Kartony i pudła według długości do 100mm

Opakowania kartonowe są przez wiele osób używane w codziennym życiu czy pracy. Służą do pakowania i przechowywania produktów, ich łatwej wysyłki czy też segregacji. W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju pudełka kartonowe, które dzielimy ze względu na rozmiar, zastosowanie, sposób składania, typ tektury czy też kształt. To pierwsze kryterium - kryterium rozmiaru - jest niezwykle ważne. Jednym z oferowanych przez nas rozmiarów są opakowania o długości do 100 mm. Dostępne w sprzedaży są zarówno klasyczne opakowania klapowa jak i kartony wykrojnikowe. Ta druga opcja jest bardzo przydatnym rozwiązaniem, ponieważ gwarantuje możliwość dokładnego dopasowania wielkości kartonu do jego zawartości. Zamykane są bez użucia taśmy, co czyni z nich opcję bardzo wygodną i prostą w użyciu.

Opakowania o długości do 100 mm doskonale sprawdzą się w następujących sytuacjach:

  • do pakowania rzeczy o nietypowych rozmiarach czy kształtach, często również delikatnych, takich jak na przykład butelki czy wazony,
  • do wysyłki w ramach sprzedaży wysyłkowej, produkt zapakowany w karton będzie nie tylko odpowiednio zapakowany, ale także zrobi dobre pierwsze wrażenie na kliencie. Dodatkowo zapewniamy możliwość reklamowania swoich usług przez naniesienie na kartonie dowolnego nadruku czy loga firmy,
  • do pakowania prezentów na różne okazje - Święta Bożego Narodzenia, urodziny czy wesele. Prezent zapakowany w ten sposób nie jest narażony na uszkodzenie i prezentuje się bardzo dobrze.

To tylko niektóre z zastosowań tego typu opakowania, którego zaletą jest także niska cena i wysoka wytrzymałość. Pudełka chronią przedmioty przed kurzem, zabrudzeniem czy wilgocią. Są wykonane z surowca, które można poddać recyklingowi, co jest bardzo ważnym aspektem w obecnych czasach, w których chęć dbania o środowisko znacznie wzrosła. Pudełka o długości do 100 mm mogą być wyprodukowane z tektury o kolorze białym lub brązowym, który jest neutralny i będzie pasował do wszystkich sytuacji. Posiadają różną gramaturę i liczbę warstw w zależności od potrzeb (im jest wyższa i im więcej warstw, tym pudełko będzie bardziej odporne na czynniki zewnętrzne).

W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie produkty od sprawdzonych dostawców z Polski i z zagranicy. Stawiamy na najlepszą jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen, a przy zakupie dużej ilości oferujemy rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w razie pytań! Nasz Dział Obsługi Klienta z chęcią pomoże w wyborze i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Fefco
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj