Podkładka na zapiekane

Nie ma wątpliwości, że w ostatnim czasie jednorazowe naczynia i sztućce wróciły do łask. Jeszcze niespełna dekadę temu tzw. jednorazówki kojarzyły się nam wyłącznie z imprezą gorszego sortu lub z tanim, barowym jedzeniem. Obecnie branża imprez plenerowych rozwinęła się tak bardzo, że w otoczeniu natury można zorganizować bez większych problemów wesela i bardzo wykwintne przyjęcia. Zajmują się tym oczywiście profesjonalne firmy eventowe, którym nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie są w stanie zepsuć planów imprezy plenerowej. Sami jednak z powodzeniem możemy urządzić bardzo fajne i klimatyczne przyjęcie, mając do dyspozycji dużą ilość sklepów oferujących jednorazowe talerze, podkładki, kubki itp. Zwykłe spotkanie w ogrodzie lub grilla ze znajomymi jesteśmy w stanie przemienić w stylową i kolorową imprezę w wakacyjnym klimacie. Wybierać możemy naczynia spośród wielu rozmiarów, kształtów i kolorów. Ograniczać nas może wyłącznie wyobraźnia. Jednorazowe naczynia z powodzeniem spełniać będą swoją funkcję i na pewno będą się świetnie prezentować na naszych stołach.

Coraz częściej po jednorazowe naczynia i podkładki sięgają również osoby pracujące w branży gastronomicznej.

Dużą popularnością cieszy się ostatnio tzw. street food. Niestety jesteśmy coraz bardziej zapracowani i brakuje nam czasu na to, by usiąść dłużej w restauracji i zjeść spokojnie posiłek. Zmuszeni jesteśmy nieraz zjeść coś w przerwie lub w drodze do pracy. Najchętniej korzystamy wtedy właśnie z przydrożnych barów serwujących jedzenie na wynos. Jeszcze do niedawna były to głównie hamburgery, frytki i zapiekanki. Od jakiegoś czasu istnieją food trucki, czyli małe lokale gastronomiczne na kołach, które serwują już nierzadko ciekawe potrawy z różnych zakątków świata. Szybkie jedzenie na wynos nie jest już wcale gorsze od tego podawanego w niektórych restauracjach. Inny tryb życia poniekąd zmusił nas do zmiany sposobu żywienia. to natomiast wpłynęło na rozwój branży gastronomicznej serwującej jedzenie na wynos. Zamówioną potrawę zabiera się ze sobą, więc wykorzystuje się do tego jednorazowe podkładki i talerze, które po spożyciu posiłku trafiają do kosza na śmieci.

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny lub chcesz zorganizować u siebie w ogrodzie niepowtarzalna imprezę plenerową z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu internetowego Neopak. Dostępny jest tam duży wybór naczyń jednorazowych. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Współpracując z naszymi konsultantami z pewnością uda Ci się znaleźć produkt spełniający Twoje oczekiwania.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie