Poduszki powietrzne AirBag do wypełniania pacze

Poduszki powietrzne kojarzą nam się przede wszystkim z bezpieczeństwem. Tak więc na wzór tych stosowanych w motoryzacji powstały poduszki powietrzne do użytku podczas transportu towarów. Firmy na całym świecie doceniają ich właściwości i powoli stają się ulubionym sposobem zabezpiecznia przesyłek. Są one idealne do zabezpieczania wszystkich przesyłek, również tych o wielkich gabarytach. Poduszki powietrzne (lub tak zwane "air bagi") produkowane są w wielu różnych rozmiarach. Umożliwia to więc swobodnie dobranie ich do charakteru przesyłki. W procesie ich produkcji używa się mocnej folii polietylenowej (PE), dzięki czemu cechują się bardzo wysoką jakością i odpornością,a co za tym idzie stanowią pewne zabezpieczenie towarów. Poduszki powietrzne służące do zabezpieczania towarów wypełnione są sprężonym powietrzem. Komory wypełnione powietrzem amortyzują wstrząsy i uderzenia, a także chronią towar przed wszelkimi zmianami temperatury. Stanowią dodatkową warstwę izolacyjną dla transportowanego towaru. Poduszki te występują w kilku rodzajach - w postaci pojedynczych opakowań lub jako maty powietrzne o większej powierzchni (maty AIRPLUS). Maty AIRPLUS doskonale poradzą sobie podczas transportu większych przedmiotów oraz niestandardowych kształtów. Wśród poduszek występują jeszcze poduszki powietrzne w postaci łańcuchów z perforacją, które da się podzielić na krótkie odcinki, dobierając potrzebną ilość do danej przesyłki.

Poniżej znajdą Państwo kilka cech charakterystycznych dla poduszek powietrznych ze sprężonym powietrzem:

  • wypełnianie pustej przestrzeni paczek w celu ograniczenia przemieszczania przedmiotów
  • ograniczenie wstrząsów i drgań podczas transportu
  • ochrona przez uszkodzeniem mechanicznym powstałym przy upadku lub nacisku paczki
  • stabilizacja zawartości paczki
  • dźwiękoszczelność, która pozwoli na zachowanie zawartości w tajemnicy przez nieupoważnionymi osobami

Wypełniacze w postaci poduszek powietrznych wypełnionych sprężonym powietrzem można wykorzystywać wielokrotnie. Oznacza to dbanie o ekologię oraz oszczędność środków. Materiał,z którego są one wyprodukowane poddaje się recyklingowi tak więc stanowi to alternatywę dla innych rodzajów wypełniaczy. Poduszki powietrzne oferowane w naszym sklepie odznaczają się wysoką jakością i nieprzeciętną wytrzymałością. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Wypełniacze powietrzne jako wypełniacze do paczek


Realizując zamówienia złożone przez internet lub prowadząc magazyn wysyłkowy, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest zabezpieczenie towaru na czas transportu. Z uwagi na to, że Klient oczekuje od Ciebie, że przesyłka dotrze w terminie, ryzykowanie ze źle zabezpieczony produktami, zwłaszcza tymi delikatnymi nie powinno w ogóle wchodzić w grę. Wiele firm kurierskich czasami nawet odrzuca reklamacje, z powodu braku odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki. Co więcej, odpowiednio przygotowana paczka to wizytówka Twojej firmy. A Klienci coraz częściej zwracają uwagę na całość obsługi. Dlatego zadbać musisz nawet o najmniejszy aspekt. I to dlatego wypełniacze do paczek mają tak duże znaczenie. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz poduszki powietrzne. Jest to idealny materiał do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów, który jednocześnie przyczyni się do szczelnego wypełnienia pustych przestrzeni w kartonie. Jak zapewne wiesz, kartony muszą być w pewnym stopniu dopasowanego do asortymentu, który sprzedajesz. Jednak nie dość, że nie jesteś w stanie zrobić tego, co do milimetra, to jeszcze nawet nie powinno się praktykować takich rzeczy. Dlaczego? Ponieważ w momencie, gdy produkt dotyka ścian opakowania, narażony jest bardziej na uszkodzenie. Poduszki powietrzne doskonale wypełnią lukę. Ich wielkość sprawi, że nawet przy większej ilości pustych przestrzeni, nie zużyjesz dużo materiału. Można więc powiedzieć, że wybór poduszek powietrznych, jako wypełniacza do paczek jest ekonomicznym rozwiązaniem.
 

Jakie zalety mają poduszki powietrzne AirBag?


Dostępne w naszym sklepie poduszki powietrzne AirBag to rozwiązanie idealne dla tych przedsiębiorców, którzy wysoko cenią sobie odpowiednie zapakowanie przesyłki. Spełniają one oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Jakimi zaletami mogą pochwalić się poduszki powietrzne AirBag? Przede wszystkim tego rodzaju wypełniacz do paczek jest bardzo wytrzymały. Wysokogatunkowa folia, która użyta została do wyprodukowania poduszek, jest trudna do przebicia i uszkodzenia. A co za tym idzie, można je wykorzystać kilka razy. Dzięki temu mogą być w pewnym zakresie traktowane jako rozwiązanie ekologiczne. Zwłaszcza że mogą zostać poddane recyklingowi. Do zalet można zaliczyć jeszcze niską wagę, łatwość w użytkowaniu oraz konkurencyjną cenę. Zwłaszcza że przy zakupie większych ilości możesz skorzystać z rabatu. Dokładne informacje znajdują się na karcie każdego produktu. A jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy Cię do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Poduszki powietrzne do napełnienia AirBag
 

Poduszki powietrzne AirBag - najlepsze rozwiązanie do wypełniania pustych przestrzeni


Jeśli szukasz doskonałej jakości wypełniacza do paczek, to bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie poduszki powietrzne, które zabezpieczą lżejsze przedmioty, nieposiadające ostrych zakończeń. W ofercie jest też wykonana z doskonałej jakości folii mata AirPlus 400x250mm 20m. Wspomniana mata powietrzna, która dostępna jest w korzystnej cenie, posiada szereg zalet. Zaliczyć można do nich to, że idealnie nadaje się do zabezpieczenia kruchych i delikatnych przedmiotów, np. szklanych. Dla lepszego efektu użyj taśmy pakowej. Dzięki niej masz pewność, że mata się nie rozwinie. Wykorzystując tego rodzaju produkty w znacznym stopniu zmiejszasz ryzyko zniszczenia rzeczy znajdujących się w przesyłce. A co za tym idzie, dbasz o bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Poduszki AirBag wyróżnia dodatkowo to, że nie tylko zabezpieczą produkty, ale również szczelnie wypełnią wolną przestrzeń w kartonie. Dzięki czemu zapobiegną przemieszczaniu się produktów. Ich niska waga nie wpłynie na podniesienie kosztów przesyłki, a właściwości amortyzujące zapewnią dodatkową ochronę. Poduszki powietrzne doskonale tłumią dźwięki. Co również jest przydatne, jeśli np. weźmiesz pod uwagę, że często wykorzystywane są one do zabezpieczenia leków i innych wyrobów medycznych.

Szukasz sprawdzonego wypełniacza do paczek? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty na poduszki powietrzne. Wykonane z doskonałej jakości folii, dostępne w różnych rozmiarach sprawiają, że możesz dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli nie wiesz, czy woreczki AirBag byłyby odpowiednim produktem dla Ciebie, możesz skontaktować się z naszymi pracownikami. Oferujemy Ci oprócz doskonałej jakości produktów również doradztwo w kwestii skutecznego pakowania oraz zabezpieczania przedmiotów, które znajdują się w Twoim asortymencie. Poduszki powietrzne są sprawdzonym rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. Również tych, którzy zwracają szczególną uwagę na ochronę środowiska. Szeroki wybór rozmiarów poduszek powietrznych pozwoli Ci na wybór optymalnego rozwiązania. W czasach stale rosnącego zainteresowania zakupami online warto wybrać taki produkt, który będzie ekologiczny, ekonomiczny oraz doskonały jakościowo. Dlatego zapraszamy do skorzystania z poduszek powietrznych AirBag dostępnych w naszym sklepie.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie