Na rolce z taśmą

Dla produktów wymagających szczególnej ostrożności w transporcie potrzeba najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Wszelkiego rodzaju przedmioty z działu elektroniki, przedmioty szklane i ceramiczne czy też artykuły, które nie powinny być narażone na wstrząsy, zgniecenia i upadki mogą pozostać bezpieczne. Do ich ochrony warto użyć woreczków z folii bąbelkowej.

Folia bąbelkowa wykonana jest z polietylenu, który przez wzgląd na swoje właściwości stanowi najpopularniejszy surowiec wykorzystywany do produkcji opakowań. Jest on wodoodporny, niepalny i wytrzymały co stanowi zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Dodatkowo pęcherzyki wypełnione sprężonym powietrzem rewelacyjnie amortyzują produkt opakowany w taką folię co niweluje skutki wstrząsów i nie pozwala na uszkodzenia. Polietylen nadaje się również w całości do recyklingu co czyni z nas osoby dbające o środowisko naturalne i odpowiedzialne społecznie za dobrostan naszej planety.

Woreczki bąbelkowe to gotowy produkt, tak więc proces pakowania przedmiotów odbywać się będzie o wiele sprawniej niż w przypadku folii z rolki. Tutaj mamy do czynienia z gotowym do użytku opakowaniem, do którego wystarczy włożyć przedmiot i zakleić taki pakunek taśmą zabezpieczającą, która w tej opcji znajduje sie już na stałe w opakowaniu.

Zastosowanie takiego rozwiązania usprawni działanie naszej firmy i zaoszczędzi czas oraz siły, które możemy przeznaczyc na wykonanie innych czynności. Dodatkowo stosowanie woreczków bąbelkowych z taśmą nie wpływa negatywnie na wagę przesyłki - tym samym stanowi świetną alternatywę dla cięższych opakowań oszczędzając koszta związane z przesyłką.

Woreczki oferowane przez nas to produkt na rolce co ułatwi nam pracę i zapewni odpowiednią ilość opakowań. Do zalet należących do stosowania takich rozwiązań warto dodać estetykę miejsca pracy. Woreczki na rolce nie powodują bałaganu, są łatwo dostępne i nie wymagają od nas użycia dodatkowych narzędzi do ich wydzielania. Perforacja umieszczona między kolejnymi woreczkami ułatwia ich pobieranie.

W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary woreczków z bąbelkami powietrznymi (małe: 100x150 mm, duże: 290x330 mm),a także różne kolory woreczków. Dodatkowo znajdą też Państwo woreczki z dodatkiem antystatycznym, które idealnie sprawdzą się podczas transportu i wysyłki elektroniki wrażliwej na wyłądowania elektryczne.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj