Luzem - otwarte

WORECZKI BĄBELKOWE LUZEM - OTWARTE

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas transportu wartościowych przedmiotów to ważne zagadnienie spędzające sen z powiek wielu przedsiębiorców. Odpowiednie zabezpieczenie produktów pozwala uniknąc wielu stresujących i problematycznych sytuacji takich jak zwroty i reklamacje produktów. Szukając ekonomicznych rozwiązań warto zaopatrzyć nasz biznes w woreczki bąbelkowe luzem - otwarte, które doskonale zabezpieczą małe i średnie gabarytowo towary. Ich zastosowanie gwarantuje nam bezpieczeństwo produktów na każdym etapie dostawy. Szczególnie polecamy ten produkt wszędzie tam, gdzie odbywa się handel elektroniką, ceramiką, szkłem czy też delikatnym i drobnym towarem o ostrych krawędziach. Gwarantujemy, że bąbelki powietrza świetnie zamortyzują wszelkie wstrząsy i uderzenia pozostawiają produkt w pierwontym stanie.

Najważniejsze cechy woreczków bąbelkowych luzem:

  • wytrzymałość - zastosowany w produkcji polietylen jest jednym z najmocniejszych materiałów
  • niepalność - dodatkowa ochrona przed wysokimi temperaturami
  • wodoodporność - zabezpieczenie przed skutkami zalania lub zawilgocenia
  • niska cena - atrakcyjna alternatywa dla droższych opakowań
  • lekkość - znikomy wpływ na końcową wagę przesyłki

Łatwość użycia woreczków bąbelkowych luzem to zdecydowanie duże ułatwienie podczas pakowania przedmiotów do wysyłki. Woreczki te można również w razie potrzeby zakleić, jednak do tego potrzebna będzie nam odpowiednia taśma. Tam, gdzie w grę wchodzi zabezpieczenie przed porysowaniem delikatnych materiałów woreczki te okażą się doskonałym wyjściem. Występują one w różnych rozmiarach i pozwalają na zabezpieczenie np. sztućców, butelek, filiżanek, talerzy, kubków, telefonów, tabletów, drobnych i średniej wielkości wyrobów z porcelany, akcesoriów meblowych (uchwytów, klamek, zawiasów itp.) - podsumowując : wszystkiego co jesteśmy w stanie zmieścić do ich środka.

Woreczki bąbelkowe dostępne w naszym sklepie to produkty o najwyższej jakości, którą gwarantują producenci z wieloletnim doświadczeniem. Woreczki te nie rozrywają się, nie pękają ani nie rozwarstwiają się przez co nie ma mowy o problemach związanych z uszkodzeniami towaru. Dodatkowo można stosować je wielokrotnie co pozwoli zaoszczędzić Państwu środki,a tym samym wpasować się w ekologiczne trendy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Gwarantujemy satysfację z zakupu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj