Worki foliowe AirBag

Kolejny z rozwiązań oferowanych przez nasz sklep są worki foliowe wypełnione sprężonym powietrzem, które stanowią najpewniejszy sposób zabezpieczenia produktów wykonanych z wrażliwych na upadki, otarcia i wstrząsy materiałów. Doceniane są na całym świecie za swoją niezawodność, a także prostotę. Ich szeroki wybór daje Państwu możliwość idealnego dopasowania do transportowanych lub wysyłanych produktów. Najczęściej stosowane są one przez firmy dostarczające drobną elektronikę taką jak tablety, telefony komórkowe, płyty główne, dyski komputerowe, zegarki oraz przez firmy dostarczające produkty spożywcze pakowane w szklane i delikatne opakowania, na przykład internetowe winiarnie czy sklepy z żywnością regionalną. Coraz więcej firm przekonuje się do ich zastosowania przez wzgląd na swoją specyfikę towarów. Korzystając z takie rozwiązania mamy niemal stuprocentową pewność, że produkty dotrą do klienta w nienaruszonym stanie.

Najważniejsze cechy worków foliowych AIR BAGS to:

 • forma gotowego rozwiązania o konkretnych wymiarach, który zaoszczędzi czas przeznaczony na opakowanie produktu
 • lekkość opakowania wpływająca pozytywnie na koszty wysyłki
 • mocna ochrona przez zawartość sprężonego powietrza
 • możliwość wielorazowego użycia takiego worka
 • możliwość poddania recyklingowi po zużyciu
 • doskonale zabezpieczenie przed niekorzystymi warunkami atmosferycznymi
 • odporność na zgniecenia, wstrząsy i upadki

Torby AIR BAGS dodatkowo oferują nam różne opcje. Występuję także uzupełnione o sypki wypełniacz, który dodatkowo chroni zawartość paczki. Zdolności amortyzacyjne takich worków są naprawdę zadziwiające, a przed dopuszczeniem ich do sprzedaży przechodzą bardzo wymagające i restrykcyjne testy, by klient miał pewność, że wybiera to co najpewniejsze. Dostępne są worki foliowe ze sprężonym powietrzem pojedyńcze (wybierane do pakowania np. szklanych butelek z winem) oraz jako opakowania zbiorcze. Te drugie podzielone są na przedziały co ułatwia rozdzielenie konkretnych grup produktów podczas pakowania. Worki te sprzedawane są bez powietrza, zalecamy więc pompowanie ich kompresorem (jeśli wysyłka odbywa się przemysłowo). Nie ma jednak powodów do zmartwień gdyż takie opakowanie możemy nadmuchać również siłą naszych płuc. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą sklepu. Z nami mają Państwo pewność, że wybierają najlepsze jakościowo rozwiązania dla domu i biznesu.

Worki foliowe typu airbag (ochronna poduszka powietrzna)Opakowania typu Airbag Cover są workami zapewniającymi maksymalną ochronę umieszczonym wewnątrz przedmiotom. Szczególnie dobrze sprawdzają się jako opakowania artykułów wrażliwych i wartościowych. Można z ich pomocą zabezpieczyć zarówno sprzęt elektroniczny, jak telefon komórkowy, czy laptop, ale także towary przechowywane w szklanych opakowaniach. Woreczek w formie poduszki powietrznej pozwoli więc na bezpieczny transport szklanej butelki, na przykład z winem. Można w nim umieścić także słoik z dowolną zawartością.

Wspomniane powyżej przykłady zastosowania opakowania typu Airbag Cover nie są przypadkowe. Ze względu na to, że takie bezpieczne worki zaprojektowano właśnie z myślą o tych przedmiotach, są dostępne w odpowiednich rozmiarach.

 

Co można umieścić w bezpiecznym opakowaniu Airbag Cover?Właściwie jedynym ograniczeniem, co do zastosowania woreczków typu poduszka powietrzna, jest wielkość przedmiotu. Cokolwiek zmieści się bowiem wewnątrz Airbag Cover, otrzyma świetna ochronę przed wstrząsami, uderzeniami i upadkiem.

Najczęstszym zastosowaniem tych opakowań jest zabezpieczenie smartfonów oraz telefonów komórkowych na czas transportu i przechowywania. Dzięki swoim właściwościom amortyzacyjnym, telefon umieszczony w takim worku powietrznym jest dobrze chroniony przed wszelkimi wstrząsami, upadkiem i innymi uszkodzeniami.Smartfon zabezpieczony Airbag Cover-em można następnie umieścić na przykład w pudełku. Nie ma także problemu w tym, aby w ten sposób zapakować do większego kartonu większą ilość telefonów. Woreczki z poduszką powietrzną sprawią, że telefony będą od siebie oddzielone i w pełni bezpieczne. W ofercie sklepu internetowego z opakowaniami Neopak istnieje kilka rozmiarów woreczków na telefon komórkowy. W zależności od rozmiaru warto zastosować dopasowany pod względem wymiarów worek - w ten sposób telefon będzie najlepiej chroniony i nie będzie się przesuwał wewnątrz Airbag Cover-a.

Kolejnym popularnym zastosowaniem woreczków typu airbag jest ochrona notebooków. Laptop, podobnie jak smartfon, posiada wiele wrażliwych części, w tym ekran, który łatwo zniszczyć. Te urządzenia elektroniczne należy w jak najlepszym stopniu chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, ponieważ naprawa może być bardzo kosztowna, a nawet nieopłacalna. Airbag Cover na laptopa pozwala na umieszczenie wewnątrz komputerów przenośnych z ekranem o przekątnej 15-17”. Dzięki temu można tak spakować większość dostępnych na rynku, najczęściej spotykanych notebooków.

Kolejnym zastosowaniem worków typu Airbag Cover jest ochrona szklanych naczyń, przede wszystkim butelek wina oraz słoików. To dość często transportowane przedmioty, a zawartość czasami jest bardzo wartościowa, również ze względów sentymentalnych (domowe przetwory, nalewki babci, itp). W celu zapewnienia doskonałej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi wystarczy przed umieszczeniem w paczce wsunąć słoik lub butelkę w dopasowany woreczek foliowy. Powietrzna poduszka zapewnia ochronę przed rozbiciem, zarysowaniem lub kontaktem z innymi tego typu przedmiotami umieszczonymi wspólnie w jednej przesyłce.

Nie ma także problemu, aby w jednym z opakowań typu Airbag Cover umieścić dowolne przedmioty o rozmiarach odpowiadających głównemu przeznaczeniu danego typu worka. Foliowe woreczki z poduszką powietrzną pozwolą więc na ochronę każdej zawartości.

 

Jak działa Airbag Cover?Jest to dość proste, ale niesłychanie sprytne rozwiązanie. Można powiedzieć, że jest to rodzaj woreczka wykonanego z folii bąbelkowej, tyle że ma jeszcze lepsze właściwości amortyzacyjne. Pęcherzyki powietrza, znane choćby właśnie z folii bąbelkowej, zostały tu zastąpione dużo większymi przestrzeniami wypełnionymi powietrzem. Dzięki temu amortyzacja jest jeszcze lepsza, co pozytywnie wpływa na ochronę zawartości takiego worka.

Jedną z głównych zalet worków typu airbag jest ich dobre dopasowanie do najczęściej transportowanych z ich użyciem przedmiotów. Smartfony o różnych rozmiarach (do 4” i ponad 4” przekątnej ekranu), notebooki 15-17”, a także szklane butelki i słoiki po wsunięciu w odpowiedni woreczek ściśle do niego przylegają i nie przesuwają się. Dzięki temu ochrona jest jeszcze lepsza, a przedmioty nie przesuwają się wewnątrz ochronnego worka.

Do największych zalet woreczków typu airbag należą:

 • świetna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi (upadkiem, uderzeniem, pęknięciem, rozbiciem);
 • izolacja termiczna - ochrona przed skrajnymi temperaturami;
 • rozmiar dopasowany do konkretnego zastosowania;
 • wykonanie z elastycznej i wytrzymałej na przebicie folii polietylenowej;
 • estetyczny wygląd - przedmiot umieszczony w dedykowanym worku wygląda bardziej schludnie, niż owinięty folią bąbelkową. i sklejony taśmą;
 • niski koszt zakupu - doskonała ochrona kosztuje ledwie parę złotych;
 • możliwość wielokrotnego wykorzystania;
 • opakowanie wykonane z folii można po zużyciu poddać pełnemu recyklingowi;
 • uniwersalność - można wykorzystać Airbag Cover jako opakowanie dowolnego przedmiotu o wymiarach zgodnych z pierwotnym przeznaczeniem.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie