Papierowe tacki

Jeśli pracujesz w branży gastronomicznej, z pewnością zdarzało ci się korzystać z jednorazowych naczyń i sztućców. Różnego rodzaju tacki, talerze, kubki z powodzeniem zastępują te wykonane ze szkła. Korzystanie z takich jednorazowych zastaw niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to higieniczne rozwiązanie. Podczas organizacji imprez dla wielu osób, mamy pewność, że z naczyń korzystała tylko jednak osoba. Po spożyciu posiłku tacki i talerze są wyrzucane. Zatem znika również problem sprzątania. Każdy klient powinien dopilnować tego, by zużyte naczynia trafiły do kosza na śmieci. Niepotrzebna jest w takim wypadku osoba, która zajmuje się zmywaniem i wyparzaniem. Jest to w pewnym stopniu oszczędność czasu i pieniędzy.

Bardzo dobrze jednorazowe naczynia będą się sprawdzać we wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych.

Różnego rodzaju festyny, imprezy kulturalne organizowane w naszych miejscowościach nie mogą się obyć bez serwowanego jedzenia. W takim wypadku jednorazowe tacki są nieodłącznym elementem każdej takiej imprezy. Świetnie nadają się do podawania potraw z grilla lub dań tzw. barowych takich jak grochówka czy flaczki. Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję zarówno przy serwowaniu zimnych jak i gorących potraw. Dobrej jakości talerze nie namokną zbyt szybko, nie uszkodzą się, nie popękają. Obecnie w sklepach dostępny jest bardzo szeroki wybór naczyń jednorazowych. Przede wszystkim możemy spotkać w sklepach talerze i tacki z tworzyw sztucznych, ale także talerze papierowe, które są wykonane z naturalnych materiałów, w związku z czym są przyjazne dla środowiska. Decydując się na jednorazowe naczynia, powinniśmy się tylko zastanowić jakiego rodzaju potrawy będą na nich podawane. Możemy już bez problemu dostać talerze różnej wielkości i w różnych kształtach. Bez problemu dostaniemy zarówno tacki płaskie, jak i tacki głębokie, w których można podać zupy lub sałatki.

Jeszcze jakiś czas temu istniało przekonanie, że jednorazowe talerze zastosowanie mają wyłącznie podczas imprez niższej klasy. Obecnie jednak naczynia papierowe wracają do łask. Branża plenerowych imprez rozwinęła się na tyle, że dzięki jednorazowej zastawie jesteśmy stworzyć wyjątkowy klimat plenerowej imprezy. Sięgamy po nie coraz chętniej, ponieważ są funkcjonalne, higieniczne, wygodne i bardzo dobrze się prezentują.

Bogata oferta naczyń jednorazowych dostępna jest na stronie sklepu internetowego Neopak. Z pewnością znajdziesz na niej produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do składania zamówień.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie