc bezpieczeństwo przewożonego towaru, ale także samego opakowania, które w przypadku ostrej zawartości może być przez nią przecięte,
  • są niezwykle proste w użyciu - wystarczy włożyć do nich dany przedmiot i porządnie zakleić, jest to ogromna oszczędność czasu zwłaszcza w sytuacji, w których przesyłek do wysłania jest duża ilość.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju worków bąbelkowych. Są one sprzedawane na sztuki lub na rolki. Dostępne są woreczki bąbelkowe o różnych wymiarach, dzięki czemu można je z powodzeniem dostosować do zawartości. W wyborze produktów kierujemy się ich jakością, wszystkie pochodzą więc od sprawdzonych producentów z Polski lub z zagranicy. Bardzo ważne jest dla nas także wsparcie naszych klientów w wyborze, dlatego też jesteśmy dostępni w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego!

Jakie są najlepsze zastosowania woreczków bąbelkowych?

 

Woreczki bąbelkowe powstały jako pochodne folii bąbelkowej opakowania ułatwiające zabezpieczanie delikatnych przedmiotów. Dzięki połączonej funkcjonalności tych dwóch produktów, otrzymujemy towar kompletny, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Zamiast zwyczajnie rwać lub ucinać arkusze folii, możemy wziąć do rąk gotowe worki i zapełnić je naszymi produktami bezpośrednio po otwarciu. Łatwość ich aplikacji jest z główną cechą determinująca wybór tego typu zabezpieczenia przez rzesze klientów. A co można transportować w woreczkach bąbelkowych? Czy sprawdzą się w pakowaniu tradycyjnych wysyłek? Zazwyczaj tak, ten typ zabezpieczenia sprawdzi się w szerokim spektrum zastosowań. Idealnie ochroni elektronikę, biżuterię, lekkie przedmioty a nawet książki i części mechaniczne. Wersja antystatyczna zabezpieczy nie tylko przed wstrząsami i uszkodzeniami, ale również zapewni ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Oczywiście funkcje amortyzujące również są w pakiecie, wszakże do tego zostały woreczki z folii bąbelkowej zaprojektowane i stworzone. Jak widać, zastosowań jest co niemiara, a praktycznie każda branża znajdzie cos dla siebie w tym niesamowitym produkcie. Magazyny, hale produkcyjne i drobne sklepy z konfekcją wszelaką, wszędzie tam, gdzie odbywa się sprzedaż na odległość przyda się alternatywa kopert bąbelkowych!

 

Które woreczki bąbelkowe będą najlepszym wyborem?

 

Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele rodzajów woreczków, głównie różnice polegają na ich rozmiarze, a wybór długości i szerokości jest zatrważający. Nawet jeśli oczekiwanej wielkości nie znajdziecie w standardowej ofercie, to bez problemu można wykonać spersonalizowane zamówienie i ruszyć z produkcją od podstaw. Dzięki temu towar będzie idealnie pasował do opakowania, a to sprawi, że zostaje nam w kieszeni sporo pieniędzy i czasu, co znacznie poprawi samopoczucie każdemu:) Stare prawidło mówi, by lepiej przetestować towar przed większym zakupem, tak jest i w tym przypadku - jeśli posiadamy małe przedmioty do spakowania, to lepiej wybrać rozmiar delikatnie większy od opakowania zbiorczego oraz zamówić 100 sztuk zamiast całej partii liczonej w kilku tysiącach egzemplarzy. Do średnich transportów i dostaw allegro najlepiej spiszą się woreczki 100 x 150 mm - torby o malutkim rozmiarze, które opatulą drobne przedmioty. Po umieszczeniu ich w woreczku wystarczy włożyć całość do kartonu, zabezpieczyć taśmą pakową i wydać kurierowi do doręczenia. Dla dużych producentów, używających gabarytowych wysyłek, rozsądnym rozwiązaniem będą woreczki foliowe w rozmiarach znacznie przekraczających 500 mm. Pamiętajmy, że folia bąbelkowa ma chronić nasze cenne precjoza przed uderzeniami, więc odpowiedni dobór ilości i rodzaju woreczków jest celem nadrzędnym!

 

Co wybrać - woreczki bąbelkowe klasyczne czy na rolce?

 

W naszej ofercie oddajemy wszystkim klientom do dyspozycji dwa inne spojrzenia na konfekcje woreczków foliowych - pakowane luzem, owinięte taśma klejącą zestawy po 100 szt oraz nawinięte na tulejce papierowej, perforowane woreczki z możliwością samodzielnego ich rozdzielenia. W obydwu przypadkach torebki posiadają zabezpieczony warstwą ochronną pasek klejący pomagający w solidnym zamknięciu całości po umieszczeniu w środku chronionych produktów. Po tym zabiegu nie straszna jest im wilgoć, kurz czy zabrudzenia. Zatem wybór odpowiedniego rozwiązania leży w gestii osób, które będą miały do czynienia z pakowaniem i w zależności od tego, czy miejsce przeznaczone do ich magazynowania będzie dostępne na płaskiej powierzchni, czy może na ścianie, obok przytwierdzonych dyspenserów do folii stretch i taśm pakowych. Użyteczność pozostaje bez zmian.

 

Jakie jest idealne miejsce na zakup woreczków?

 

Rzecz jasna - NEOPAK! Tutaj wybierzesz większość potrzebnych materiałów do organizacji wysyłki i ochrony towarów. Spotkasz wykwalifikowane grono doradców, które pomoże w dokonaniu kluczowego wyboru dla twojej firmy. Zapewniamy sprawne dostawy, szybkość realizacji zamówień i duże rabaty na zamówienia hurtowe. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w naszym sklepie stacjonarnym!

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie