Woreczki bąbelkowe na rolce z taśmą

Dla produktów wymagających szczególnej ostrożności w transporcie potrzeba najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Wszelkiego rodzaju przedmioty z działu elektroniki, przedmioty szklane i ceramiczne czy też artykuły, które nie powinny być narażone na wstrząsy, zgniecenia i upadki mogą pozostać bezpieczne. Do ich ochrony warto użyć woreczków z folii bąbelkowej.

Folia bąbelkowa wykonana jest z polietylenu, który przez wzgląd na swoje właściwości stanowi najpopularniejszy surowiec wykorzystywany do produkcji opakowań. Jest on wodoodporny, niepalny i wytrzymały co stanowi zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Dodatkowo pęcherzyki wypełnione sprężonym powietrzem rewelacyjnie amortyzują produkt opakowany w taką folię co niweluje skutki wstrząsów i nie pozwala na uszkodzenia. Polietylen nadaje się również w całości do recyklingu co czyni z nas osoby dbające o środowisko naturalne i odpowiedzialne społecznie za dobrostan naszej planety.

Woreczki bąbelkowe to gotowy produkt, tak więc proces pakowania przedmiotów odbywać się będzie o wiele sprawniej niż w przypadku folii z rolki. Tutaj mamy do czynienia z gotowym do użytku opakowaniem, do którego wystarczy włożyć przedmiot i zakleić taki pakunek taśmą zabezpieczającą, która w tej opcji znajduje sie już na stałe w opakowaniu.

Zastosowanie takiego rozwiązania usprawni działanie naszej firmy i zaoszczędzi czas oraz siły, które możemy przeznaczyc na wykonanie innych czynności. Dodatkowo stosowanie woreczków bąbelkowych z taśmą nie wpływa negatywnie na wagę przesyłki - tym samym stanowi świetną alternatywę dla cięższych opakowań oszczędzając koszta związane z przesyłką.

Woreczki oferowane przez nas to produkt na rolce co ułatwi nam pracę i zapewni odpowiednią ilość opakowań. Do zalet należących do stosowania takich rozwiązań warto dodać estetykę miejsca pracy. Woreczki na rolce nie powodują bałaganu, są łatwo dostępne i nie wymagają od nas użycia dodatkowych narzędzi do ich wydzielania. Perforacja umieszczona między kolejnymi woreczkami ułatwia ich pobieranie.

W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary woreczków z bąbelkami powietrznymi (małe: 100x150 mm, duże: 290x330 mm),a także różne kolory woreczków. Dodatkowo znajdą też Państwo woreczki z dodatkiem antystatycznym, które idealnie sprawdzą się podczas transportu i wysyłki elektroniki wrażliwej na wyłądowania elektryczne.

Woreczki bąbelkowe na rolce z taśmą

 
Warto zwrócić uwagę na to, że woreczki bąbelkowe na rolce z taśmą to produkt, który daje nam bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Często, zapkowawszy już produkt gotowy do wysyłki żywimy usprawiedliwione obawy, co do tego, w jakim stanie produkt ów dotrze pod wskazany adres. Jest to szczególnie ważne, kiedy prowadzimy szerzej zakrojoną sprzedaż i zależy nam na dobrym wizerunku firmy. Klient, często znajdujący się dość daleko będzie miał prawo wymagać, aby otrzymać od nas produkt w takim stanie, w jakim spodziewał się go przyjąć. W takich przypadkach niezbędne jest wdrożenie rozwiązania systemowego. I tu z pomocą przychodzą nam właśnie woreczki bąbelkowe.
 
Aby zastosować woreczki bąbelkowe na szerszą skalę, musimy przede wszystkim rozpoznać nasze konkretne potrzeby wysyłkowe. Dużo będzie zależało od tego, jaki rodzaj towaru sprzedajemy. Warto dokładnie przeanalizować, czy taki towar nada się do pakowania go w woreczki bąbelkowe – chodzi tutaj o gabaryty oraz konkretne kształty towaru. Pamiętajmy, że zawsze możemy dobrać większe lub mniejsze woreczki bąbelkowe, ale jeśli np. mamy na stanie telewizory to tutaj znakomicie sprawdzą się inne rodzaje opakowań, również dostępne w naszym sklepie. Natomiast jeśli idzie o woreczki bąbelkowe, to z powodzeniem zapakujemy w nie drobniejsze sprzęty elektroniczne, wyroby papierowe, akcesoria i ładowarki do telefonów komórkowych, smartfrony, słuchawki, produkty pakowane w niewielkie pudełka – np. nieduża biżuteria, markowe zegarki, książki, części zamienne o małej kubaturze i wiele, wiele innych.
 

Decydując się na woreczki bąbelkowe jako na rozwiązanie systemowe i stałe w naszej firmie zyskujemy pewność, że nigdy nie będziemy musieli obawiać się o stan produktów, dostarczonych do klienta. Mając woreczki bąbelkowe na stałym wyposażeniu czy też w magazynie możemy po nie sięgać w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się zamówienie. Dlatego też warto z góry zaopatrzyć się w ich duże ilości. Pamiętajmy, iż jest to produkt, który się nie psuje, więc może spokojnie leżeć i czekać na czas, kiedy będzie niezbędny do użytku. Zaopatrzenie się w zapas woreczków bąbelkowych ma także swój inny wymiar. Mianowicie jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Atrakcyjna cena produktu, powoduje, że kupujemy go raz w bardzo dużej ilości, a następnie korzystamy z niego przez bardzo długi czas. Jest to rozwiązanie, które możemy wdrożyć bez dużych nakładów finansowych.
 

Dobre rozwiązanie w domu

Woreczki bąbelkowe są także świetnym rozwiązaniem w domowych warunkach. Często może być, że zechcemy wysłać jakiś podarek bliskiej osobie. Niekiedy też przygotowanie paczki bywa koniecznością – np. w przypadku, kiedy odwiedzają nas bliscy, następnie zostawiają u nas cenną dla siebie rzecz. Może być też tak, że przyjaciel bądź członek rodziny będzie miał nagłą potrzebę posiadania danego przedmiotu, a okaże się, że my taki przedmiot posiadamy i możemy mu go podesłać. Wówczas również musimy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu, jakim niewątpliwie będzie woreczek bąbelkowy.
 
Do woreczka bąbelkowego możemy zapakować produkty o stosunkowo niedużych gabarytach. Dlatego też ten rodzaj opakowania świetnie nada się dla takich produktów, jak już wspomniane tutaj telefony, ale też np. gry komputerowe czy etui z okularami w środku. Decydując się na woreczki bąbelkowe zyskujemy poczuci bezpieczeństwa oraz pełnego komfortu.
 

Oznaczanie przewożonego towaru

Czasem jest tak, że stajemy przed koniecznością opisania tego, co przewozimy. Niekiedy trudno jest stwierdzić jednoznacznie co dokładnie znajduje się w środku opakowania, nawet tak przeźroczystego jak woreczki bąbelkowe. Na szczęście struktura opakowania pozwala nam na umieszczeniu na nim odpowiedniego napisu, np. przy użyciu flamastra. Dzięki temu zarówno listonosz albo kurier będą wiedzieli, co przewożą, a także będzie to merytoryczna informacja dla odbiorcy, co otrzymał jeszcze przed rozpakowaniem samej przesyłki.

 

Niezbędny element wyposażenia

Woreczki bąbelkowe to nie tylko niezbędny element wyposażenia firm, które w dużej mierze skupiają się na wysyłce towaru do klienta. Ten rodzaj opakowania to wręcz nieodzowna składowa magazynów firm kurierskich bądź placówek pocztowych. Jeżeli jesteśmy właścicielami takiej firmy, bądź prowadzimy taką placówkę zadbajmy o zapas woreczków bąbelkowych. Wielu klientów zapewne będzie chciało w sposób skuteczny i bezpieczny zapakować swoją przesyłkę, a bez woreczków bąbelkowych na miejscu będzie to niemożliwe. Pamiętajmy, że są tacy klienci, którzy sporadycznie coś wysyłają. Nie mają więc oni potrzeby posiadania stałego zapasu woreczków bąbelkowych w swoich prywatnych zasobach. Jednakże z pewnością ucieszą się, kiedy okaże się, iż w momencie, w którym chcą nadać przesyłkę otrzymają zarazem odpowiednie zabezpieczenie. To potwierdza, że woreczki bąbelkowe to rozwiązanie ze wszech miar praktyczne.
 
Woreczki bąbelkowe świetnie też sprawdzą się w urzędach czy biurach. Potrzeba pilnego wysłania różnych przedmiotów pojawia się od czasu do czasu, co jest naturalne, ale jednocześnie wymaga odpowiedniego przygotowania.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie